Skocz do zawartości
ADIOo

Tania myszka

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

1. jakiego taniego gryzonia polecacie dla gracza FPS?

2. chodzi mi o cene okl 70 zl, da sie cos juz za to kupic?

3. (laserowa czy optyczna? mysle ze w tej cenie bedzie lepsza optyka)

4. niech ktos mi cos jeszcze napisze na temat podkladek bo moja juz jest troche zjechana i zaczyna sie "lepic" ;p

5.co myslicie o tej i tej ?

Edytowane przez ADIOo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy avago 9500 ma tylko 3600 dpi?

 

Do autora postu - poświęć z 30 minut i przeczytaj pierwsze posty w tym temacie: http://forum.pclab.pl/topic/675299-Apodemus-perfectus-spis-polecanych-myszek-i-podkładek/

 

Ja bym na twoim miejscu dozbierał te 30 zł i kupił logitecha g400. Przynajmniej mikrostyki nie padną po 6 miesiącach (w moich ostatnich 2 a4tech z serii 7 po 5 i 6 miesiącach musiałem myszkę reklamować, bo mikrostyki padły -.-)

 

No i podkładkę już masz w komplecie, choć na dłuższą metę polecam do fps kupić coś większego, o rozmiarze min 25x35.

Kwestia sensa / dpi i osobistych preferencji. Ja gram w FPSy na qck mini i nie sprawia mi to żadnych problemów ;)

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o myszki A4techa to do 100 zł są jedne z najlepszych pod względem jakości i ceny.Natomiast seria V-Track jest już niezbyt polecana dla graczy.Natomiast jeśli jest możliwość dołożenia do myszki Logitecha G400 to moim zdaniem warto.

 

Co do podkładki to z tyańszych można polecić modele A4techa X7 500MP.Podkładka jest dość sporych rozmiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładając 10 zł do G400 można wybrać ThermalTake Saphira, która wymiata. Kupiłem parę dni temu i jest to do tej pory najwygodniejsza mysz jaką miałem w łapie.

 

Poza tym pamiętajcie. Szmaciana podkładka typu QcK najlepiej współpracuje z sensorem optycznym. W zasadzie można powiedzieć dosadniej. Łączenie szmacianki z laserem to pomyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od lasera ;]

 

Avago 9500 w moim SS Sensei RAW czy laser z myszki logitecha (jakiś noname laser) działają bez problemu na QcK mini i razer nostromo (obie szmacianki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam X748, używam od ok 2,5 roku, zero problemów, dobrze wykonana, super leży w ręce (chociaż dla ludzi o małych dłoniach może być nieco za duża). W zasadzie dla mnie mysz idealna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam X748, używam od ok 2,5 roku, zero problemów, dobrze wykonana, super leży w ręce (chociaż dla ludzi o małych dłoniach może być nieco za duża). W zasadzie dla mnie mysz idealna..

Do czasu aż ci padną mikrostyki. Mi padł najpierw lewy przycisk, tydzień później prawy, a miesiąc później scroll (1 ruch w dół przewijal stronę raz w dół i 2x w górę -.-). Klikanie z padniętymi mikrostykami też do przyjemnych nie należy (drag & drop się praktycznie używać nie dało)

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czasu aż ci padną mikrostyki. Mi padł najpierw lewy przycisk, tydzień później prawy, a miesiąc później scroll (1 ruch w dół przewijal stronę raz w dół i 2x w górę -.-). Klikanie z padniętymi mikrostykami też do przyjemnych nie należy (drag & drop się praktycznie używać nie dało)

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale używam tej myszki od 2,5 roku i nie mam z nią żadnych problemów, więc nie wiem czy mój egzemplarz jest wyjątkowy bo pracuje bez zarzutu, czy Twój bo wszystko szlak trafił..

 

Niestety (nie dla mnie) nie mogę napisać innej opinii o tej myszce bo po prostu bym skłamał.. jest super i jestem z niej w 100% zadowolony.

 

Jak padnie po 2,5 roku to nie będę miął jej tego za złe bo kosztowała 75zł, ma wszystko czego można chcieć od dobrej myszki i służyła (dalej służy) mi dzielnie przez długi czas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio miałem a4-tech z serii 7xx BK za jakieś 80zł i wytrzymała ponad 2 lata z czego ponad 2000h w samym CS:S. Zmiana była podyktowania nie padającymi mikrostykami czy słabym sensorem a te gumowe boczne uchwyty "antyposlizgowe" zaczely sie odklejac i kleic do reki :P Za te cene bardzo dobry produkt, nie wiem jak jest teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 748 też ponad 2 lata wytrzymał (ponad 600h w cs, 1000h w tf2), potem mikrostyki padły i kupiłem nowego a4techa - tyle, że ten wytrzymał tylko 4 miesiące i padł scroll + 1 boczny przycisk.

 

Tak więc aktualnie naprawdę polecam dopłacić do logitecha g400 (różnica jakieś 25 zł)

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...