Skocz do zawartości
grodzio

Karta graficzna do 700zł!

Rekomendowane odpowiedzi

Doradźcie mi jaka kupić kartę graficzna do 700zł. Komp jest na procku AMD Phenom II x2 Black Edition i płyta główną Asrocka. Co byście polecili w tych pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa na stanie w hurtowniach... kilka modeli

Ale to jakies 660 netto - cena hurtowa...

 

Wiec proponujesz cos calkiem z pupy

 

W tej cenie chyba tylko radek 5770 a za reszte masz sporo browara ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie do mojego kompa. A co byście z radeonów polecili? Ja jeszcze przez rok nie będę zmieniał części w moim kompie. Przypominam że to nie do mojego kompa więc nie patrzcie na inne komponenty typu zasilacz wybierzcie coś do tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC nie będzie. Na razie to na małych będzie grał bo monitor 17. Może w przyszłości zmieni na coś nowszego i większego ale gierki typu gta 4 żeby chodziły na full detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC nie będzie. Na razie to na małych będzie grał bo monitor 17. Może w przyszłości zmieni na coś nowszego i większego ale gierki typu gta 4 żeby chodziły na full detalach.

 

na 5770 ... pojdzie mu Gta IV na max detalach skoro mowisz ze ma 17 monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bity to szyna danych pamięci. Nie ma co na to patrzeć. Twój (i mój też) GF może ma 192 ale ta karta to low end w porównaniu do HD5770. Radek ma pamięci GDDR5, które bardzo dużo nadrabiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...