Skocz do zawartości
Dziewica

17.8 % po 1szym dniu .. spoko ..; p / o referendum UE

Rekomendowane odpowiedzi

mam to gleboko w <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ilu ludkow poszlo na referendum ja nie ide bo mi sie nie chce :)

bez obrazy ale jest to typowe podejście oszołoma - mozna nie iś na wybory prezydenckie (a potem psioczyć że źle że nie tak - a trzeba było iść), czy wybory sejmu - to jest zrozumiałe, ale nie na wybory gdzie decyduje się nie tylko o swojej przyszłości ale innych. jeśli masz tak olewający stosunek to idż i postaw X przy nie czy przy tak byle przekroczyć 50%.

 

Od siebie dodam że takich ludzi uważam za zero - wolne demokratyczne wybory to przywilej i obowiązek każdego. To jest odwieczna sytuacja nie głosowałem a potem psioczę na kogoś - a nikt nie bronił głosować ci inaczej.

 

Nie mam zamiaru nikogo obrażać

w tym kraju jest tyle zlodzieji ze te pieniadze z unii szybko sie rozejda i nikt ich nie zobaczy, a twoje glowowanie tylko ich umacnia ze sa bezkarni i moga krasc dowoli

Nic, tylko się powiesić, albo wyjechać z Polski. :evil:

 

No cóż, własnie dlatego wczoraj głosowałem, żeby tą sytuacje odmienić, bo jeśli byśmy nie weszli do Unii, to tylko te dwie alternatywy zostaną.

 

Co do pieniędzy, to nie sądzę, żeby Unia sobie pozwoliła je rozkradać - a dlaczego? - bo to inwestycja w Polskę - zawsze lepiej jest mieć bogatego współnika, niż biedaka - własnie te dotacje w przyszłości moga spowodować, że inni nie będą musieli do nas dopłacać.

 

Oczywiście, że większość rządu będzie kombinować, jakby tu jak najwięcej dla siebie zagarnąć, ale mam wielką nadzieję, że to się dla nich źle skończy.

 

Jeśli cię referendum nie obchodzi, to może postawił byś ten krzyżyk dla kogoś komu na tym zależy - ja i wielu innych byłbym bardzo zadowolony jakbyś zagłosował - co ci szkodzi, pomyśl też o innych, a nie siedź i narzekaj.

 

Gdyby Polacy tyle nie narzekali, to w Polsce pewnie żyło by sie znacznie lepiej - a na pewno przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja naiwny myslalem, ze bedzie ponad 70% (conajmniej...), co za ludzie w tym kraju zyja! :evil: Boshe... ok. 55% ... (w koncu jeszcze dokladnie nie wiadomo :P) TRAGEDIA! Ledwo co.... :? :? :?

PS. Oczywiscie sie ciesze, ze sie udalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56,2% ludzi w referendum.

no bo dzis niedziela i wszystkich masci biskupy i proboszcze na ambonie dzis tylko o tym taktaktak

bo janek pII(alias karol w.) tak nakazal i co wy myslicie ze takie kobity na wsiach beda w domu siedziec i sprzeciwiwc sie woli ksiedza zara po kosciele na referundum i taktaktak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56,2% ludzi w referendum.

no bo dzis niedziela i wszystkich masci biskupy i proboszcze na ambonie dzis tylko o tym taktaktak

bo janek pII(alias karol w.) tak nakazal i co wy myslicie ze takie kobity na wsiach beda w domu siedziec i sprzeciwiwc sie woli ksiedza zara po kosciele na referundum i taktaktak

Czy ty byłeś kiedyś w kościele, czy tylko tak chrzanisz bez sensu? Jakoś dzisiaj w kościele nie słyszałem ani słowa na temat głosowania. Antyklerykalizm już ci chyba całkiem rozsądek odebrał, niedługo wyskoczysz z tekstem, że ksiądz z ambony zabrania overklockingu...

 

Już jest 58,8%, a po wczorajszym 17,6% zacząłem się bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56,2% ludzi w referendum.

no bo dzis niedziela i wszystkich masci biskupy i proboszcze na ambonie dzis tylko o tym taktaktak

bo janek pII(alias karol w.) tak nakazal i co wy myslicie ze takie kobity na wsiach beda w domu siedziec i sprzeciwiwc sie woli ksiedza zara po kosciele na referundum i taktaktak

Czy ty byłeś kiedyś w kościele, czy tylko tak chrzanisz bez sensu? Jakoś dzisiaj w kościele nie słyszałem ani słowa na temat głosowania. Antyklerykalizm już ci chyba całkiem rozsądek odebrał, niedługo wyskoczysz z tekstem, że ksiądz z ambony zabrania overklockingu...

 

Już jest 58,8%, a po wczorajszym 17,6% zacząłem się bać.

boszeee co za gosc ministrant czy co .To jest IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56,2% ludzi w referendum.

kosciele na referundum i taktaktak

Czy ty byłeś kiedyś w kościele, czy tylko tak chrzanisz bez sensu? Jakoś dzisiaj w kościele nie słyszałem ani słowa na temat głosowania. Antyklerykalizm już ci chyba całkiem rozsądek odebrał,

.

BTW w boga wieze bo ktos (cos) to wszystko stworzyl ale w tych grubasow bujajacych sie merolami za ktore mogli by wykarmic cala afryke nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW w boga wieze bo ktos (cos) to wszystko stworzyl ale w tych grubasow bujajacych sie merolami za ktore mogli by wykarmic cala afryke nie!

te, chyba wlazles w temat! nikogo tu nie interesuje w co ty wierzysz :>, jeno fakt referendum...

 

btw. hyh, no juz jestem happy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56,2% ludzi w referendum.

kosciele na referundum i taktaktak

Czy ty byłeś kiedyś w kościele, czy tylko tak chrzanisz bez sensu? Jakoś dzisiaj w kościele nie słyszałem ani słowa na temat głosowania. Antyklerykalizm już ci chyba całkiem rozsądek odebrał,

.

BTW w boga wieze bo ktos (cos) to wszystko stworzyl ale w tych grubasow bujajacych sie merolami za ktore mogli by wykarmic cala afryke nie!

I bardzo się cieszę, że wierzysz, cieszę się, że nie lubisz grubasów w merolach (choć mnie bardziej przeszkadzają łysi w czarnych BMW) tylko po co wyskoczyłeś z tym w topicu o wynikach referendum?

 

A ministrantem nie jestem, nie byłem i na pewno nie będę, bo jestem za stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle - juz ok. 59% Po wczorajszym wyniku to stracha mialem. Swoja droga to nie rozumiem tych cholernych leni, ktorzy nie poszli glosowac :( (pomijam wypadki losowe i inne niezawinione okolicznosci).

Z drugiej strony (przynajmniej u mnie) to miejsce do glosowania chyba specjalnie tak wybrali, zeby jak najmniej ludzi przyszlo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dojdziemy jeszcze do 60%, zawsze to lepiej będzie wyglądało. Mimo wszystko trochę mało - 40% polaków sprawę olało, to chyba ponad 10 milionów ludzi, których nie obchodziło najważniesze głosowanie od 1989 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie w dzisiejszy dzien kupilem kilkanascie browcow i wypilem :) z kolesiami

i nie masz sie czym chwalic :evil: w drodze do lub ze sklepu tezebabylo roszyc swoja sanowna du.pe i oddac swoj glos w referendum, korona z glowy by ci nie spadla, a przynajmniej bys mial jakies prawo do ewentualnego narzekania. Bierniak :evil: to przez takich ludzi w Polsce jest jak jest, bo tylko narzekaja a nic nie robia w kierunku, zeby bylo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni każdemu wpisywać do dowodu (gdyby to była jakas elektroniczna karta np.) czy głosował w wyborach, a potem sprawdzać tych wszystkich protestujących - jak nie głosował to wypad... :D

Nie, to Ci co głosowali nie powinni mieć prawa protestować - przecież mają swoją reprezentacje w rządzie, albo opozycji. A tacy co nie głosowali nie mają więc zostaje im protestowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni każdemu wpisywać do dowodu (gdyby to była jakas elektroniczna karta np.) czy głosował w wyborach, a potem sprawdzać tych wszystkich protestujących - jak nie głosował to wypad... :D

Nie, to Ci co głosowali nie powinni mieć prawa protestować - przecież mają swoją reprezentacje w rządzie, albo opozycji. A tacy co nie głosowali nie mają więc zostaje im protestowanie :)

Weźmy na przykład ostatnie głosowanie - żaden wybór ci nie odpowiada - nie jesteś ani za tak, ani za nie :lol:

 

A ogólnie z głosowaniem, to zasada jest, żeby głosować na mniejsze zło.

 

Wydaje mi się, że grupa ludzi, która nie głosuje jest ta sama dla każdych wyborów z małymi wyjątkami - grupa, której nigdy nic się nie będzie podobać.

 

To, że protestują przeciwko decyzjom wybranego rządu/polityka itp, to nic dziwnego - mnie też wiele (większość?) decyzji się nie podoba. Jednak jeżeli ci co nie głosowali protestują, bo wybór większości im się nie podoba, to juz idiotyzm - jeżeli chcieli innego wyboru, to czemu nie głosowali?

 

Kolejna rzecz, skoro ja wybrałem rząd/polityka itp, to mam jak najbardziej prawo protestować, jeżeli coś chszani. Natomias ci co nie głosowali dali wyraz tego, że wynik jest im obojętny, więc powinni siedzieć cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz, skoro ja wybrałem rząd/polityka itp, to mam jak najbardziej prawo protestować, jeżeli coś chszani. Natomias ci co nie głosowali dali wyraz tego, że wynik jest im obojętny, więc powinni siedzieć cicho.

Czy ktos przeczytal moj post o prawie psioczenia, nawet jak sie nie glosowalo? Dalem argumenty, ze mamy prawo narzekac, jesli sie nawet nie glosowalo. A w tak waznej dziedzinie jak polityka, to nie powinno byc "mniejszego zla".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...