Skocz do zawartości
andrew777

Shift 2: Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

... nie obraz sie ale pad to nie jest kontroler to wyscigow cokolwiek nie powiesz i jakkolwiek bys go nie skonfigorowal.

Ta, kiera i nic poza tym? Każdy może mieć swoją opinię, nie krytykuję jej, ale się z nią zupełnie nie zgadzam. Specjalnie odpaliłem przed chwilą Forze, kupiłem tego Lotusa, przejechałem cztery kółka na Amalfi Coast (ciasny i kręty tor) i było to 101% przyjemności. Bez żadnych helpów, do tego ręczna skrzynia sekwencyjna, i owszem były dość częste uślizgi, ale wszystko pod pełną kontrolą, lekkie odpuszczenie gazu, minimalne ruchy gałką i jedziemy dalej. I nawet forcefeedback mi tu nie potrzebny żeby czuć zachowanie auta.

 

 

Znowu zaraz będzie na mnie nagonka za krytykowanie gry i promowanie konsol, ale co poradzić skoro taka prawda? Niech SMS przyznają że gra to arcade, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i po problemie, a nie wciskają ciągle kit o realiźmie, "ultimate driving experience" itd. Szkoda tylko że kiedyś arcade to była ogromna przyjemność, a teraz są dwie skrajności - totalne pływanie i jazda bokiem, albo męczarnia i zupełny brak kontroli nad autem. Już wole to pierwsze.

 

Mody modami, ale niestety całkowicie fizyki one nie zmienią. W rzeczywistości to Fiat 125p natychmiast reaguje na nagły i ostry ruch kierownicą (pare lat temu ładnie mój kolega ominął osiedlową latarnię)? A tu co? No właśnie nic, auto RWD jedzie prosto. Jakoś w transmisjach telewizyjnych tak to nie wygląda (DTM, WTCC itp, nie mówie już o "otwartych kołach").

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dema na klocka niestety nie ma. Skoro nawet tam nie dali, to mówi to wszystko. Ale biorąc pod uwagę że jedynka na klocku była tragiczna, to pewnie w dwójce jest nie wiele lepiej, jeśli wcale. Był tu ostatnio filmik z PS3 prezentujący laga.

 

Aż mnie wzieła ochota na nagranie filmiku w SD z Forzy (w HD niestety nie ma jak nagrywać, najtańszy sprzęt kosztuje 200$, u nas ponad 800 zł) i zrobienie porównania z S2U. Podłącze kiedyś klocka do nagrywarki DVD, może sie coś uda.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, na profilach pod pad'y nie działa mi w ogóle FFb, a jak używam tego pod kierownicę, to działa, ale ogranicza się tylko w odniesieniu do skręcania kołami

 

hehe to dziwne bo ja mam pada ustawionego na profilu "custom pad" i pad mi lata tylko tylko przy hamowaniu :) troche prymitywny efekt, wolabym juz zeby caly czas drzal a przestawal tylko przy uslizgu kol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie koledzy w wyborze kierownicy do nowego Need'a. Myślę o Thrustmaster (Logitech jednak nie na moją kieszeń).. a konkretnie o Ferrari GT Experience. Jak to się spisuje? Ew. coś innego..

 

Ps. Do padów jakoś nie mam przekonania... wraz skręca się palcami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to dziwne bo ja mam pada ustawionego na profilu "custom pad" i pad mi lata tylko tylko przy hamowaniu :) troche prymitywny efekt, wolabym juz zeby caly czas drzal a przestawal tylko przy uslizgu kol.

 

pad od x'a dziala tak jak powinien, wszystkie tarki, utraty przyczepnosci itp czuc elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie koledzy w wyborze kierownicy do nowego Need'a. Myślę o Thrustmaster (Logitech jednak nie na moją kieszeń).. a konkretnie o Ferrari GT Experience. Jak to się spisuje? Ew. coś innego..

 

Ps. Do padów jakoś nie mam przekonania... wraz skręca się palcami...

 

Rozejrzyj sie za uzywana Logitech Driving Force Pro. Przy odrobinie szczescia powinienes dostac za +- 200zł. i nie obawiaj sie braku gwarancji bo te kierownice sa niezniszczalne, swoja mam juz ponad 2 lata i smiga jak nowa... zadnych luzow... upewnij sie tylko ze pedaly sa rev.B, jesli chodzi o FFB to ustepuje chyba tylko G25+.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pad od x'a dziala tak jak powinien, wszystkie tarki, utraty przyczepnosci itp czuc elegancko

 

A jaki profil masz wybrany w grze? ten domyslnie ustawiany jako pad od x360 (i tak sie chyba nawet profil nazywa) czy jakis inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie koledzy w wyborze kierownicy do nowego Need'a. Myślę o Thrustmaster (Logitech jednak nie na moją kieszeń).. a konkretnie o Ferrari GT Experience. Jak to się spisuje? Ew. coś innego..

 

Ps. Do padów jakoś nie mam przekonania... wraz skręca się palcami...

 

Ja bym polecal cos ze sprzeglem, bo mozna sie nim troche w tej grze pobawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie nie znudzila ;) A propo patcha, sa z nim jakies cyrki, tzn instaluje sie (teoretycznie) ale nie modyfikuje exeka takze nie wprowadza najwazniejszych zmian. W necie mozna podobno znalezc prawidlowo spatchowanego exeka

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie nie znudzila ;) Apropo patcha, sa z nim jakies cyrki, tzn instaluje sie (teoretycznie) ale nie modyfikuje exeka takze nie wprowadza najwazniejszych zmian. W necie mozna podobno znalezc prawidlowo spatchowanego exeka

 

Ja ściągnąłem go bezpośrednio ze strony EA i zainstalował się poprawnie bez najmniejszych problemów. Może ten problem tyczy się instalowania go przez klienty typu Steam, czy EADM?

 

 

Ciekawe, kiedy ukaże się DLC Legends Pack na PC, bo na X'a już mają...

 

 

A co do nudzenia się gry, to zależy od podejścia do niej, ale nie powiem (pozwalając sobie na mały ot), że EA mogło by pomyśleć nad wydaniem gry opierającej się bezpośrednio o Shift 2, tyle tylko, że nie ograniczała by się ona do zamkniętych torów wyścigowych, co znacznie urozmaiciło by grę : ) Mogło by się to nazywać - Need for Speed: Speed Hunters : ) No, ale to raczej marzenia zdartej gumy ; ) choć coś takiego, imho, pożarło by wszystkie dotychczasowe 'ścigałki' wydane na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Dopiero co wróciłem do domu, trochę dawno nie grałem.

 

Jak wrażenia odnośnie patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw składający się z dodatków Legends oraz Speedhunters jeszcze w tym tygodniu trafi na pecety. Co najważniejsze, pobierzecie go za darmo!

 

Konsolowcy za każdy z nich musieli zapłacić 800 MSP lub 10 dolarów, natomiast pecetowcy te dwa dodatki dostaną gratis. DLC dostępne będą od 30 czerwca, wyłącznie na platformie Origin. Jeżeli EA w taki sposób chce przyciągać do swojego sklepu – nie mam nic przeciwko.

 

Dla przypomnienia: Legends to 13 kultowych bryk oraz 5 klasycznych torów, zaś Speedhunters to 14 nowych gablot, 6 tras, a także dwa nowe tryby - Drag Mile i Standing Mile - składające się w sumie z 18 eventów.

•• DLC do Shift 2 - konsolowcy zapłacili, pecetowcy dostaną za darmo | => Gamezilla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to mi sie podoba :) 911 mi tu brakowalo

 

edit. Udalo sie komus uruchomic ten dodatek? Bo ja za chiny ludowe nie moge go zmusic do dzialania :/ Dodatek pobrany z origins, zainstalowany a w grze nic nie ma. Przeinstalowalem gre, zalozylem nowy profil i nadal nic.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...