Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba 3/4 klanu nie ma :)

Jak będzie Ci potrzebny to nie jest wydatek, 7 zł można mieć już wypasiony. A póki co większość tylko słucha jak ja gadam ;)

 

jestem w klanie i co nadal mam sobie samotnie kroić?

Jakie wspólne akcje itp przewidziane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o mikrofony, kupiłem sobie kiedyś kamerkę z mikrofonem manty, 29zł. Działa super, nie narzekałem ani razu. Identyczna z microsoftu za 130złotych :D

 

Na teraz czytałem, że polecają Mantę MM 351 Webcam Sillux, niby od mojej lepsza, ale to już 47zł. Tej co mam już niestety nie ma jak to u manty, co dobre się kończy.

 

A jak wolicie słuchawki z mikrofonem 6,50zł :P

http://www.morele.net/manta-multimedia-communication-headset-mm-20-284797/

Podobno dobre.

 

CW???

Clan Wars? Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze tylko nie marudzcie ze jestescie w klanie w ktorym nic sie nie dzieje (nie pije narazie do nikogo personalnie - to prosba ogolna). Kasa ktora wplacilismy nie byla majatkiem a i kazdy zrobil to dobrowolnie. I dobrowolnie tu jestesmy. Jesli komus sie nudzi a chce wiecej akcji to prosze dzialajmy razem. Chcialbym by byla to dla nas wszystkich dobra zabawa i przyjemnosc z noszenia tagu PPC.

 

A mniej patetycznie - JagdPanther to wg mnie najlepszy TD w grze. Mam go wymaksowanego od kilku miesiecy (z dluga 88, bo 105 jakos do mnie nie przemawia stosunkiem damage/kille/koszta). Silnik i gasienice duzo daja. JP jest wtedy niesamowicie szybki (45 km/h) i zwrotny (niemal tak jak czolgowa Panthera a caly czolg obraca sie dwa razy szybciej niz wieza KV-2) i ma niezle pierdykniecie. Z rammerem, dluga 88 i zaloga na 100% ladowanie trwa 4,64 sekundy (co daje niemal 13 strzalow na minute) a sredni damage to ok 220 (165-275, przypenetracji 152-254). Gdyby kazdy pocisk wszedl daje to ok 2800dmg na minute! Jeden KT mial nieprzyjemnosc przejezdzac bokiem do mnie. Zdjalem go ze 100% do 0% raz dwa. Nawet nie dal rady mnie zauwazyc bo bylem zbyt daleko a ta lufa spokojnie donosi celnie na 300m i wiecej. Prawdziwym schabom jestes w stanie na zmiane niszczyc gasienice i strzelac w wieze/bok/tyl. Stoja i czekaja na pewna smierc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whahah nie ma niczego lepszego, niż piękna zemsta.

 

Bitwa przegrana:

DefeatBattle: Sand River 28 listopada 2011 20:03:27Vehicle: PzKpfw V PantherExperience received: 457Credits received: 18 230Battle Achievements: Master Gunner
Sprawa miała się tak, że trafiłem w teamie na 2x T29, z czego jeden zrobił się AFK w połowie bitwy, a drugi kampił w bazie (i w sumie przez niego przegraliśmy). W akcie zemsty częściowej, nasz hummel posłał go na tamten świat w ostatnim możliwym momencie (ich było 7, naszych zostało 3), po czym wyszedł z gry.

 

Los chyba chciał, żebym się zemścił. No i zemściłem się: Koleś wylądował w kolejnej bitwie w przeciwnym teamie :twisted2:

A ja poleciałem jak w transie - parę killi, w tym on sam:

Victory!Battle: Ensk 28 listopada 2011 20:11:10Vehicle: PzKpfw V PantherExperience received: 1 003Credits received: 20 163Battle Achievements: Top Gun
Screenów nie robiłem, bo mi się nie chciało.

Btw, ciekawostka - splasha arty chyba nie zlicza do TK. Zauważyłem to, jak w.w. hummel zdjął tego campera i TK nie został, a w kolejnej bitwie nasz 3601h zdjął naszą artę (podjechała mu) i od razu zrobił się niebieski. Oby go nie zbanowali, bo szkoda gościa - dobrze się spisał (3002DB, M6 i coś tam jeszcze).

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trawienny. grales wszystkimi TD, ze wysuwasz tak daleko idace wnioski? :P mobilnosc napewno ma najlepsza ze wszystkich. bo to w zasadzie ostatni nimiecki TD, ktorym gra sie dobrze.

 

W becie doszedlem do Ferdiego (co prawda jedynie stock) i uwazam ze byl duzo duzo gorszy od JP (mobilnosc z gigantycznej nagle zadna, do tego losowania takie ze idz pan i nie wracaj). U ruskich doszedlem do SU-100 o ile dobrze pamietam. I na dobra sprawe AT-1 byl jedynym radzieckim TD ktorym cos potrafilem ugrac. Chcialem wymaksowac oba drzewka TD ale o ile u niemcow bylo coraz lepiej az do Ferdiego o tyle czerwonoarmisci niestety byly coraz gorsi. Nie wiem, moze duzo sie zmienilo od bety, moze Hamburgery daja rade ale zadnym innym pojazdem (moze teraz poza Tygrysem) nie gralo mi sie tak dobrze jak JP :) wiec dla mnie jest to najlepszy TD w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie doszedlem do Ferdiego (co prawda jedynie stock) i uwazam ze byl duzo duzo gorszy od JP (mobilnosc z gigantycznej nagle zadna, do tego losowania takie ze idz pan i nie wracaj). U ruskich doszedlem do SU-100 o ile dobrze pamietam. I na dobra sprawe AT-1 byl jedynym radzieckim TD ktorym cos potrafilem ugrac. Chcialem wymaksowac oba drzewka TD ale o ile u niemcow bylo coraz lepiej az do Ferdiego o tyle czerwonoarmisci niestety byly coraz gorsi. Nie wiem, moze duzo sie zmienilo od bety, moze Hamburgery daja rade ale zadnym innym pojazdem (moze teraz poza Tygrysem) nie gralo mi sie tak dobrze jak JP :) wiec dla mnie jest to najlepszy TD w grze :)

 

Su 152 i ISU152 są na prawdę fajne , gdyby nie były takie papierowe to byłby extra. Obiekt przereklamowany, może dużo rykoszetuje, ale BL10 w ISU działa lepiej. Gdybym miał sloty to zostawiłbym sobie ISU na pewno, a tak został mi Ob.704, a z niemieckich mam JgPanthera. Mi tam 88 w JgP w ogóle nie podeszła, jakoś 105 mi lepiej leży , widać, że każdy ma swoje ulubione tanki, TD, działa itd. I dobrze :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja mam takie wrażenie, że i sowieckie, i niemieckie TD są strasznie papierowe.

Tyle, że papier w niemieckich kończy się na Ferdku, a u Ruskich jest do samego końca.

Za to rekordy biją amerykańskie TD - bunkier z przodu w T28 i T95, który imo chyba jest najtrudniejszą do ubicia od przodu rzeczą w tej grze. Dobrze, że boki mają z papieru :lol:

 

______

tymczasem na froncie...

Pograłem trochę E-75 i... miazga - T34 się chowa. Po paru bitwach mam wrażenie, że ludzie jak widzą E-75 to walczą z nim raczej z przymusu - szczególnie jak stoi do nich przodem :D

Co ja bym dał, żeby zobaczyć minę mausiarza, który ode mnie zrykoszetował jak miałem 37hp (po czym go zdjąłem :lol:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam. jak wiesz gdzie celowac to T95 nie jest straszny. i mam tu na mysli front. dolna plyte. z BL10 schodzi na 3 strzaly. w zasadzie po dwoch nie ma juz prawie co zbierac. objekt jest o tyle lepszy od ISU, ze szybciej sie obraca i ma wiecej HP. kiedys byl nie do przebicia od frontu. dzis klepie go bez wiekszego problemu E75. swoja droga bajeczny tank. oby go nie spartolili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak działa w grze ten teamspeak? Będąc w plutonie można się porozumiewać głosowo po wciśnięciu "Q"? Ktoś to już testował?

Uruchamiasz czat głosowy w ustawienia / dźwięki.

Potem naciskając q możesz mówić do plutonu i słuchać co pluton mówi. Uruchamiajcie go nawet jak nie macie micro, bo przynajmniej do was można będzie mówić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ m4r

Nienawidzę tego czołgu na równi z Type 59. Jak mi się ładuje gra to najpierw sprawdzam ile E-75 i 59 jest po przeciwnej stronie, nic tak nie wkurza jak ponad 1k lecący w niebo za swoimi kolegami, wcześniej odbijając się jak Małysz z progu gdy skakal :oops:

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik, T95 będzie miał połatane weakspoty z boku, bo wargaming znalazł egzemplarz w jakimś amerykańskim muzeum i wzięli od nich dane, po czym poprawią model zgodnie z realiami (najprawdopodobniej w 7.1). Info na blogu Overlorda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morde.. mialem dobry tydzien przerwy od gry i teraz pierwszy mecz w "barwach" PPC :)

Mialem stresa czy w ogole cos ustrzele, ale widze ze mecz otwarcia godnie zareprezentowalem ;) Szkoda, ze ostatni Hummel po pierwszym strzale ode mnie i swoim pudle sie "katapultowal"... pobilbym w koncu swoj rekord, tyle razy juz zrobilem 8, ale nie moge tego przebic :/

post-295-0-24238400-1322523829_thumb.jpg

post-295-0-43339700-1322523835_thumb.jpg

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie arty najwyższego poziomu to często wyskakuje T92?

 

Edyta: czy czołgi ustrzelone w kampanii również liczą się do odznaki weterana (czy jak to się tam zwie) może ktoś ma znajomego z T92 co chciałby zrobić ustawkę i dać się zabić?:P

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo szukasz.

Wczoraj ubiłem Mausa bo... go nie szukałem - sam przyjechał i zdałem sobie sprawę, że był mi potrzebny do odznaki dopiero jak go zdjąłem.

A wcześniej cudowałem, kombinowałem - potrafiłem całymi dniami latać artą. I zawsze maus był albo w moim teamie, albo ktoś inny go sprzątał :mur:

 

Teraz mi został tylko T95 do szczęścia i nie mam zamiaru na niego polować - w końcu sam się napatoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo szukasz.

Wczoraj ubiłem Mausa bo... go nie szukałem - sam przyjechał i zdałem sobie sprawę, że był mi potrzebny do odznaki dopiero jak go zdjąłem.

A wcześniej cudowałem, kombinowałem - potrafiłem całymi dniami latać artą. I zawsze maus był albo w moim teamie, albo ktoś inny go sprzątał :mur:

 

Teraz mi został tylko T95 do szczęścia i nie mam zamiaru na niego polować - w końcu sam się napatoczy.

Dokładnie to samo miałem ze stuartem m3 ;)

Szukałem, szukałem, nic. Raz przespałem w bazie początek bitwy, wchodzę i się włączam, a tam akurat na pełnym gazie wpada lekko uszkodzony M3 :D Nawet się nie spinałem, aby go zdjąć po prostu, wycelowałem mu kilka centymetrów z przodu tam gdzie jechał, trafiłem i padł po pierwszym strzale.

 

Z Mausem też nie było kłopotu, już kilka ubiłem. O ile pamiętam to brakuje mi jeszcze obiekta 704 kilku czołgów premium, które rzadko się trafiają. Na przykład tylko raz widziałem PzIV/V na który poluję. Nie udało się wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to brakuje mi jeszcze obiekta 704 kilku czołgów premium, które rzadko się trafiają. Na przykład tylko raz widziałem PzIV/V na który poluję. Nie udało się wtedy.

 

Mam Obiekta, do usług :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...