Skocz do zawartości
benqzenq

Zacinające się gry na mocnym sprzęcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! otóż gra: assasin creed 2 tnie się niekiedy strasznie! test drive unlimited 2 niekiedy tez charczy i blur też miewa spatki klatek co jest bardzo wkurzające.

 

Sprzęt (nie podkręcałem):

phenom x4 955 3.2 ghz

gigabyte geforce 460gtx oc 1gb

pamiec keningston 4gb 1333

płyta gigabyte

dysk samsung 1tb

fortron 500W

windows xp sp3

directx najnowszy, stery tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodów może być kilka, np stary wolny dysk który nie nadąża z dogrywaniem danych. Albo grasz ze zbyt wysokimi ustawieniami graficznymi w stosunku do możliwości sprzętu. Nie jest zły ale nie jest to górna półka i na fullHD z włączonym AA może nie dawać rady, a o tym nic nie napisałeś w jakiej rozdzielczości grasz i z jakimi ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w rozdzieloczości max 1440x900 więcej nie da rady monitor ;/ detale zazwyczaj max a aa na x4, myślę że te gry nie mają oszałamiającej grafy i powinny chodzić bez problemu...

 

Słaby procesor lub dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady że procek słaby...te gry powinny śmigać aż milo, a tu lipa.

 

A to dysk do wymiany czy jak ?? ;//

 

Ale nie ma w tym żadnej przesady. AMD w grach = ROFL.

 

Testy: gry

 

3,5 GHz AMD < 2,6 GHz Intel

 

Takie są realia.

Edytowane przez shXh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej spróbować z tym podkręceniem? na Boxie dobrze się kręci?? i w biosie mam to zrobić? pytam bo z podkręcania ciemny jestem <_<

 

O podkręcaniu na boxowym chłodzeniu zapomnij. W najlepszym wypadku mocno skrócisz żywotność procesora, w najgorszym go spalisz. Standardowe chłodzenie po prostu do podkręcania się nie nadaje. Zainwestuj w coś porządnego, np. Zalmana CNPS10X Performę. Trochę trudny montaż, ale świetna wydajność, zwłaszcza w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...