Skocz do zawartości
romek

Konkurs Enermax

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że nareszcie większość zainteresowanych jest zadowolona :> Skoro taka forma kreatywnego konkursowania odpowiada wam najbardziej, to postaramy się więcej tego typu zabaw organizować. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i bądźcie czujni, niebawem nowe rozdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że losowania dla zwolenników teorii spiskowych są złe i nie da im się przetłumaczyć, że nie ma się wpływu na to co zwróci

SELECT * FROM `tabela_konkursowa` WHERE `answer` = 3 ORDER BY RAND() LIMIT 3
bo na bank ktoś miał wtyki w Oracle i do PPC przed losowaniem wgrano przerobioną wersję MySQL (Postgree?) ;)

A tak są prace, każdy je widzi i może ocenić, do tego w wyborze biorą udział zarówno zainteresowana firma jak i portal + siły są 50/50 ;)

 

PS. Rozsyłka z PL, czy z Hamburga?

Edytowane przez barat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak udało mi się wygrać (niby tylko gwarantowane, ale zawsze). Konkurs pozytywny miejmy nadzieję, że kolejne pojawią się już niedługo :)

Teraz tylko czekać na paczkę, a właśnie jak jest z wysyłką, kiedy można się spodziewać nagród??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..

A ja mam drobne pytanie - w regulaminie o ile sie nie myle była wzmianka o _ewentualnym_ umieszczeniu konkursowego banerku / grafiki na stronie firmowej Enermax. Czy coś wiadomo o takiej możliwości czy Enermax jednak z takowej akcji zrezygnuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody z tego co wiem pójdą kurierem i powinny dojść na początku następnego tygodnia. Czekaliśmy na kilku spóźnialskich ale pełna lista jest już u producenta. W regulaminie jest info kiedy powinny być dostarczone przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie uzbrójcie się w cierpliwość. Czekam na info ze strony sponsora jaki jest status przesyłek.

 

Update:

Otrzymałem informację ze strony sponsora, opóźnienie wynikło pomiędzy co-sponsorem:

"Zwycięzcy dostana najpóźniej w końcu przyszłego tygodnia. Bardzo mi przykro, ze trwa tak długo."

 

A więc przesyłki dojadą, spokojnie ;)

Edytowane przez romek
Update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem przesyłkę. Trafił mi się wentyl w kolorze srebrnym. Całkiem ładnie się prezentuje. Niestety nigdzie w budę go nie wkleję, bo mam same 120 :D

Tak czy inaczej dzięki organizatorom za nagrody, mam nadzieję, że takich konkursów będzie więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie róznież dotarła przesyłka. 2x 120mm w budzie robi wrażenie :D. Można tym liście zdmuchiwać z chodnika. Dzięki wielkie i pozdrawiam.

 

2 ... to ja będę miał 4 takie w ty 1 na CPU i 1 na GPU ;) To dopiero przeciąg ;) Szkoda, że Apollish jest 80mm, ale cóż ;)

Aż nie mogę się doczekać powrotu z pracy ... od środy mnie w domu nie było i nie wiem, czy już doszło.

Edytowane przez barat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie także niedawno był kurier. Trafił mi sie srebrny wentylatorek :) Nie miałem na razie czasu żeby go wypróbować, ale już mi sie spodobał. Do obudowy jest troche za mały ale przyda mi sie na grafike bo mam pasywną. W zestawie jest przejściówka na molexa co mnie bardzo cieszy bo miałem kupować i dobrze że wstrzymałem sie z zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza nagroda również odebrana - elektrownia 900W Enermax doszła. Szkoda że muszę ją odsprzedać bo niecały miesiąc temu kupiłem OCZ600W. Szkoda teraz mi to zamieniać bo OCZ działa wystarczająco sprawnie a 900W by sie tylko marnowało..

 

Raz jeszcze dziekuje i pozdrawiam.

 

// O matko - dostalem ostrzezenie za to ze napisalem iz NAPISZE w dziale gielda ogloszenie o sprzedazy tego zasilacza ...dziecinada //

Edytowane przez kkom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzyłem w Cooling o tym wentylatorze i nie wiem czy lepiej go podłączyć pod tego molexa czy do płyty bo piszą że on sam dobiera prędkość. Tylko skąd będzie "wiedział" że odpowiada za temperatury grafiki? Gdzie go lepiej podpiąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentyl prezentuje się tak:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

W zestawie jest 6 kołków montażowych oraz przejściówka na molexa:

Dołączona grafika

 

Podświetlenie wentyla wykonane jest z panelu ledowego posiadające 9 diod, które świecą dość mocno:

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Na pewno dużą zaletą jest możliwość wyłączenia podświetlenie:

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Wentylator podłączony pod molexa działa bardzo cicho, porównywalnie do Noisblockera XL1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...