Jump to content
Sign in to follow this  
DMS

Next Gen - N/Sony/MS

Recommended Posts

Robi wrażenie, szczególnie na tych zbliżeniach: skóra, zmarszczki, żyłki na gałkach. Zapowiada się konkretnie.

Kolejne demo, z którego nic nie wynika. Tak jakby dekadę temu puścili Katedre i powiedzieli "będzie tak!".

Dołączona grafika

http://www.xbox.com/en-US/hub/reveal

#XboxReveal

On Tuesday May 21st, we’ll mark the beginning of a new generation of games, TV and entertainment. On that day, we’ll be holding a special press event on the Xbox campus and we invite you to join us via the live global stream that will be available on Xbox.com, Xbox LIVE and broadcast on Spike TV if you are in the US or Canada.

On that day, we’ll share our vision for Xbox, and give you a real taste of the future. Then, 19-days later at the Electronic Entertainment Expo (E3) in Los Angeles, we’ll continue the conversation and showcase our full lineup of blockbuster games.

We are thrilled to pull back the curtain and reveal what we’ve been working on.

A New Generation Revealed

Xbox Campus, Redmond WA

Tuesday, May 21st @ 1p ET/10a PT/17:00 GMT

http://majornelson.com/2013/04/24/xboxreveal/ Edited by MacOSek

Piknie, czas zaczac odkladac kaske i konczyc co jest do skonczenia na obecnym next past-genie

Dzięki za linka! Już się nie mogę doczekać! Oby pokazali/powiedzieli coś konkretnego :) 

I tak pewnie wezmę PS4. Skoro specyfikacja ma być podobna, a target jeśli chodzi o gry jest już inny. Liczę na powrót Dreak'a i parę innych ex'ów.

Edited by Devil

Myślę, że obie platformy (ms i sony) będą niemal identyczne jeśli chodzi o końcowy target. Wiadomo, że na jednej i drugiej ma się grać i to w wiele takich samych tytułów. Różnić je będą głównie exclusivy, "socjal" usługi i to ile trzeba będzie wymagań producenta spełnić by móc w ogóle w cokolwiek zagrać.

Mnie najbardziej ciekawi na jakim nośniku będą gry na nowego kloca  i czy będzie wymaganie połączenie z netem do używania konsoli.

DOG OF DUTY! Włosy na rękach, ryby schodzące ci z drogi, jestem pod wrażeniem...

-_-

Bardzo fajny był ten "gameplay" na koniec...

Jeśli chodzi o gry, to jeszcze gorzej niż na prezentacji Sony, nie pokazali prawie nic. Patrzę na te sztywne twarze z martwymi oczami w Cod i myślę, czym tu się właściwie chwalą.

Jedyne co mnie pozytywnie zaskoczyło to Halo TV by Steven Spielberg.

Przez pół prezentacji miałem wrażenie, że to reklama jakiegoś nowego magnetowidu.
Oby pc poszedł w normalną stronę, bo tego społecznościowego pierdzenia nie idzie znieść.

Jak usłyszałem o tych odpływających rybach jako nowość - bo tak to odebrałem - to od razu przypomniały mi się karaluchy z half-life. No ale, jeśli ktoś zaczał przygode z grami od klocka360 bądź Ps3, to może to kupił

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Elwb2lV88hM

btw. Prezentacje zacząłem oglądać od godziny 19:30, nie wiem co tam przegapiłem wcześniej... ale do cholery słucham i się zastanawiam, dlaczego oni cały czas wspominają o wspaniałej technologii pierwszego Xboxa Dołączona grafika

Edited by grzegrz

Dołączona grafika

Podsumowując teraz newsy wyciekające po konferencji:

-brak wstecznej kompatybilności

-wymagane stałe podpięcie do internetu

-płacenie w przypadku instalacji używanej gry

Edited by Grobel
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Rzeczywiście, sporo informacji padło i niektóre już zdementowali.
Jednak pozostałe dwa ficzery jak najbardziej aktualne :lol:

Hmm no więc z tego co wyczytałem to chyba nie jest źle. Always online nie bedzie, brak kompatyblinosci wstecznej tez przezyje. Ciekawe tylko co z tymi uzywkami, w sensie jaka cena. Zeby sie nie okazalo, ze cena uzywki + oplata = nowka. Troche kibel by byl, ale z drugiej strony od dawna juz nie kupuje na premierach to nie bedzie dramatu. Bluray jest, konfig tez dobry. No i wyglada naprawde fajnie. 

Natomiast zwiastun Ghosts to dramat. Gameplay wyglada jak z obecnej generacji. 

• Upvote 1
  • Downvote 1

https://twitter.com/collarduty

Natomiast zwiastun Ghosts to dramat. Gameplay wyglada jak z obecnej generacji. 

Sorry ale jaki gameplay? Nie pokazali żadnego gameplay'u.

Edited by Jin*
  • Upvote 3

Z tego co tu czytam to czas odkładać na nowe pudełko od Sony. Mimo to konsola prezentuje się przyzwoicie (bebechy).

Edited by Devil

Ja wezme to co okaże sie wydajniejsze i ogólnie lepsze. Wyglad klocka wydaje sie archaiczny, pad bardziej mi pasi niz z ps4 (wygladem i analogami). Co do wydajnosci to nie znamy szegółów ale szecze mówiąć ani fify ani nowy cod w ogole mnie niczym nie zaskoczyły. Grafa bez opadu szczęki - gdzie jest ray tracing ? :o. Oblivion (mimo ze krap) na konsolach wyglądem wywierał ogromne wrażenie - tutaj nie widać takiego skoku mimo dużo mocniejszego sprzętu. Czekam na E3 i porównania konsol i gier na nie. Bardziej jestem w strone kupna ps4 niz klocka ale nawet mi sie podobał interface i integracja z TV z tej prezentacji.