Skocz do zawartości
Tomkierz

Dell ze stacją dokująca do ~5k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam laptopa do ok. 5000zł przy czym musi on spełniać pare warunków:

 

-musi być to Dell

-musi mieć złącze do stacji dokującej

-ekran 15-17", najlepiej panorama.

 

Szczególnie trudno mi znaleźć coś porządnego ze złączem stacji dokującej. Większość modeli po prostu tego nie posiada a jest to dla mnie niezbędne.

Nie zależy mi specjalnie na jakimś ogromnym dysku, czy mega dobrej karcie graficznej. Będzie on używany głównie do pracy biurowej. Ważne, żeby miał w miare dobry procesor, więcej niż 4gb ramu i żeby oprócz pracy biurowej dobrze znosił odtwarzanie filmów hd, co przy tej kwocie raczej nie powinno być problemem.

 

Z tego co znalazłem na allegro to łapie się model m6500 i prezentuje się bardzo fajnie ale jestem ciekaw, czy znajdzie się coś podobnego ale może troszeczke cieńszego, lżejszego od m6500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 kilo to jak na 17", nie jest jakoś specjalnie dużo. :wink:

Może Precision M4500 - na pewno będzie lżejszy, choć nie wiem czy obsłuży >4GB RAMu. Ale patrząc na ceny na allegro - tanio nie będzie. Ew. starsza generacja - M6400/M4400. Chyba, że Latitude E6510 - ale radzę sprawdzić, czy jest złącze do stacji dokującej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, mam tego laptopa jako służbowego. Odnośnie samej pracy z nim, to również bez większych zastrzeżeń- choć ja go wykorzystuję głównie do .vsd i .xls, nic obciążającego cpu zbytnio, a już zupełnie olewające gpu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...