Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Za "free" można spokojnie dojść do dowolnego X tieru, musisz mieć tylko kilka czołgów V tieru do zarabiania, co tydzień są jakieś eventy i jak ktoś posiada w garażu najpopularniejsze modele typu M4, PzIV, KV-1 itp. to spokojnie może tłuc setki tysięcy kredek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem z trojka z WG. Ktos stwierdzil ze wedlug XVM sa na czerwono. Odbili ze "XVM lies". Dwojka z nich zginela jako pierwsza. Ostatni JgPzE100 wytrzymal odrobinke dluzej. Skwitowalem "Seems XVM didn't lie afterall". I mam bana do wtorku za "Offensive language, insults" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem z trojka z WG. Ktos stwierdzil ze wedlug XVM sa na czerwono. Odbili ze "XVM lies". Dwojka z nich zginela jako pierwsza. Ostatni JgPzE100 wytrzymal odrobinke dluzej. Skwitowalem "Seems XVM didn't lie afterall". I mam bana do wtorku za "Offensive language, insults" :/

Pffff...

Jeśli zrobiłeś screeny wrzuć na ichniego fejsbuka/forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ustawiajcie się, może tym razem uda się zebrać Dołączona grafika

 

 

A mnie teraz MM zgnoi*...wreszcie wpadł As na su-122-44 Dołączona grafika

7 fragów i 3241dmg.

 

*A nie mówiłem... :( drugi obrazek..

post-120684-0-91719700-1371137135_thumb.jpg

post-120684-0-95796100-1371139230_thumb.jpg

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ani screena ani replaya. ALE! dzieki temu ze nie moge jechac po debilach, nie bawie sie w pingowanie na mapie i dlatego ze wiem ze nie moge liczyc na zadna pomoc (bo nie mam jak poprosic o nia) to calkowicie zmienilem styl swojej gry i to co wykrecam na E50 to az mnie zadziwia. Niemal wszystkie bitwy wygladaja tak jak te:

 


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którego? Z konkretnej maszyny, czy wolnego expa? Wolny leci bardzo małymi porcjami, bo to kilka procent z expa zarobionego na bitwie .

A normalny exp możesz sobie wyłączyć odpalając przyspieszenie szkolenia załogi: Jak masz na konkretnym czołgu wszystko odblokowane, pojawia się nad załogą pole "przyspiesz szkolenie załogi", czy jak to się tam nazywa. Po zaznaczeniu exp z bitwy nie gromadzi się na koncie czołgu, tylko jest przeznaczany na doszkalanie najsłabszego załoganta (widać to po podświetleniu na liście załogi). Free exp leci bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Mieliście rację, nie taki zły ten renault - wczoraj w jednej bitwie rozwaliłem 5 czołgów i 9 uszkodziłem (sam nie mogę uwierzyć, ale tak mi napisało w podsumowaniu) no i zająłem bazę wroga. Dostałem 11000 punktów.

 

Może nie ma się co pchać w lepsze czołgi ? Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cccombo breaker !

 

Jest kolejna edycja "duże i ciężkie" no i są france, które wszyscy obstawiali, ale uwaga nie na HT tylko na TD. Na forum napisali, "bo tak, żeby nie było monotonii". Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 11 000 kredytów , bo że dostałeś tyle expa to wątpię ( chyba że był mnożnik x5 ) .11k kredek to mało , zacznij linię HT od US i zobacz co wyprawia T29 i jak zarabia .Te 11k będziesz wspominał z uśmiechem .Z TD fajny jest T18 - ma mocny przód , ładnie zarabia i dużo expa leci z niego . Jak grasz francami to odkryj i kup ich pierwszego TD - może to jest wolne ale ma niezłą topową armatę i całkiem niezłe maskowanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na moj poprzedni post i rozwin sobie spoiler to zobaczysz ile da sie zarobic (nawet na czysto wychodzi sie na plus) na Tier9 :P

 

Ten event tez fajny (zwazajac ze ostatnio robi po 50 bitew dziennie):

PL http://worldoftanks.eu/pl/news/45/anniversary-manoeuvres-heavy-tanks-month/

EN http://worldoftanks.eu/en/news/45/anniversary-manoeuvres-heavy-tanks-month/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ekonomia gry mocno się zmieniła .Kiedyś ciężko było utrzymać się z gry samym wysokotierowym HT , teraz te same HT dobrze zarabiają . Z drugiej strony niskie tiery zostały mocno przetasowane - Pz IV czy Sherman E8 kiedyś zarabiały po 50-60 k na bitwę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o doświadczenie (oznaczone gwiazdką) w prawym górnym rogu ekranu menu głównego, czwarty (najniższy) pasek od góry.

Mam tam ciągle 450 pkt. i nie przybywa :(

 

I tak, - gdybym chciał badać/rozwijać mój PzKpfw IIIA, to w drzewku rozwoju mam napisane że następna wersja czołgu kosztowałaby mnie 3800 pkt. doświadczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Po prawej stronie masz pokolei:

  • Status Twojego konta (standardowe albo premium, ktore daje +50% kredytow i experience za bitwe)
  • Ilosc golda (zlota) za ktore kupujesz "elementy" premium dostepne w grze (konto premium na okreslony czas, czolgi premium, amunicje premium etc)
  • Ilosc kredytow (tzwane srebro, kredki) za ktore kupujesz czolgi, moduly, amunicje, materialy exploatacyjne, etc..
  • Ilosc wolnego doswiadczenia - to jest "dodatek" ktory otrzymujesz zawsze w wartosci 5% normalnego doswiadczenia otrzymanego za bitwe. Nie jest powiazane z zadnym czolgiem i mozesz go uzywac dowolnie gdzie Ci sie podoba do "odkrycia" modulu lub czolgu
  • Ilosc doswiadczenia na konkretnym czolgu - to jest ilosc doswiadczenia jakie uzbierales na tym jednym konkretnym, wybranym pojezdzie (w moim przypadku to E-50). Mozesz je wykorzystac tylko i wylacznie na czolgu na ktorym zostalo uzbierane do "odkrycia" modulu lub czolgu

TIP - jesli chcesz odkryc konkretny modul lub czolg to zawsze najpierw brane jest z "kupki" doswiadczenia uzbieranego na danym czolgu. Jesli wiec masz 500 wolnego doswiadczenia oraz 500 doswiadceznia na czolgu i chcesz "odkryc" modul wart 750 doswiadczenia to zuzyjesz: 500 doswiadczenia z czolgu i 250 wolnego doswiadczenia. Zostanie Ci wiec do dalszej dyspozycji 0 doswiadczenia na czolgu i 250 doswiadczenia wolnego.

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie oznaczone gwiazdką to tzw. free doświadczenie .

 

Zbierasz je na czołgach na których masz wszystko odkryte ( całe wyposażenie , nawet jak go nie używasz tzn. radio , silniki , gąski etc. + czołgi będące w danej linii/liniach ) .

 

Po tym jak to zrobisz to dany czołg zyskuje status elitarny i możesz doświadczenie zebrane na tym czołgu konwertować na free doświadczenie . 

 

Konwersja kosztuje 1 Gold = 25 exp. 

 

Przy niektórych wozach zrobienie elitki to mordęga , nie dość że czasami MM rzuca nami jak chce to mamy kilka czołgów do odkrycia . 

 

Są też wozy które w miarę łatwo i szybko da się wymaksować - np. wspomniany T18 , mało kosztuje w exp jego wymaksowanie i ma tylko jeden czołg po nim ( 1 050 exp ) , dobrze z niego leci exp , także relatywnie dobrze nim się zarabia oraz jest tani w utrzymaniu . 

 

Albo kup jakiś czołg premium - nie dość że na starcie będziesz miał status elite to sporo z nich dobrze zarabia . 

 

Eh czasy bety - dzienne 200 G leciało , MM działał inaczej - można powiedzieć że lepiej , przechodzenie Hetzera na free expie - sam robiłem jak inni , exp zbierany na Marderze III ( stare dobre czasy Dołączona grafika ) i robienie ścieżki do Stuga . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 lat konta premium, fajna nagroda:) Jaka szkoda, że noobem jestem, nawet na 3k golda szans nie mam, nie mówiąc już o typie.

 

Jak patrze na wyniki z konkursu na nowych czolgach to top 50 w niektorych mniej popularnych pojazdach moze byc do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam od razu doktorat .

 

Jak ktoś gra w tą grę od dłuższego czasu ( ja gram od bety , nie wiem jak Trawienny ) , choć w życiorysie WoT mam długie przerwy ; to się wynosi z bitew doświadczenie co robić a czego nie robić , czym się dobrze gra a czego unikać . 

 

Do tego ten temat czy poradniki na oficjalnym forum WoT , do tego Wot Wiki  .

 

Wystarczy czytać i słuchać rad oraz grać z rozsądkiem ( nie prowadzić natarcia grając TD nawet jak to jest wyścigówka jak T18 , nie lecieć na pałę po tylko by bazę zdobyć ) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a mac ja tego nie czaje

znow mam serie gier z samymi debilami

serie po 15-20 gier gdzie koncowy wynik to 0-4 do 15

polowa teamu robi 0 dmg

w 90% przypadkow rzuca mnie na 10 tiery ( sam gram 9 )

narmalnie mam win ratio ponad 60% a dziś od rana 25%

i niech mi ktos powie ze MM jest losowy a nie ustawiany pod jakis konkretny wynik ...

 

za 2 godziny konczy mi sie premium i zrobie sobie przynajmniej z miesiac przerwy od tej gry

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawienny, reyden qurcze wy chyba macie doktoraty z tego WoT Dołączona grafika

W zeszłym tygodniu przeskoczyłem 20 tysięcy bitew... czuję się wyklęty Dołączona grafika

 

Btw, kompletuję playlistę na dzisiejsze (i weekendowe) granie. Ostatnio leciało m.in.:

- Vengaboys

- Eiffel 65

- Dj Bobo

- Gigi d'Agostino

- Muzyka z "Dobry, zły i brzydki"

- Muzyka z "Most na rzece Kwai"

- Jagódki (to jak gram Jagdtigerem, albo Jagdpanterą II)

- i parę innych wynalazków...

Ogólnie, doradźcie coś, bo nie mam pomysłu... Rob Zombie? Naah...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj muzyki Sabatonu .

 

Całkiem nieźle do gry czołgami nadaje się utwór Ghost Division , szczególnie jak grasz szkopami .

 

Do tego kilka innych - Attero Dominatus , Back in Control , Screaming Eagle , Talvisota , The Art of War .

 

Do tego marsze czy inne piosenki wojskowe / filmowe - Burning Bridges , wspomniany Most na rzece Kwai tyle że wersja z filmu , Johny March to home ( muzyka z Die Hard 3 ) , Das Boot - zarówno wersja U96 jak i Klaussa Doldingera , theme z MK , 

 

Z innych nagrań :

 

Manowar - Son of Odin 

 

Imperial Guard Song 

 

TSA - Marsz Wilków , najlepiej ta wersja  , choć wersja prosto z Akademii też może być . 

 

Richard Wagner - The Ride Of The Valkyries .

 

Cossack's Song , generalnie warto przesłuchać nagrania chóru Aleksandrowa . 

 

Jak ktoś lubi klimaty SF i lubi Star Trek ( choć nie tylko ) - TMP Klingon Battle Theme  czy jego alternatywna wersja z STO ( nieoficjalna wersja ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...