Skocz do zawartości
Enjama

22 cale +/- 600zł filmy,internet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuje na dniach kupić jakiś w miare tani monitor 22' z rozdziałką 1680x1050 ponieważ full hd jest zbyt duze jak dla mnie dla 22'.

Musi mieć dvi abym przejściówka dvi-hdmi podpiął go do lapa.

Dajcie jakieś propozycje do tej ceny które będą najlepsze.

Najlepiej chciałbym się zmieścić w 600 zł ale jak bedzie kilka złoty więcej przeżyje.

 

teraz na lapku mam 15.4 i 1440x900 i jak oglądam filmy 720p jak i 1080p to mam pasy u góry i na dole. Tutaj będzie podobnie ?

W sumie nie przeszkadza mi to przyzwyczaiłem się.

 

Mam mozliwość kupić za 600zł LG W2252V-PF i tu pytanie czy jest się jeszcze nad czym zastanawiać czy brać i uciekać ? ;)

Mam jeszcze pytanie czy w tym monitorze jest matowa matryca ?

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Edytowane przez Enjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze do was pytanie jaki mam kupić kabel abym miał głos na głosnikach zewnętrznych na usb Logitech Z-cinema

Są rózne standardy tego hdmi i ten najnwszy 1.4 ma kanał zwrotny audio ... czyli tylko taki muszę mieć ?

Najwięcej jest 1.3b tylko nie wiem czy taki moze byc abym miał głos na głośnikach.

Może się ktoś wypowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W2252v za 600 hmmm? jest to z pewnością dobry monitor, który jeszcze nie dawno był bardzo popularny. Teraz został zastąpiony nową serią w53

 

każdym kablem HDMI da się przesłać sygnał audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz na lapku mam 15.4 i 1440x900 i jak oglądam filmy 720p jak i 1080p to mam pasy u góry i na dole. Tutaj będzie podobnie ?

W sumie nie przeszkadza mi to przyzwyczaiłem się.

 

Tylko powiedz mi jaki jest sens oglądać sygnał 1920x1080 skoro ekran wyświetla Ci znacznie mniejszą rozdzielczość? Na 22" 1680x1050 pomiędzy 720p a 1080p praktycznie nie ma różnicy a obraz w obu przypadkach jest bardzo ładny. Choć wciąż nie tak dobry kiedy wyświetlacz podaje 1:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedz mi jaki jest sens oglądać sygnał 1920x1080 skoro ekran wyświetla Ci znacznie mniejszą rozdzielczość? Na 22" 1680x1050 pomiędzy 720p a 1080p praktycznie nie ma różnicy a obraz w obu przypadkach jest bardzo ładny.

 

Różnica w jakości praktycznie jest ... pomimo tego że 1920x1080 jest skalowane w dół do 1680x945.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...