Skocz do zawartości
Nessay

Jak chłodzicie swoj pokoj (upał jest)

Rekomendowane odpowiedzi

Ce.

Pisze to bo nie wiem co robić :D

w pokoju 30* pot pomnie spływa okno non stop otwarte, lekki przeciag i dalej goronco a temperatura spada o pół stopnia, procek sie grzeje a ja sie smarze na krześle....

Co Wy robicie zeby zbić temp w pokoju? nie mowicie, zeby kupić klime ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnie nie swieci po oknie slonce.... ale i tak mam rolety opuszczone tylko szpara zrobiona ;) oko otwarte ale kufa jak w saunie.. kiedy te badziewne lato sie skonczy! moglby przynajmniej deszcze padac i temp do 17* juz bym byl w 7 niebie..... czekam na dalsze pomysly chłodzenia pokoju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam północny pokój :D ciągle zimno :D Haha wypas 8)

Zresztą w 3mieście nie ma raczej takich strasznych upałów jak w innych cześciach Polski... :oops: :?:

A nawet jak są, to i tak mamy... wiatr od morza :) (przeciąg można zrobić)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam północny pokój :D ciągle zimno :D Haha wypas 8)

Zresztą w 3mieście nie ma raczej takich strasznych upałuw jak w iinych cześciach Polski... :oops: :?:

A nawet jak są, to i tak mamy... wiatr od morza :) (przeciąg można zrobić)...

NO fakt przeciagi :D Dzis byl tak iwiatr ze od przeciagu szyba w drzwiach mi sie rozbila :D Ale byla jazda YEAH !: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dzisiaj poszłem do kupeli (sąsiadka :-) ) i miała taki fajowy wentylator... hmmm super sprawa... aż mi sie nie chciało wychodzić od niej...

nie chcialo ci sie od niej wychodzic przez wiatrak czy z innych przyczyn :P damsko-meskich :D:D :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pokoik o wymiarach 4.5m2, ocieplane mury!! polozenie w ciaglym na slonecznieniu ( swieci mi w okno juz od wschodu az do zachodu!):) zaluzje ciagle zpuszczone! okno otwrte. temp z przed dwuch dni wynosila umnie w pokoju 36*C!!! proc przy norm pracy mial 63* a zasilanie w skazywalo mi 73*C!!! Juz myslalem ze tranzystory mi po wysiadaja!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koło siebie wolno stojący wiatraczek firmy "Predom" i on troche ochładza klimat  :)  A siebie chłodze zimnym pivkiem  8)

No tak. Dzis juz nie robia takich. Nie ma jak stary dobry Predom - dmucha to jak oszalale i jest ciche! Zastanawialem sie nad chlodzeniem tym kompa!!! :twisted:

 

No i pifffko obowiazkowe 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam mam wiatrak 30 cm. Ma 3 prędkości i obraca sie na boki. Pierwsza prędkośc wystarcza do chłodzenia pokoju, chodzi ciszej niż wiatrak na procu. Ustawiony tak ze chłodzi również kompa(temperatury spadają o kilka stopni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaluzje opuszczone, okno uchylone i to wystarcza :P

Rano (teraz np. :P) slonce swieci mi prosto do pokoju, ale pozniej juz nie i da sie jakos wytrzymac :P I tak zastanawiam sie nad kupnem wiatraka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolety

Wentyl 450 mm

Cold beer  8) 

Piliscie te imbirowe siki : Gingers ? Dołączona grafika

Ja nie miałem okazji... ale chyba nie bede sie starał o taką :-)

 

Za to nowe pifko od OKOCIMA Harnaś jest całkiem dobre 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolety

Wentyl 450 mm

Cold beer  8) 

Piliscie te imbirowe siki : Gingers ? Dołączona grafika

Ja nie miałem okazji... ale chyba nie bede sie starał o taką :-)

 

Za to nowe pifko od OKOCIMA Harnaś jest całkiem dobre 8)

IMHO zbyt slabe.

Po wczesniejszym zassaniu "Tyskiego Gronie" odnosi sie wrazenie ze ktos dolal wody 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...