Skocz do zawartości
Kwiecień

Dremel z allegro za 150zł - warto czy nie???

Rekomendowane odpowiedzi

w obi czy czymś takim kupiłem (3 miechy temu) identyczny dremel jak toya (nazwany TIP) tyle że z kopmpletem tarczy i temu podobnych za 100 zl same tarcze do ciecia są raczej średnie ale 3 wyciąłem otwór w boku na plexe 2 dziury na wiatraki no i plexe tym wyżynałem nie jedą, a tarcz dają 10 :P ddo tego bardzo dużo różnych ściernych i temu podobnych plus dają wężyk że nei podłącza się tarcz bezpośrednio do dremla co bardzo ułatwia manewrowanie w trudych warunkach.

 

w dodatku dużo tym tne i jescze działa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w obi czy czymś takim kupiłem (3 miechy temu) identyczny dremel jak toya (nazwany TIP) tyle że z kopmpletem tarczy i temu podobnych za 100 zl same tarcze do ciecia są raczej średnie ale 3 wyciąłem otwór w boku na plexe 2 dziury na wiatraki no i plexe tym wyżynałem nie jedą, a tarcz dają 10 :P ddo tego bardzo dużo różnych ściernych i temu podobnych plus dają wężyk że nei podłącza się tarcz bezpośrednio do dremla co bardzo ułatwia manewrowanie w trudych warunkach.

 

w dodatku dużo tym tne i jescze działa ;P

 

tesh mam tipa ale ty przepłaciłes bo ja kupiłem u ruskiego za 80 zł :P

ale wszytskie tarcze mi poszły... a jedna zrobiła mi cudna rysę na monitorze... w tym sklepie www.narzedzia.sel.pl to w jakiej kategorii

mam szukac... bo albo jestem ślepy albo są tam tylko tarcze do szlifierek kątowych..?? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, troche podciagne temat :P

 

Chce zakupic multiszlifierke...zapewne niejeden z Was korzysta z ktorej z tych:

http://allegro.pl/show_item.php?item=70979782 Budget

http://allegro.pl/show_item.php?item=70845348 Einhell

 

Z kosztami przesylki wychodzi 96zl...bardzjej przkonuje mnie Einhell 2 lata gwarancji i w pracy uzywam sprzetu tej firmy i jest dobry...moze ktos wie cos na temat tych multiszlifierek???

 

Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firma einhell jest dobra ale jak narzędzia to orginały... mój tata sprzedaje elektronarzędzia, i widział jak w hurtowni kolesie przyklejają na niego naklejki einhella :lol: osobiście mam ferma już sporo nim zrobilem na dremla nie nażekam ale akcesoria dołączone do niego to tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego pegasusa to z daleka. Silniczek od jakiegoś samochodziku na baterie a wrzeciono po 5min wibruje pracy tak że od trzymania tego szkliwo na zębach pęka. Miałem z tym doczynienia przez chwilę i odradzam. Ciąć tym można tylko cienkie i słabe plastiki, pleksa czy metal to jest całkowite tabu dla tego czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda... bo planuje moda (nie robie a planuje i $$$ zbieram) a dla mnie wycięcie okna za pomocą ręcznej piłki do metalu to wyższa szkoła jazdy :-| chyba je oleje

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archeolodzy :?: :blink:

Bo? Temat jest już nie aktualny i miał założyć nowy?

 

Ja kupiłem tego FERMa, na innej aukcji kilka dni temu. Jakość wykonania mnie zaskoczyła, materiał jakim jest pokryta multiszlifierka to coś jak na myszkach Logitecha i jak na orginalnym DREMELu. Drgania są mardzo słabe, wałek drgał bardzo, potem się dowiedziałem że trzeba go ułożyć w wyprostowanej pozycji i załączyć na max obrotach na 10 minut- pomogło.

 

Walizka tandetna- plastikowa, końcówki raczej ok, z wyjątkiem tych do cięcia ofc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arch- mam identycznego dremla fajnie się tym tnie ale akcesoria są do bani :mur: już zepsułem węża przedłużającego i zniszczyłem główki które trzymają tarcze (śrubki sie złamały :/ )

 

i teraz myśle nad zakupem nowych "główek"

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75768280

stosował ktoś tą jedynke do dremla ferma? bedzie pasować? nie jest zagruba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do uzytkowników FERM'a. Czy wam też grzeje sie on w miejscu pokazanym na rysunku???

 

 

Dołączona grafika

 

Zaniepokoiło mnie to ponieważ miejsce to jest mocno ciepłe już po chwili pracy. Mam nadzieję tylko, że tak ma być i moje obawy są bezpodstawne <_<

Ogólnie ze sprzętu jestem bardzo zadowolony i polecam go!!! Ponieważ czeka mnie dużo cięcia od razu do niego dokupiłem kilka zbrojonych tarcz, bo te w zestawie szybko się zużywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie prszyszła paczka z FERM 135W i 40 końcówek, kupiłem z gwarancją nowiutką za 55zł z licytacji, uważam ze fartem, JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, obroty regulowane od 15000 do 35000/min

 

 

marian193

@

U mnie się niegrzeje :D:D:D:D

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się niegrzeje :D:D:D:D

Może dlatego ze masz słabszy model :D ja am 160W :lol:

i w sumie jak pisałem wcześniej też jestem zadowolony- tylko tak dla pewności pytam o to nagrzewanie bo ja kupiłem go bez gwarancji :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...