Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana rosyjskiego w przyszłym roku 1q. W tym roku tylko dodadzą M103, a T34 obniżą do tieru VIII i zrobią premium ze 122mm działkiem. Będzie wypas ;)

 

Prawdopodobnie zmiana T34 na premium będzie w patchu 7.1 w grudniu lub pod koniec listopada.

 

NO i tak by mogło zostać ;) wtedy myślę zdążę dobić do T34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie będzie coś koło 2,5kk ;)

Luknijcie to, można się wkurzyć ;) było ich trzech do obrony bazy w tym med i dwa hevy, atakował ten jeden IS, ja sam atakowałem czterech. No myślę, że sprawiedliwie się podzieliśmy zadaniami. Tylko... moi sojusznicy nie dali rady :F

 

Dołączona grafika

 

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zarobiłem coś ponad półtorej bańki, ale jeździłem głównie T29. Już bym się bujał lekko stjuninkowanym T32, ale goście wpadli i się nie dało grać. Tzn kumpel siadł i pociął parę meczyków na swoim koncie (bo mój komp szybciej się ładuje :lol: ).

Ale mam jeszcze ~2 godziny, więc może się tego T32 dorobię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie kończy premka...

Przez miesiąc udało się:

- rozwinąć S-51 na elite,

- kupić Obiekt 212, rozwinąć wszystko za wyjątkiem Obiektu 261,

- kupić i rozwinąć na elite T-50 i T-50-2 (pierwszy polecam, drugi ze względu na koszty naprawy radzę sobie darować),

- rozwinąć na elite IS (IS-3 jeszcze nie kupiłem, zbieram $).

 

Kupiłem pakiet za 80zł, także pozostało mi 3000 golda, za który mam zamiar kupić sloty (jak będzie na nie promocja) oraz następny miesiąc konta premium - ale nie teraz bo spędzam przy tej grze zdecydowanie za dużo czasu, a praca magisterska się sama nie zrobi...Dołączona grafika

Teraz - kilkudniowy odwyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienili tego czasu trwania? Wydawało mi się, że exp x5 ma być do jutra godz 7.00, a teraz spojrzałem i ma trwać do 5.00.

 

No, do 5:00, ale UTC ;) Przypominam, że Polska jest w UTC+2.

 

Zadam podchwytliwe pytanie - czy pierwszy silnik w T29 jest warty tych 12k expa? Różnica niby tylko 40 koni, zastanawiam się, czy w grze jest to bardzo widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest. Lepiej przyspiesza i jest żwawszy pod górkę. Ale drugi jest jeszcze lepszy, dlatego mam już T29 praktycznie @elite.

 

Wy to lecicie z tym expem

Bo nam zależy na czasie, żeby zdążyć z T34 przed sławnym patchem.

Potem też będę sobie pykał parę walk dziennie i gwizdał na patche, chyba że znowu jakieś darmowe sloty będą planować (o co coraz trudniej).

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana rosyjskiego w przyszłym roku 1q. W tym roku tylko dodadzą M103, a T34 obniżą do tieru VIII i zrobią premium ze 122mm działkiem. Będzie wypas ;)

 

Prawdopodobnie zmiana T34 na premium będzie w patchu 7.1 w grudniu lub pod koniec listopada.

 

Mam nadzieję, że właśnie taki będzie czas wprowadzenia M103 wtedy na bank T34 będzie w garażu (na chwilę obecną mam 53k exp na T32). Swoją drogą jeśli się uprę to dojdę do Is-4 i znów slot wpadnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.0 wprowadzi podobno tylko zmiany w interfejsie, na przykład umożliwi prowadzenie walk pomiędzy serwerami UE USA i Rosji. 7.1 wprowadzi 18 francuskich czołgów więc domyślam się, że tam wrzucą też M103, no chyba, że w 7.2.

7.0 październik,

7.1 prawdopodobnie listopad,

7.2 prawdopodobnie grudzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu znalazłem swoje miejsce z moim T20, w końcu dobrze mi idzie na nim (po 50k przemęczonego expa Dołączona grafika).

Ostatnio najczęściej zdobywana przeze mnie odznaką jest confederate :P

 

 

// ale się runda trafiła

 

W pewnym momencie zostałem ja, VK3601H i PZ83nA przeciwko sluggerowi, t25 at, kv3, su 8, t50-2 i su 85b, przednia runda. :)

post-143809-0-74671700-1318807513_thumb.jpg

post-143809-0-08435100-1318807524_thumb.jpg

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradźcie jakiś patent jak trzaskacie tyle killi... Ja jak próbuję podjechać blisko, to mnie zauważają i zaraz jest deszcz z arty, albo umieram od kul znikąd, a jak próbuję się zasadzać z daleka to z reguły nie trafiam. :|

 

To bardziej kwestia przypadku, szczęścia gdzie pojedziesz i na kogo trafisz oraz wysoka pozycja w zestawieniu. Czasami trafi się te 8-9 killi a czasami 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej kwestia przypadku, szczęścia gdzie pojedziesz i na kogo trafisz oraz wysoka pozycja w zestawieniu. Czasami trafi się te 8-9 killi a czasami 0.

 

Jest jeszcze umiejętność trafienia pędzącego lekkiego czołgu, schowania się za wydmą, skałą i wychylenia tylko czubka wieży z armatą, wyczucie, kiedy zbliża się kilka czołgów przeciwnika i w porę wycofanie na bezpieczniejsze pozycje.

Ogólnie gra na dużym ryzyku daje więcej kili, ale oczywiście częściej się wtedy ginie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradźcie jakiś patent jak trzaskacie tyle killi... Ja jak próbuję podjechać blisko, to mnie zauważają i zaraz jest deszcz z arty, albo umieram od kul znikąd, a jak próbuję się zasadzać z daleka to z reguły nie trafiam. :|

 

to nie jest patent, tylko szczęście. Na parę tysięcy bitew mam ledwie paręnaście top gunów, za to masę "5 killi / bitwa" tak samo mnóstwo bitew z tylko uszkodzonymi przeciwnikami, bo ktoś inny ustrzelił gościa, do którego grzałem.

Do tej pory chyba dwa razy miałem 7 killi i raz 8.

 

Za to na strzelanie z daleka wyrobiłem sobie fajny patent, trzeba tylko mniej-więcej celne działo (najlepiej 0.3, albo mniej). Odpada celowanie z troll-, derp-, lolguna i whatever-your-name-is-1shot1kill-guna - tam lot pocisku to totalny przypadek za każdym razem.

Ale do rzeczy:

Jak jesteś dobrze zamaskowany, to namierzasz pacjenta i strzelasz "strzał kontrolny". Musisz widzieć, gdzie pocisk trafił, więc odpada to w sytuacji, gdzie masz kilka drzew/krzaki po drodze. Potem bierzesz odpowiednią poprawkę i strzelasz jeszcze raz. W większości przypadków trafia się takie strzały 2-3 razy pod rząd. Sprawdzone na E8, KW, 3001p, 3001h i masie innych czołgów, które miałem od czasu przesiadki na Tygrysa, bo to na nim pierwszy raz to zauważyłem.

 

Btw, wczoraj było mi żal strzelać z T29... T2 medium w przeciwnym teamie :lol:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze 168,5k do T34 :) :razz: zaczynam cisnąć, a jak dojdę do tego tanka to robię sobie odpoczynek, gwiazdki tylko będę wtedy zbierał.

Dzięki łikendowi z KV i IS mam już 6kk kredek i zapasik w koszarach. Zaczyna być miło zważywszy, że nie wydałem jeszcze ani złotówki na grę :D

 

Jakie dodatkowe wyposażenie zamontować na T34? Matę maskującą, zestaw do napraw i co jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie lepiej wziąć wentylację? Daje +5% do dowódcy i +6 do pozostałych członków załogi. dwóch ładowniczych daje chyba +12% do czasu przeładowania a mamy jeszcze kierowcę i celowniczego za free. Tak?

Przy okazji jak postępuje proces zdobywania kolejnych umiejętności przez załogę:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wykres jest błędny, nawet jest to zaznaczone w jego podpisie na wiki ;)

 

Experience needed for the next level can be calculated by by multiplying the next level by 50, 100, 200, or 400 for primary, secondary 1, secondary 2, or secondary 3 skills respectively. The general formula is 50x(100^(1/100))^(actual skill level). For example to get from 68% to 69% in a primary skill you will need 50x(100^(1/100))^(68)

czyli wygląda to mniej więcej tak:

post-106985-0-08153700-1318845178_thumb.jpg

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to oczywiste. Ale pokazuje coś czego nie wiedzieliśmy, przynajmniej ja, że Kolejne umiejętności narastają dwa razy wolniej od poprzedniej. Dziwiłem się do tej pory czemu jak już ten kamuflaż doszedł do 88% to tak stoi w miejscu jak bym w ogóle nie nie wygrywał. Nawet czołg elite nie pomaga i przełączenie exp na wyszkolenie załogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie pędzę w wysokie tiery, bo jadę bez premki i chcę jeszcze coś zarabiać, a mój max na teraz to: Tiger, IS, Gw Panther, Panther, Sherman E8 i lada chwila T29 i IS3. Złoto - 2500/miesiąc - łykam tylko po w celu wymiany doświadczenia.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie pojmuję jak wam się opłaca płacić za wymianę doświadczenia, skoro zakup premki wychodzi taniej i daje dodatkowo daje mnożnik na kredyty?

 

Tez mnie to zastanawia.

 

Za 2500 golda do wymiany jest 62,5k expa czyli jakies 4-5 dni grania na premce (czyli powiedzmy po 8 dniach sie zwraca bo dostajemy zdaje sie 50% wiecej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...