Skocz do zawartości
chemiczny_ali

Problem Gigabyte GTX460 768MB

Rekomendowane odpowiedzi

pfff ... na LN2

 

 

ofuczał mnie mistrz :oops:

 

to byl przykladowy przykład

 

a tu na powietrzu, jak widac da sie :wink:

 

IVANCWM's 31083 marks 3DMark Vantage - Performance run with 2x GeForce GTX 460 (256bit) @ 880/900MHz

Edytowane przez guderian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ofuczał mnie mistrz :oops:

 

jaki tam mistrz ja tylko azot polewam.... :rolleyes:

 

Fajne temperaturki. A jak ma się sekcja zasilania i reszta karty z WC rdzenia?

 

Sekcja w standardzie na tym MSI Cyclone jest bez radiatorów i daje rade .. wiec dlaczego mialbym ja chlodzic (fakt ze parzy po dluzszym furmarku ale nic sie nie dzieje). Standardowy przewiew w budzie tylko Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekcja w standardzie na tym MSI Cyclone jest bez radiatorów i daje rade .. wiec dlaczego mialbym ja chlodzic (fakt ze parzy po dluzszym furmarku ale nic sie nie dzieje). Standardowy przewiew w budzie tylko

 

Czyli fullcover na tę kartę będzie przerostem formy nad treścią, zestawik blok GPU + radiatorki swoje zapewne zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli fullcover na tę kartę będzie przerostem formy nad treścią, zestawik blok GPU + radiatorki swoje zapewne zrobi.

 

ja wychodze z zalozenia ze FC jest lepszy bo nie przejmujesz sie wtedy przewiewem w budzie itp ...

ale taki zestaw jaki polecasz mysle ze sie sprawdzi.

 

co do temperatur to pamietaj ze w codziennym ukladzie gdzie woda ma 25-30* tempy beda nieco inne ja mam cala miske zimnej wody z kranu i pompke w niej ;]

nie mniej po 20minutach furmarka karta zyje i podgrzala wode .. teraz a 33* idle i 50* w furmarku (oczywiscie na stocku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff ... na LN2

 

@ LN2 i jeszcze lame mode on :D

 

moje 2k6

 

Dołączona grafika

 

Vantage @ qaud core zrobie, aczkolwiek niezbyt chetnie chce wylaczac rdzenie na cpu, bo gulfy lubia padac od tego.

 

Takie moje dzisiejsze obserwacje ... karty spiete w sli, dostaja kopa takiego, ze hej na xp. 116k @ win7 vs 124k @ xp.

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koolance Intros First GeForce GTX 460 Water Block

 

Miał ktoś problemy z uruchomieniem Palita/Gainwarda? U mnie co jakis czas przy uruchomieniu komputera wentyl od karty chodzi na 100% obrotów i nie ma obrazu. Dopiero za drugim razem jest ok.

 

Mhh

 

1.Zobacz z nowym biosem do karty graficznej.

2.Moze cos jest nie tak z MOBO lub zasilaczem ? ( wszystko odlacz i podlacz jeszcze raz )

3.Uszkodzona karta ?

 

PS. u mnie nie wystepuje nic takiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem cena bloku fc z kosmosu jak zawsze, za tyle to ja mam gtx470 który też się podkręci.

Jak masz podwójny start to może być wina płyty głownej też tak miałem na abicie i samo przeszło z tym że to było na gtx275 z palitem już bezproblemowo. Najlepiej sprawdź na innym kompie to będzie wiadomo czy grafy wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem cena bloku fc z kosmosu jak zawsze, za tyle to ja mam gtx470 który też się podkręci.

Jak masz podwójny start to może być wina płyty głownej też tak miałem na abicie i samo przeszło z tym że to było na gtx275 z palitem już bezproblemowo. Najlepiej sprawdź na innym kompie to będzie wiadomo czy grafy wina.

 

koolance jak kollance ;) EK to dopiero wyjechało z ceną ;) ich blok powinien kosztować z 60 euroasów, podobnie do podobnego bloku na 5770.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem cena bloku fc z kosmosu jak zawsze, za tyle to ja mam gtx470 który też się podkręci.

Jak masz podwójny start to może być wina płyty głownej też tak miałem na abicie i samo przeszło z tym że to było na gtx275 z palitem już bezproblemowo. Najlepiej sprawdź na innym kompie to będzie wiadomo czy grafy wina.

 

bylo sprawdzane na innym kompie i karta chodziła ok. Uzytkowana byla na dwoch róznych pl.głownych.

no chyba ze jej transport zaszkodził do kolegi Andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy jest sens zmiany karty graficznej z gtx 260 (192SP) na np gtx'a 460 Palit sonic platinum lub gainward Goes Like Hell? A może gtx 470 (na morele net od innovision okolo 1000 zl) lub dołożyć trochę i czekać na 475? Mój aktualny sprzęt jest taki:

grafa: GTX 260

proc: q9550@3.4

pamięci : patriot 4gb ram 800mhz

zasiłka: corsair 750W

płyta: Gigabyte p35-ds3r

Czy odczułbym dużą różnice miedzy gtx 470 lub 460 OC a moim poczciwym gtx 260 (wersja 192SP)?Ile około procent różnicy?Jeśli jest ktoś na forum co zrobił taką wymianę to proszę o odpowiedź. Chcę jeszcze dodać że gram w rozdziałce 1280x1024 (monitor 19") na xp w dx9 :razz:

Edytowane przez chrumpak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biosik podeslac do MSI ? Do referentow, brandowany przez Evga tez sie znajdzie.

 

Bardzo proszę o jakiś pewny BIOS do referenta 768MB, głównie chodzi mi o zwiększenie zakresu prędkości wentylatora, bo standardowo można zmieniać jedynie od 40 do 70%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wgrałem do jednej pierwszy bios (2 pozostałe są podobno dla wersji 1GB) z paczki z tematu z tego forum:

 

Overclock.net

 

Pozwala on ustawić 100% dla wentyla jak również dać większe napięcie niż 1.087v, niestety w dalszym ciągu nie da rady obniżyć go poniżej 40%. Dziwne bo kiedyś w 260 obniżałem do 25% z wykorzystaniem RivaTunera-a, tu jakoś nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gigabyte ma najlepsze chłodzenie. ale skoro blok wchodzi w grę to polecam gainwarda czy palita. one mają to samo rozstawienie otworów co karty z g92.

 

To znaczy, że wejdzie na nią accelero s1 rev.2? Jak to by się sprawdziło? Bo myślałem nad kupnem do obecnej ale żeby pasowało w niedalekiej przyszłości na następną grafę którą sobie kupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...