Skocz do zawartości
Elpolako324

Antywirus

Rekomendowane odpowiedzi

Avast - darmowy do użytko domowego

Comodo IS (wymaga wstępnej konfiguracji by nie był upierdliwy) - darmowy do użytko domowego i komercyjnego

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avira - moim zdaniem najlżejszy.

 

Potwierdzam, używam od 2002 roku. Co prawda na wiekowych konfiguracjach potrafi zamulać przy starcie*, natomiast jak już się uruchomi, działa gładko i bezproblemowo, nie denerwując użytkownika.

 

*na maszynach z siga nie stwierdzono, ostatnio widziałem coś takiego na Windzie U100 z Atomem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam już z 5 rok comodo, głównie ze względu na FW. Wszystkie próby połączeni do i z neta wyłapuje ( co mnie dziwi - kupa instalatorów różnego rodzaju chce się zawsze łączyć z netem, mimo że są wersjami softu online...więc comodo ładnie to wyłapuje, a ja se to blokuje).

Nie zamula, dobrze konfigurowalny. Warto wyłączyć harmonogram, grając po nocy nic nie wkurza tak jak codzienna, zaplanowana na 0:00 akcja ze skanowaniem wszystkich dysków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przez dłuższy czas uzywałem Avira - ale te reklamy pop-up już mi nie dawały żyć Dołączona grafika

potem z 2lata CIS - nie moge powiedzieć łapie i blokuje wszystko - zwykle powoduje od cholery problemów tym zachowaniem ale dało się go w miare wyregulować - niestety wersja 2013 to kompletna masakra - teraz robi co chce bez naszej wiedzy, wybudza mi co chwila dyski z uspienia, po północy robi full skan systemu (mimo że wyłączone w harmonogramie) ... NIE POLECAM

 

Obecnie siedze na AVG i jest OK

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...