Skocz do zawartości
Conti

Soft Do Ochrony Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko.

Na świecie jest parę programów do ochrony kompa. Ich jakość dość szybko się zmienia, wchodzą nowi gracze ....

W związku z tym zastanawiam się nad ochroną jaką zastosować.

 

Aktualnie mam zainstalowany kombajn McAfee "promocja neostrada edition" 8O .

Czy jest sens zmieniać? Mam wrażenie, że kombajn ten dość mocno obciąża kompa, poza tym nie mam zastrzeżeń.

 

P.S.

Regularnie z pismami, np. z chipem, PCformatem, PCWK, Next, KŚ itp można było / można / a i można będzie dostać po kolei wiele programów av, czasami na 90 dni, czasami na 180 dni. Na PCtools iS 2008 / 2009 nawet parę razy była roczna licencja. Czasami sami producenci / wydawcy mają promocje. A że tego jest naprawdę sporo to pytałem się co warto zainstalować a co unikać. 8O Jak dla mnie idio**zmem jest serwować ochronę kompa wątpliwym oprogramowaniem

 

P.S.2

Po przejrzeniu testów, opinii itp zdecydowałem się na połączenie Avira free + Online Armor free

Niewątpliwie system odżył po usunięciu McAfee.

A tak swoją drogą to niezły interes musiała tepsa wypichcić z McAfee, skoro już kolejny rok uszczęśliwiają tym programem av / is

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym prosić o pomoc w wyborze programu antywirusowego.

Do tej pory miałem Kasperskyego Internet Security 2009 i było wszystko OK tylko był problem z licencją.

Dlatego proszę o pomoc w wyborze. Każdy chwali coś innego. Pomożcie wybrać mi antywirusa.

Moje wymagania to:

-wersja polska

-nie może "mulić"

-łatwy w obsłudze

-darmowy (niekoniecznie, jeśli łatwo zdobyć klucz 8O )

-wydajny

 

Co mi doradzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McAfee to jeden z najlepszych programów antywirusowych więc jeżeli możesz polecam pozostanie przy nim. Jeżeli chcesz czegoś darmowego to polecam avira antywirus i Online Armor firewall + a-squared Free antyspyware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejże dokładnie na takiego samego posta już gdzieś odpowiadałem...ale odpowiem raz jeszcze

każdy z nas chciałby mieć takiego av żeby mu nie mulił,żeby pracował jakby można było zapomnieć że jest a robił wszystko sam. tutaj sporo zalezy od sprzętu i od trej pierwszej chwili jaką nalezy poświęcić na szczegółowe ustawienie tuz po instalacji.

ja niestety i stety nie należę do fanów ani Aviry ani Avasta. na własny użytek mam Pande, popieram w 100% technologie chmury. dodatkowo mogę jeszcze zaproponować g date bo jednak co jak co ale ma dosyć wysoką skuteczność tylko równie mocno spowalnia wszystko inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wersja domowa, ale Enterprise komputery rzędu Celeron 3GHz zabija na jakieś 3 minuty po załadowaniu pulpitu ... Do tego bez centralnego serwera zarządzania ePO jest bezużyteczna - wpuszcza wszystkie wiry z penów aż miło, mimo wgranych aktualizacji 8O

 

No chyba że o klientów indywidualnych producent McAfee dba bardziej 8O

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...