Skocz do zawartości
luk1999

ASRock AMD 7xx/8xx - Wszystkie modele AM2+/AM3

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłeś 4Pin czy EPS 8pin?

Btw, pci, mam jakis kabel do a4techa, napisz gg 1936189 bo masz pelna skrzynke.

Edytowane przez suslik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka:

Dziś grzebałem w komputrze czego skutkiem było wodowanie nb w mojej AOD przy okazji pstrykłem fotkę rdzenia. Jaki on jest malutki :razz: tylko to cuś kupo-podobne co na niego jest nałożone za nic niechciało zejść. Na fotce jest strasznie upaćkany a walczyłem z nim ze 20 minut <_< .

Tylko niewiem jakie są efekty bo nieznam żadnego programu do monitorowania tempertaur tego cudeńka. Podzieli się ktoś?

post-139605-1246569191_thumb.jpg

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadzałem pamięci chyba we wszystkich możliwych konfiguracjach :/, nie mam niestety możliwości pożyczyć :/

Ciekawe czy to mobo jest walnięte,czy jest sprawna ale bios coś źle chce zainicjować ;/

Może jest ktoś z poznania chętny do pomocy ??

 

A jak to teraz ewentualnie z gwarą ?? muszę czekać 2tyg. ?? płyta kupiona wczoraj osobiście w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wywnioskowałem to chyba niestety nie, tylko chcą ja wysłać do asusa :/ na ekspertyzę czy jest uszkodzona.

I tu się zastanawiam, jeśli np ACC jest domyślnie włączone a mój procek ma uszkodzony rdzeń i dlatego nie chce wstać... , albo nielubi moich ramków :/

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyczyściłeś CMOS, to ACC nie może być włączone. Mimo wszystko pożyczyłbym od kogoś pcspeakera... bo tak to jest zgadywanka czy płyta trup czy nie lubi się z pamięciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli sie nielubi, to mam teraz pamięci wymieniać :/ prędzej tą mobo wymienię :]

A można jakiś połączyć pcspeakera pod głośniki ?? :]

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ram nie mam gwary :) i na tym chyba zakończymy. Ewentualnie jakby był ktoś z poznania z programatorem bios :) Może aktualizacja pomoże

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to teraz ewentualnie z gwarą ?? muszę czekać 2tyg. ?? płyta kupiona wczoraj osobiście w sklepie.

No bez żartów. Powinni Ci od ręki wymienić. Przecież nie raz sprzedawca nawet mówi aby sprawdzić sprzęt.

W którym sklepie ją kupowałeś?

 

Na ram nie mam gwary :) i na tym chyba zakończymy. Ewentualnie jakby był ktoś z poznania z programatorem bios :) Może aktualizacja pomoże

Te płyty trochę częściej niż inne zdarzają się padnięte od nowości, więc nie ma co kombinować. Jednak zanim pójdziesz ją oddać skorzystaj z rady kolegi suslik i poproś komis o sprawdzenie (cena 10-20zł).

Hmm, napisz jednak jaki to sklep, bo trochę niedorzeczne jest, abyś musiał płacić za diagnozę potencjalnie zepsutej plyty, którą sprzedał Ci sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep to noteo.pl, gadałem ze sprzedawcą i mówi że musi wysłać na serwis, co potwa około 1tyg. Zastanawiam się nad rękojmią. Płyta miała być sprawna a nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że taki sklep istnieje :lol: To już jest rzeczywiście utrudnianie życia klientowi do potęgi i kompletny brak dobrej woli. Spróbuj negocjować, albo coś... Sprzedał Ci zepsuty towar, więc Ty domagasz się wymiany/zamiany/zwrotu kasy.

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość memel

1. Powinni oddac kase. Napisz na papierze ze odstepujesz od umowy kupna sprzedazy itp itd. Kupywales osobiscie w sklepie czy przez neta?

 

2. Ty naprawde chcesz podlaczyc "speaker" pod glosniki? :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AsRock poszedł na gwarę, czas do 2tyg. :/ Już chyba nic nie kupie w tym sklepie, i z odbiorem osobistym. Jakby tego było mało jak sie okaże sprawna zapłacić będę musiał.

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość memel

sciema. safe mode z bugiem. 6200Mhz przy mnozniku x31 przy 1,4V ? Sory ale wybacz

Edytowane przez memel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość memel

Tam jest pokazane, że mnożnik jest odblokowany, a nie że wstał na 1.4V.

 

Dołączona grafika

 

Zalatuje mi tu Fakem

Edytowane przez memel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...