Skocz do zawartości
andrew777

Need For Speed: The Run

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

An illicit, high-stakes race across the country. The only way to get your life back is to be the first from San Francisco to New York. No speed limits. No rules. No allies. All you have are your driving skills and sheer determination as you battle hundreds of the world's most notorious drivers on the country's most dangerous roads.

No no, ciekawe. Czyżby całkowicie liniowa ścigałka? Tego chyba jeszcze nie widziałem.

 

Byle tylko Black Box powrócili do dawnej fizyki z czasów U2/MW/Carbon, bo niestety ostatnia ich gra to Undercover, a to był majstersztyk w kategorii tragedii (World to też raczej straszna lipa).

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nawet nie częściej? :P

Faworyt: Need for Speed 3: Hot Pursuit, dobre były jeszcze Undergroundy, Most Wanted i ew. Shift oraz nowy Hot Pursuit. World troszkę crapowaty, ale za to jest MP pełną gębą. Reszta z nowszych NFSów mi nie leży. NFS2 i 2SE (Glide :D), czwórka i jeszcze może Porsche - te też były całkiem w porządku.

Każdemu, kto załamuje się co nowszymi NFSami, a jeszcze nie doświadczył tej przyjemności, polecam serię Gran Turismo (tak, tak, konsole... byłem sceptycznie nastawiony, do czasu).

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja, a to mi nowość. Ledwo wyszły jakieś strzępy informacji, a już znaleźli się prorocy płaczący, że gra będzie gniotem, a NFS III najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja, a to mi nowość. Ledwo wyszły jakieś strzępy informacji, a już znaleźli się prorocy płaczący, że gra będzie gniotem, a NFS III najlepszy.

 

To jak będzie więcej konkretów to wtedy otworzę bo bicie piany przez 10 lat jako że HP był najlepszy zaczyna być nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wizualnie raczej super, ale trzeba by zobaczyć.coś w HD. Frostbite może dużo dać.

 

Jeśli tylko te scenki z bieganiem i QTE nie będą zabierać za wiele czasu, to powinno być ok. Jakby miały być 3 minuty jazdy i 2 minuty oglądania z naciskaniem guzików, to nie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie grałem w NFS od Most Wanted, The Run może to zmienić. Podoba mi się rozgrywka: w tym szczególnie praca kamery i pomysł ze zmianą wozów w jednym pościgu - bez zbędnego przechodzenia przez dziesiątki ekranów menu - z kolei fragmenty pseudo-Fahrenheitowskie są zwyczajnie tandetne i niewymagające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Poczekam z oceną do czasu, gdy pogram i przekonam się, że znowu się nie myliłem ;)

 

Wciąż czekam na połączenie realizmu z Shifta i wolności TDU.

 

To by było idealne połączenie. Model jazdy z Shifta i widoczki jak w TDU.

 

Ehhh nie ma to jak bieganie w grze wyścigowej przy użyciu jednego przycisku...

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam oryginalnego MW i nie narzekam warto zakupić sobie czasami pośmiać się z grawitacji. Szkoda, że te NFS tak szybko wychodzą. Poczekali by rok i zrobiliby konkretny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shift 1 przyjemna gra (na padzie), MW, Carbon, UG1/2 również przyjemne gry. Niestety jak dla mnie od czasów świetnych Undergroundów, NFS poszedł złą drogą. Tylko teraz trzeba zadać pytanie, czy gdyby nie zmieniali tak swoich koncepcji, to czy nadal ludzie by kupowali NFS? Czy ludzie nie mówili by, że sprzedają kotlety? Dla mnie N4S 3 i 4 były tymi najlepszymi z NFS i jako fan chciałbym remejka, którejś z tych części. Bez żadnych udziwnień, bez nitro, bez flashbacków. Po prostu fura za tysiące dolców, garaż, mechanik i jazda... tylko kto by to kupił?

 

A Runa nie kupię, chyba że wydadzą w Classic i będzie promocja 2in1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja posiadam oryginalnego MW i nie narzekam warto zakupić sobie czasami pośmiać się z grawitacji. Szkoda, że te NFS tak szybko wychodzą. Poczekali by rok i zrobiliby konkretny tytuł.

 

Black Box już dawno nie zrobili NFS-a, ostatni to Undercover (no i World).

 

The Run powstaje ponoć już kilka lat. Trzeba mieć nadzieję mimo tych ostatnich tragedii, w końcu są autorami jak dla mnie najlepszej ścigałki ever, czyli Underground 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było by to słabe połączenie bo NFS nie na tym polegał , a sam shift byl swego rodzaju porazka , to juz nie byl NFS tylko zupelnie inna gra.

 

Nie zgodzę się z Tobą.

 

Shift był przełomem - tak dużym, że nie mieścił się w ramach prostej arkadówki. IMHO porażką było i dalej jest to, że drogi w Shifcie ograniczają się do torów, które są po prostu nudne. Rzecz gustu, ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wygląda bardzo fajnie, ogólnie ten gameplay przypomina Hot Pursuit. Wyścig przez cały kraj może być fajny, oby tylko to bieganie nie wkurzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...