Skocz do zawartości
poca

Chrome

Rekomendowane odpowiedzi

Przed sekundą dostałem paczkę, a na niej napis Techland. Myślałem że zwariuje. Jeszcze jej nie rozpakowałem bo mi się ręce trzęsą. Jak zagram to Wam ujawnie pare screenów :D

 

Już grałem, fajnie się gra. Macie pare screenów, sory że tak złej jakości.

 

www.navypol.boo.pl/chrome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi chodzi :D , nie przejmujcie sie ci ktorym to demko nie chodzi

ma duzo bugow, np. bledy w grafice, raz udalo mi sie zapasc pod ziemie

albo jak raz wgralem stan gry bo był tylko czarny ekran (tak jakby nie wgralo grafiki)

mocna gra, grafa full wypas, ten las,odglosy zwierzat, jedyne co mi sie

nie podoba to troche jak sa zrobione twarze glownych bohaterow,

rzeszta na swiatowym poziomie, wreszcie polacy beda mieli co pokazac

i sie nie beda tego wstydzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu dema muszę powiedzieć że jestem nastawiony pozytywnie do pełnej wersji,chociaż przeciwnicy mają przegiętego cela.Grafa niezła aczkolwiek Unreal 2 to to nie jest.W sumie muszę przyznać że wreszcie krajowi producenci mogą konkurować na świecie.Oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś bliżej powiedzieć co jest w pudełku?? Ile to płytek, czy jest jakaś instrukcja, <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ły itp.

W pudelku jest instrukcja opakowanie dvd a w nim 2 plytki i karta rejestracyjna... :)

standard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś bliżej powiedzieć co jest w pudełku?? Ile to płytek, czy jest jakaś instrukcja, <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ły itp.

W pudelku jest instrukcja opakowanie dvd a w nim 2 plytki i karta rejestracyjna... :)

standard

Ja dostałem jeszcze plakat z podpisami autorów i koszulkę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera niezła,wreszcie coś dobrego polskiego  :) Ale do Unreal'a2 się nie umywa.Warto zagrać w tego Chrome'a.

O boze jak to sie nie umywa do u2 to ejst gorzej niz zle. Bo U2 bylo kolorowa, bezmyslna stzrelanina z denna fabula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera niezła,wreszcie coś dobrego polskiego  :) Ale do Unreal'a2 się nie umywa.Warto zagrać w tego Chrome'a.

O boze jak to sie nie umywa do u2 to ejst gorzej niz zle. Bo U2 bylo kolorowa, bezmyslna stzrelanina z denna fabula.
E,Unreal 2 był dobry,nie jego wina że ludzie się ponastawiali nie wiadomo na co.Jedynym minusem U2 jest to że jest strasznie krótki.Ale reszta na wysokim poziomie.Jak ktoś chce fabułę to niech sobie w RPG zagra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera niezła,wreszcie coś dobrego polskiego  :) Ale do Unreal'a2 się nie umywa.Warto zagrać w tego Chrome'a.

O boze jak to sie nie umywa do u2 to ejst gorzej niz zle. Bo U2 bylo kolorowa, bezmyslna stzrelanina z denna fabula.
E,Unreal 2 był dobry,nie jego wina że ludzie się ponastawiali nie wiadomo na co.Jedynym minusem U2 jest to że jest strasznie krótki.Ale reszta na wysokim poziomie.Jak ktoś chce fabułę to niech sobie w RPG zagra.

buhahaha chyba sobie zartojesz, tam tylko grafa byla na wysokim poziomie, joz jedynka byla na wyzszym poziomie. Unreal 2 Suck's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam mieszane uczucia,z jednej strony dobry klimat po Polsku i graficzka jakby nieco lepsza od U2,a z drugiej,duzo bledow i niedociagniec,za wysokie wymagania sprzetowe (moj sprzet traktujcie jako minimum do gry na wyzszych detalach) a oprocz tego za bardzo jakby naciagana,nie wiem jaka jest dlooga bo nie skonczylem,ogolnie 7/10 bo Polskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na produkcje rodzimą to rewelacja

 

w skali ogolnoświatowej to 4-

 

za duzo bugów i max bezsensowych niekiedy zachowan bohatera i przeciwników np.

1.przejscie z "niewidocznoscią" wszczyna alarm, natomist zabicie kolesia ze snajperki obok stojącego drugiego przeciwnika juz nie , 2.zabicie przeciwnika czasem wymaga wpakowania w niego kilku, kilkunastu naboi-tego nie było z zadnej grze,

3.zabilem goscia a on do mnie dalej gada (łysy najemnik-nie pamietam imienia) itd

 

mozna mnozyc bez liku

 

ale gra sie przyjemnie- fajne 3 warianty zakonczenia-polecam przejsc wszystkie

 

w sumie to sie nie dziwie ze przełozyli premiere w usa na wrzesnien-bo w tym kształcie gierka nie zrobiłaby tam nawet mizernego powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Kycol - teraz dopiero ciebie zaczilem i zauwazylem ze nie doceniash zadnej gry - dla ciebie wszystko to kiszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kycol - teraz dopiero ciebie zaczilem i zauwazylem ze nie doceniash zadnej gry - dla ciebie wszystko to kiszka

Zobaczyles na podstawie 2 gier? To graba za przenikliwy umysl :)

Poprostu nie jaram sie jak ty kazdym byle bublem, ot co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest cool tylko wymagania i duuuuzo bledow nigdy wczesniej w tak zabugowana gre nie gralem... o bledach zreszta na oficjalnym forum ciagle gadaja tylko watki tam znikaja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...