Skocz do zawartości
Kaeres

Grand Theft Auto: Vice City

Rekomendowane odpowiedzi

...zassałem tego moda i tak:

 

-instalka na czystego Vice.

-odpalamy nie przez gta-vc.exe jak zwykle, ale przez gta-lc.exe, który nam się dopisał w katalogu...

 

...po tym wszystko chodzi gładziutko, zajefajniasty modzik... :D Z moment sprawdzam, czy samochodziki nowe wchodzą też ładnie... :twisted:

 

EDIT: nowe samochodziki idą cudownie, zero problemów z dodawaniem, tylko wkurza, że nazwy mają poprzerabiane na te z Liberty i nie wiadomo za bardzo pod co podstawiać... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra mam takie pytanie...gracie w GTA VICE CITY na 6800???? jesli tak to na jakich sterach??? a jesli nie to mozecie zainstalowac i mi pomoc?? gdyz problem jest w tym ze mimo iz mam zasieg widzenia na maxa (1024x768 wsio na maxa AAx4 i AFx16) to obiekty pozno sie pojawiaja...nastepne to to ze jak dlugo jade to tekstury mi sie rozmywala (wrecz budynki znikaja)...dopiero jak sie zatrzymam na chwilke to wszystko sie "odswieza"...w opcjach mam wylaczone "frame limiiter"(czy jakos tak)

 

gra to oryginal, patch 1.1 nic nie pomaga...stery 66.93 z nvidii.com...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie...

1233542[/snapback]

no wlasnie juz wpadlem na to ZEBY ZAWSZE miec wlaczone...ehhh..bez sensu...teraz gra nie jest az tak dynamiczna imho...gdy mialem 60-80 fpsow gra wrecz plynela...teraz jest tez bardzo plynnie ale widac roznice...

 

tak btw. wiecie czego to wina?? co skopali??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie juz wpadlem na to ZEBY ZAWSZE miec wlaczone...ehhh..bez sensu...teraz gra nie jest az tak dynamiczna imho...gdy mialem 60-80 fpsow gra wrecz plynela...teraz jest tez bardzo plynnie ale widac roznice...

 

tak btw. wiecie czego to wina?? co skopali??

1234057[/snapback]

niczego nie skopali,

tylko wina tych super konsol na które vc było pisane :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Mam kilka problemow przy kreceniu "stunt movies"(filmow kaskaderskich) w grze Grand Theft Auto: Vice City :

 

1. Czy mozna jakos ustawic kamere w replayu tam, aby sama sie nie zmieniala ??

2. Gdzie sie zmienia tekst "REPLAY" migajacy w replayu ??(bo widzialem na jakims filmie zmieniony, wiec w jakims pliku to musi byc)

3. Czy mozna ustawic gdzies na klawiszach klawiatury obracanie kamery w replayu(tak jak sie normalnie obraca myszka), tak aby obracanie bylo plynne...

 

Z gory dziekuje wszystkim

nCom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest jak najpierw gra jest pisana na konsole a potem adaptowana na PC. Niestety ....zobaczcie zreszta zapowiedz PCtowej wersji gry Driv3 czy jakos tak.,...niby ladnie ale wieje konsolowymi pixelkami.

1234793[/snapback]

niezawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Houston, we've a problem... (Post już nieważny)*

 

Od chyba roku (sic!) mam 99%.. Problem jest na tyle wkurzający, że brakuje mi dosłownie 1 rzeczy - 1 cholernego unikatowego skoku. Jechałem wszystkie po kolei, odhaczając sobie te co wydaje mi się, że wykonałem poprawnie, zrobiłem wszystkie i nie znalazłem tego 1. Mapkę mam to wiem gdzie są wszystkie 36 jumpy. Zastanawia mnie ten skok ze screena. Trzeba przeskoczyć nad autobusem (chyba), ale gdzie trzeba spaść żeby skok był prawidłowy? Już nie pamiętam naprawdę czy kiedyś tam spadłem na ulice po lewej czy na trawnik za autobusem, skąd się rozpędzałem itp...

Ktoś może pamięta dokładnie ten skok??

 

Picture (dzielnica Little Haiti):

Dołączona grafika

 

» W sumie teraz to samochodem przeskoczyłem - wylądowałem na ziemi i nic. Znaczy albo źle albo mam to już zaliczone :D (zaraz zwariuje). Tam na pólnoc jest też dziwny skok - leci się po 2 rampach a potem nad dachem i jest billboard - nie wiem czy lądować na dachu czy za domkiem...

 

Oo! Potrzebuje czegoś, żeby mieć wszystkie tereny odblokowane już i 0 jumpów zrobionych :) Tak mógłbym sprawdzić czy dobrze wykonuje dany jump :)

 

*już mam, dobra - dam sobie radę chyba już sam*

]:->

 

* 4h jazdy i znalazłem tego skurkowańca! Heheh, no mam 100% uczciwie zrobione, to teraz mogę czekać spokojnie na GTA:SA :D

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Widać temat już dawno umarł troche :( Ja mam taki problem (w gta3 też), uruchamiam gre i wywala mnie z gry na pulpit albo wywala z błędem-jakiś mpl loader i nie może odtworzyć filmików wstępowych, wiecie co to może być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , czy ktoś próbował odpalać te gta na voodoo2 12mb ?? jak tak to jak to zrobić , narazie prubuję na kompie :

celek 466

368mb ram

rage2 2mb + ten voodoo

i coś tam jeszcze , po 2xkliknięciu na ikonę sypie błędami albo wysypuje na pulpit , czyli podobnie jak u kolegi wyżej , z tym szczegułem że nie da sie odpalić jeszcze wielu żeczy , np stuntgp , i jeszcze paru tam , ogólnie troche [gluteus maximus] :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie warto dokupic np. Radeona jakiegos np. 7000? To nie jest juz takie drogie. Wiem, ze kumplowi sie GTA3 cielo na TNT2 32 MB, wiec od Radeona w gore polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale skoro mobo nie ma nawet AGP to zapomnij o większym procu niż tam jest. Swoją drogą ciekawa płyta dla P2 bez AGP. Zapomnij o odpaleniu GTA VC na Voodoo2. Pozostaje ci jedynie albo zmiana mobo na taką co ma AGP i jakiegoś GF2 lub GF4 MX inaczej w GTA VC nie pograsz (no i proca przynajmniej 700MHz musisz mieć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek to może sobie wsadzić nawet Celerona 766 ( z przejściówką), tylko taka wymiana nie ma żadnego sensu- za drogo i nie na zabrdzo wydajnie.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe chyba sie źle zrozumieliśmy , ja tu sie pytałem tylko czy da sie odpalić , a nie o to jakiego tam proca wsadze....płyta jest na bx440 i ma wbudowaną grafikę rage 2 2mb , która jest na "agp" i dlatego nei mam slotu , gdyby był slot to bym wsadził tam gf 2mx 200 który mi zalega w szufladzie , ta sama cena co voodoo , a większa wydajność pewnie , pytam sie bo widziałem niedawno filmik z 3dfx zone jak gościu san andreas odpalał na voodoo 5500 albo 6000 , nie znam sie za bardzo żeby poznac , ale to było bankowo voodoo , więc sie głównie dlatego pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc na Voodoo2,3 nie ma co probować nie pojdzie albo będzie totalny pokaz slajdów rzędu 1fps

co do Voodoo5000 czy 6000 to wydajnością są zbliżone do GF2MX dlatego GTA:VC poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha 30 klatek? nie żartuj. to na Rivie TNT2 32mb miałem od 5 do 25 (mimo ostrych cięć przeszedłem całe Vice City i około 1/3 GTA 3).

z tym, że miałem tylko 128ram i Durona 850MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...