Skocz do zawartości
eskimosun

OCZ firmware

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Nie moge sobie poradzic z aktualizacja Ocz Vertex 2 do wersji 1.29 mam 1.27. NA win vista po uruchomieniu aplikacji jako admin wyskakuje mi komunikat ze dysk jest w uzyciu i na tym sie konczy. Jak mam do tego podejsc skoro jest to moj jedyny dysk w laptopie... aplikacja dzial tylko pod win vista i win 7.

Edytowane przez eskimosun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie wykonac aktualizacji firmware'u dysku z ktorego uruchomiles system, masz to jasno napisane w instrukcji. Do aktualizacji potrzebujesz: Windows XP / Windows Vista / Windows Vista 64 / Windows 7, wiec nie pisz, ze tylko Vista i 7.

 

Sciagnij sobie z sieci jakas wersje XP dzialajaca z pendrive'a lub cd, uruchom z niej komputer i dopiero aktualizuj. Np. na Hiren's BootCD masz jakas wersje "Mini XP".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz stery Intela RST 10. Odinstaluj je i bedzie ok. Sam mam Vertexa 2 60 giga i update poszlo ok wlasnie po deinstalacji tych sterów.

PS firmware 1.29 instaluje sie na tym samym kompie.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety OCZ nie wspomina o takim sposobie wiec moze to byc ryzykowne.

 

Jakim znowu sposobie? Lysyn dobrze pisze, jeśli masz te stery zainstalowane to program nie zadziała co jest wyraźnie napisane na stronie OCZ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej podłączyć dysk do innego komputera, bo z uruchomionym systemem nie da rady. Gniazdo sata jest standardowe. Btw. Nie ma do vertexa2 wyższego firmwaru? coś mi się 1.33 kojarzy.

 

Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...