Skocz do zawartości
©Brachol®™

zmiana ksywy

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak, zarejestrowalem sie na tweaku pod ksywa taka jaka widnieje na emblematem i stwierdzilem, ze za duzo z nia problemu, dlatego chce zmienic ja na Brachol i teraz jak to robie to dalej zostaje ta stara. jak mam to zrobic abo byla ta nowa??? HELP!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano myslalem, ze bedzie dobrze dzialac a tu kapa. i jest troche z tym zabawy tera. a jak ktos zacytuje maja wypowiedz to zamiast tych © ® sa jakies krzaczki i literki :(ano myslalem, ze bedzie dobrze dzialac a tu kapa. i jest troche z tym zabawy tera. a jak ktos zacytuje maja wypowiedz to zamiast tych © ® sa jakies krzaczki i literki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano myslalem, ze bedzie dobrze dzialac a tu kapa. i jest troche z tym zabawy tera. a jak ktos zacytuje maja wypowiedz to zamiast tych © ® sa jakies krzaczki i literki :(ano myslalem, ze bedzie dobrze dzialac a tu kapa. i jest troche z tym zabawy tera. a jak ktos zacytuje maja wypowiedz to zamiast tych © ® sa jakies krzaczki i literki :(

Test : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam to tylko krzaczki, pomysl sobie co by bylo jakby caly las sie pojawial :P

fuck. ale mnie to drazni. wie ktos jak to zmienic?
jak jestes na tym forum zeby sie bawic xywami no to powodzenia

pomysl nastepnym razem 2x zanim cos zrobic

pozdro i nara :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak, zarejestrowalem sie na tweaku pod ksywa taka jaka widnieje na emblematem i stwierdzilem, ze za duzo z nia problemu, dlatego chce zmienic ja na Brachol i teraz jak to robie to dalej zostaje ta stara. jak mam to zrobic abo byla ta nowa??? HELP!!!

przepraszam,a le......gdzie ty xywe zmieniasZ??????????????????????????????

 

to taki ot :)

 

napsiz do admina...chyba najlepsze wyjscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak, zarejestrowalem sie na tweaku pod ksywa taka jaka widnieje na emblematem i stwierdzilem, ze za duzo z nia problemu, dlatego chce zmienic ja na Brachol i teraz jak to robie to dalej zostaje ta stara. jak mam to zrobic abo byla ta nowa??? HELP!!!

przepraszam,a le......gdzie ty xywe zmieniasZ??????????????????????????????

 

to taki ot :)

 

napsiz do admina...chyba najlepsze wyjscie :D

ksywe zmieniam w profilu (niby chyba tylko tam sie da).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak, zarejestrowalem sie na tweaku pod ksywa taka jaka widnieje na emblematem i stwierdzilem, ze za duzo z nia problemu, dlatego chce zmienic ja na Brachol i teraz jak to robie to dalej zostaje ta stara. jak mam to zrobic abo byla ta nowa??? HELP!!!

przepraszam,a le......gdzie ty xywe zmieniasZ??????????????????????????????

 

to taki ot :)

 

napsiz do admina...chyba najlepsze wyjscie :D

ksywe zmieniam w profilu (niby chyba tylko tam sie da).

tam sie nie zmienia xywy.....

nikt nie moze zmienic xywy, bez wiedzy admina (na tym forum)

napisz maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz naprawde ogromny problem

kilkanascie postow na koncie

WIELEEEEEEEEEEEEEEEEE do stracenia

ja mialem okolo 400 postow i zmienilem sobie ksywke .. a tu ..

ehhh pomysl troszke nabijesz te posty kilkunastokrotnie jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja , jak ladnie poprosilem marco aby mi zmienil z "b3t0n" na "B3T0N" , to mi zmienil , alee powiedzial ze to jest jedyny i ostatni raz , bo musial przeczesywac cala baze (czy jakos tak) aby dobrac sie do mojego nicka :) za co mu dzwieczny jestem

 

 

probujcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

nie no opcja usuwania konta powinna byc nawet jezeli trzeba prosic admina... moze ktos kiedys bedzie potrzebowal xywy ktora juz jest ale nieuzywana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie da sie:/ ale pogadaj z adminem jak ci bardzo zalezy

zalezec az tak bardzo to mi nie zalezy ale po co ma sobie tam zyc???? szkoda ze nie ma takiej opcji zeby mozna bylo samemu usuwac konto :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie da sie:/ ale pogadaj z adminem jak ci bardzo zalezy

Konto da się usunąć nawet bez dodatkowej nakładki do forum. Wystarczy, aby admin wszedł do panelu administracyjnego, który jest ukryty dla zwykłego usera 8) Ciekawe dlaczego :lol: Poproś Admina może się zgodzi i usunie, ale z tego co było już, to marco mówił, iż nie usunie, bo i po co (czy jak to szło).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co tyle gadania - on niejednen na forum smietnik zrobil - po co o tym mowic zamiast tego niech admini zobacza kto od pol roku nie pisal na forum i ma 0 postow i <span style="color:red;">[ciach!]</span>c ich - jak beda chcieli to jeszcze raz sie zarejestruja - takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co tyle gadania - on niejednen na forum smietnik zrobil - po co o tym mowic zamiast tego niech admini zobacza kto od pol roku nie pisal na forum i ma 0 postow i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ich - jak beda chcieli to jeszcze raz sie zarejestruja - takie jest moje zdanie

Tzn. Chcesz wyrzucac ludzi, ktorzy nie wiele pisza na forum?

Ja np. mam stosunkowo niewiele postow, ale jestem tutaj dluzej niz Ty i nie chcialbym, aby mnie wyrzucono za to ze nie pisze przez pol roku.

Moze niech wyrzucaja tych co pisza za czesto? :? Oczywiscie zartuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co tyle gadania - on niejednen na forum smietnik zrobil - po co o tym mowic zamiast tego niech admini zobacza kto od pol roku nie pisal na forum i ma 0 postow i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ich - jak beda chcieli to jeszcze raz sie zarejestruja - takie jest moje zdanie

Tzn. Chcesz wyrzucac ludzi, ktorzy nie wiele pisza na forum?

Ja np. mam stosunkowo niewiele postow, ale jestem tutaj dluzej niz Ty i nie chcialbym, aby mnie wyrzucono za to ze nie pisze przez pol roku.

Moze niech wyrzucaja tych co pisza za czesto? :? Oczywiscie zartuje.

Pozdrawiam

mowilem o tych ktorzy od zalozenia forum maja 0 postow - czytaj uwaznie posty!!!!!!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowilem o tych ktorzy od zalozenia forum maja 0 postow - czytaj uwaznie posty!!!!!!!! :evil:

OK, po prostu zle zinterpretowalem twoj tok myslenia.

Nawiazujac do tego: Ciekawe czy sa tacy co sie zarejestrowali rok temu i maja mniej niz 10 postow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...