Skocz do zawartości
kambodza

Tani Komp

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzalem wszystko podpiete brata grafika dziala normalnie geforce 9600gt chodzi, wentylator podlaczony tylne zasilanie karty tez cala rozdzielka na dwa sloty zasilania

kompa ma

athlon 6000+

2gb ramu patriot

plyta asusa za 300zl rok temu niewiem jaki model ale dobra

zasilacz tracer 400W

 

 

raczej dobrze osadzona dociskalem ja patrzylem normalnie siedzi

 

 

moze powinna chociasz cos ruszyc moze zasilacz nie najlepszy ale ona nic cicho, moze jakis bubel mi wcisneli za ta cene

Edytowane przez kambodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostają 2 opcje:

1. Zasilacz nie daje rady - w momencie rozruchu karta pobiera sporą ilość prądu bo nie działają żadne systemu oszczędzania energii. Jak masz możliwość to sprawdź na innym zasilaczu, koniecznie markowym.

2. Kata jest fabrycznie uszkodzona i należy ją oddać na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro ide do sklepu i chce zwrotu pieniedzy za bubel ktory mi wcisneli wogole wszystkie wtyki byly luzem (przejsciowki) niezalakowane i brak zlacza crossfire i jakas przejsciowka na tv brak mialem dzis druga zmiane co oni sobie mysla ze tak mozna robic w balona ja cie krece 11/3 mojej wyplaty

polak by tylko drugiego okradl

Edytowane przez kambodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1sze, tasmy do crossfire daja naprawde nieliczni, po drugie przejsciowki zwykle walaja sie niezalakowane, czasem w folii jak sie trafi. Po 3 tak ciezko wziac do kogos z NORMALNYM zasilaczen i stestowac?

Edytowane przez zbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemam do kogo isc na stonie jakos na obarazku jakos jest crossfire i ta druga i wszystko w foli http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-816

wcisneli mi bubel uzywany jaki zemnie debil glupi:(( jade dosklepu jutro rano 7km jeszcze musze jechac

ale na tym zasilaczy niepowinna choc cos zabrzeczec wiatrak sie zakrecic wogole jesli za slaby to powinien komputer sie raczej wylanczac czy resetowac ale nic przecie ona w spoczynku to tak duzo niepobiera jakies 150wat chyba

Edytowane przez kambodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno wrocilem ze sklepu sprawdzili i nie dzialala odrazu zrobili mi zwrot pieniedzy

 

No to musze wybrac inna karte mysle o:

PCI-E MSI GEFORCE GTS 250 512MB 426 zl

chcialem sie spytac czy procesor AMD Athlon II X2 240 DUAL nie bedzie blokowal tej karty i czy ten procesor jest duzo lepszy od pentium dual core 5300

 

i jeszcze jedno pytanie jak kupie pamieci KINGSTON 2GB DDR3 1066Mhz 2x1GB CL7 to bede mogl pozniej dolozyc jakies inne z 1333MHz lub szybsze?

Edytowane przez kambodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie dzis lub jutro zamierzam zamowic nowy sprzet

mam dwa konfigi ktory bylby lepszy:

Procesory AMD Athlon II X2 240 DUAL CORE Socket-AM3 2800 Mhz, FSB HT3200MHz, cache L2 2MB, 0.045 mikrona

224 zł

Karty graficzne PCI-E MSI GEFORCE GTS 250 512MB DDR3 256BIT OC

399 zł

Płyty główne ASROCK M3A770DE AMD 770 Socket AM3 (2xPCX/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3/CrossFireX)

260 zł

Pamięci RAM Goodram DDR3 2GB 1333 CL9

142 zł

Zasilacze ATX Modecom PSU Carbon MC 530W BOX

172 zł

calosc:1197 zł

 

czy moze

 

Procesory AMD Athlon II X2 250 DUAL CORE Socket-AM3 2800 Mhz, FSB HT3200MHz, cache L2 2MB, 0.045 mikrona

224 zł

Karty graficzne GIGABYTE RADEON HD 4850 512MB DDR3 256BIT HDMI

366 zł

Płyty główne ASROCK M3A770DE AMD 770 Socket AM3 (2xPCX/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3/CrossFireX)

260 zł

Pamięci RAM Goodram DDR3 2GB 1333 CL9

142 z

Zasilacze ATX Modecom PSU Carbon MC 530W BOX

172 zł

1191zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

Stalo sie co niepowinno ale coz moj budzet spadl niestety do 1050zl doszly pewne inne oplaty i szukam cos tanszego abym zarazem mog pograc w miare mozliwosc w nowe gry mam cos takiego:

Płyty główne

ASROCK K10N78D nForce 720D Socket AM2+ (PCX/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR2) http://www.agito.pl/plyty-glowne/asrock-k1...d.0.358985.html czy ta plyta nie bedzie miala problemu z ta karta 4850 i czy wogole dobry wybor?????????

198 zł

 

Procesory

AMD Athlon II X2 240 DUAL CORE Socket-AM3 2800 Mhz, FSB HT3200MHz, cache L2 2MB, 0.045 mikrona

224 zł

 

Pamięci RAM

Kingston DDR2 2GB DUAL KVR800D2N6K2/2G

145 zł

 

Zasilacze ATX

Modecom PSU FEEL 500W Aktywne PFC

127 zł

 

Karty graficzne

PCI-E GIGABYTE RADEON HD 4850 512MB DDR3 256BIT HDMI Radeon HD4850

366 zł

 

 

 

SUMA:

 

1060 zł

Edytowane przez kambodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...