Skocz do zawartości
(D)jur(on)

Jakieko wyboru mam dokonac PORADZCIE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

w skrocie moj konfig kompa to Duron 800 plyta Abit KT7 128MB RAM i gf2mx (reszta niewazna). przyszedl czas aby cos zmienic i teraz mam dwie opcje do wyboru:

1. kupic nowa plyte Epoxa 8KHA+ i pamieci DDR 256MB a reszta stara

2. kupic nowy procek Athlon 1.33Ghz ciut lepsza grafike (no i moze jeszcze z 128MB RAMu jak starczy kasy) a plyta stara

Powiedzcie co lepiej bo sie zdecydowac nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcja numer 1 ,durka latwo odblokowac wiec mozesz zapodac jakies obrzydliwie wysokie FSB :D , dzieki wiekszemu voltarzowi jeszcze wycisniesz wiecej MHz no i DDRy

 

ps.pozatym na abita KT7 nie wstawisz athlona 1333 ze wzgledu na brak szyny 133 (chyba ze masz KT7A)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

 

podkręcisz tego durona do 1190=7*170 (bardzo optymistyczna wersja - chociaż przy napięciu 2,2V nie wiadomo co może sie zdażyć, napewno możesz usmażyu ćjajecznice na nim). DDR Samsunga albo chociaż Nanya

Podkręcisz tego GF 2MX powiedzmy na 220/220 i będzie śmigać aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 1.Jeszcze tylko warto się zastanowić na Emnic zmiast Epox. Chyba wyjdzie troszkę taniej a to to samo przecież...

Tylko gdzie ja znajdę tą płyte ? Bo ja jej jeszcze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 1.Jeszcze tylko warto się zastanowić na Emnic zmiast Epox. Chyba wyjdzie troszkę taniej a to to samo przecież...

Tylko gdzie ja znajdę tą płyte ? Bo ja jej jeszcze nie widziałem.
8O 8O 8O ,Chyba nawet w tweaku była. A na 100 % w większości sklepów jest.Poszukaj to znajdziesz...

A jak dalej nie możesz znaleźć to masz np.

http://www.komputronik.com.pl

Enmic NMC 8TCX2 Via KT266A 390.00

jest ATX, Socket A, 3 x DDR 184-pin, FSB 200/266 MHz, 6x PCI, AGP x4, OVERCLOCKING

Jak dobrze pamiętam to ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie numer 1. Wieksze mozliwosci rozbudowy i takie tam :). Tylko bierz Enmica bo jest tanszy, a jak wiadomo to to samo co epox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim wer7y macz :D  i mi ten nr1 bardziej pasowal. po prostu chcialem sie upewnic. ta plytka teraz cos kolo 500zl a pamieci to bym chcial kupic te slawne Samsungi. moze ktos wie gdzie je dorwac :?:

Chyba w esklepie tłika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja juz wybrałem tylko zamiast epoxa kupie enemica

Tylko jeszcze poczytaj który to dokładnie jest Emnic, bo ja niezbyt pamiętam ale chyba ten co napisałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...