Skocz do zawartości
pablo163

Pod napieciem ogladaliscie??

CZY JESTES ZA HWDP  

  1. 1. CZY JESTES ZA HWDP

    • TAK
      21
    • NIE
      28


Rekomendowane odpowiedzi

niech ktowrs z was pojdzie do Bronxu czy Harlemu w koszulce:

- "biala rasa - sluszna rasa"

albo

- "smierc murzynom"

 

ciekawe co sie stanie?? i kto bedzie winny jak byscie wpier.dol dostali?? oczywiscie zli czarnoskorzy, a nie debil w takiej koszulce.

Heh heh... mozna wiedziec co to mialo znaczyc? IMO kazdy murzyn powinien ostro wpie-***** takiemu pajacowi w takiej koszulce.... i to nie zaleznie czy jest z Harlemu czy Beverly Hills.... SMIERC RASISTA :evil:

chodzilo dokladnie o to o co chodzi z koszulkami "Ch.W.D.P."

Sorki :) pisalem 2iego posta i wlasnie sobie uswiadomilem o co chodzilo :D mialem edytowac posta ale byles 1y ;] sorka ale jestem jakis taki niewyspany dzis ;)

nic sie nie stalo :) tez dzisiaj padam na twarz. moze inni uzytkownicy teraz zrozumieja o co chodzilo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to całe CHWDP (dla dresów :P). I tak 80% ludzi którzy noszą takie koszulki nigdy nie miało poważnie do czynienia z policją ;).

Trochę odjechałem od tematu :).

Co do tego gościa zastrzelonego. Fakt policjant trochę przegiął, ale gościa mi nie żal :P, nie dostał za niewinność.

 

Tępić HWDP i CHWDP :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to całe CHWDP (dla dresów :P). I tak 80% ludzi którzy noszą takie koszulki nigdy nie miało poważnie do czynienia z policją ;).  

Trochę odjechałem od tematu :).  

Co do tego gościa zastrzelonego. Fakt policjant trochę przegiął, ale gościa mi nie żal :P, nie dostał za niewinność.

 

Tępić HWDP i CHWDP :twisted:

nie Policjant tylko zandarm, czy pacownik ABW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wogle jakies takie dresowe trendy sie pojawiaja - ciekawe jakie jeszcze inne skroty na t-shirtach beda nosic za jakies pol roku??????

CH.W.D. genghiskhan'owi :twisted:

bedzie cIE to drogo kosztowalo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to całe CHWDP (dla dresów :P). I tak 80% ludzi którzy noszą takie koszulki nigdy nie miało poważnie do czynienia z policją ;).  

Trochę odjechałem od tematu :).  

Co do tego gościa zastrzelonego. Fakt policjant trochę przegiął, ale gościa mi nie żal :P, nie dostał za niewinność.

 

Tępić HWDP i CHWDP :twisted:

nie Policjant tylko zandarm, czy pacownik ABW.

Co za różnica ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wunat ok ok moja wypowiedz z pozerami byla rzeczywiscie troche zbyt ostra, sorki, ale denerwuje mnie to jak widze np 8-10 letnie DZIECI w szerokich spodniach i "bujajacych sie" po ulicy i zgrywajace masty... A to ze nikogo nie okradles dobrze o tobie swiadczy

ja do Ciebie tez nic nie mam chodzilo mi tylko o to iz troche przecholowales. BTW nie mam 10 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - kolega cidzej dostal tygodniowy "urlop" jak ochlonie i nauczy sie kultury to wroci.

2 - temat zamykam, poniewaz przewija sie przez niego tyle glupich i goowniarskich epitetow, ze normalnie w doopie szczypie :evil:

Dorosnijcie mlodziency cokolwiek i rozejrzyjcie sie dokola, gdyby nie tak namietnie oplowana Policja, moglibyscie miec problemy z poruszaniem sie wogole po swiecie !

Tak rzucacie na nia blotem, al jak sie cos stanie to lecicie najczesciej wlasnie do nich z placzem.

Szlag moze czlowieka trafic przy czytaniu tych bredni !

Pomysleliscie kiedys o tym ilu Policjaow zginelo tylko dlatego zeby Wam zapewnic w miare spokoj ?

Jedyna pociecha jest ze nie wszyscy maja tak po***e poglady.

Ostrzegam Jeszcze raz przeczytam takie chamskie i bezsensowne texty , to posypie sie wiecej banow, niz ten jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...