Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

I teraz dziesięć stron 'dodajcie i mnie"... <_< Wejdźcie na stronę klanu, tam jest przycisk dołącz, podajcie nick z forum i gotowe.

 

Overlord said...

 

Q: Do you still feel that the M103 will make it to us in December?

 

A: There is such chance. It's not impossible.

November 26, 2011 8:34 PM

:lol: To już nawet śmieszne nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się zmieniło w kwestii doładowań kodów z Play-a, można już wrzucać kumulacje kodów, czy nadal jeden kod/jedno konto?

 

Co do klanu, to czy trzeba spełniać jakieś min. - pojazdy tieru - bo mój max to IS-3 i premka Type-59.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy nie da rady nic zmienic w nicku. chyba ze jest obrazliwy, bla bla bla. sam chcialem to zrobic. z pol roku temu moze bylo to jeszcze mozliwe.

 

Nazwę użytkownika aktualnie można zmienić tylko w przypadku:

- zakazanego nicku;

- nieprzyzwoitego i/lub nieczytelnego nicku;

- błędnie napisanego nicka (tylko nowo zarejestrowane konta);

- usunięcia tagu klanów.

chyba, ze da sie to podciagnac pod 2 punkt, paragraf 2 :P

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha jaka bitwa i zakończenie, T59 wjechał do bazy i musiałem wracać z doliny, wybili oczywiście naszą arty, później znów do przodu ale T34 i Tiger zaczęły zajmować naszą bazę więc powrót, T34 z ok 1300hp poszedł ale na Tigera (100%)zostało kilka HE, ostatni pocisk wystrzelony i zostało mu 43hp, cofnąłem się z 20m i dawaj na czołówkę :lol2:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się zmieniło w kwestii doładowań kodów z Play-a, można już wrzucać kumulacje kodów, czy nadal jeden kod/jedno konto?

 

Co do klanu, to czy trzeba spełniać jakieś min. - pojazdy tieru - bo mój max to IS-3 i premka Type-59.

 

Ad1. raczej nic sie nie zmieni a i pewnie trudno bedzie o ochotnikow do testowania

Ad2. no sensownie ustawmy na przynamniej jeden czolg tier 1 lub wyzej ;)

 

 

PS. Juz 24 osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do 3 w nocy napierałem do długiej 105mm dla Tigera2 i.... wreszcie jest! A więc teraz drżyjcie narody - nie będzie litości ;)

Działo w boju już przetestowane - sprawuje się nieźle - E75 zjechany z 75% do 0 przy niewielkich stratach własnych.

 

@Banzai - nie przejmuj się - dasz następnym razem ;)

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o tym: •• WOT na PlayPc.pl ??? Podobno na jedno konto można wpakować 10 kodów - czyli teoretyczny zysk to 10 dni premki i 3000 golda - ALL FREE! :) Trzeba tylko nacykać 10 adresów mailowych.

 

P.S.

Jeszcze nie sprawdzałem - info z forum wot.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...