Skocz do zawartości
grzes80

Proc. A Karta Graficzna?

Rekomendowane odpowiedzi

Może jeszcze za wcześnie na takie pytanie ale czy Athlon II X4 620 nie będzie zbyt słabym procesorem do HD5850. Interesuje mnie jak bardzo (jeżeli w ogóle) będzie dławił w/w kartę w stosunku do Core i5-750?

Wasze opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze za wcześnie na takie pytanie ale czy Athlon II X4 620 nie będzie zbyt słabym procesorem do HD5850. Interesuje mnie jak bardzo (jeżeli w ogóle) będzie dławił w/w kartę w stosunku do Core i5-750?

Wasze opinie ?

Zależy od gry i ustawień jakości renderingu ... ale często może być za słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio okazję testować ten procesor i wychodzi na to, że wydajność jest niemal identyczna (ze wskazaniem delikatnie na korzyść amd) jak e5200 zegar w zegar. Oczywiście przy aplikacjach wykorzystujących do 2 rdzeni. Tak więc procesor nie pozwoli w pełni rozwinąć skrzydeł tej karcie. Z drugiej strony np. co za różnica czy miałbyś ~40 czy ~55fps? I tak gra będzie płynna :) Wiadomo, że karta by się troszkę marnowała, ale ten x4 620 przy ~3,4Ghz wcale taki słaby nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca pisze jeszcze napisz jaki masz monitor i w jakiej rozdzielczości byś chciał grac i do tych 3,4ghz to i na box dojedziesz ;] Oczywiście ze nie można tygo procesora porównywać do twojego cenowo i wydajnościowo to inna bajka .

ps jak masz platformę pod tego AMd i brak kart i te powiedzmy 950 zł to tylko takie rozwiązanie wchodzi w gre reszta to juz większe fundusze i zmiana całej platformy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor 22" 1650x1080. U mnie kompa najbardziej obciążają gry poza tym nie jest ekstremalnie wykorzystywany. Zastanawiam się więc czy poświęcenie kilku klatek w grze( pytanie ilu ale nie znalazłem testów porównawczych z kilkoma proc.) nie jest rozsądniejszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...