Skocz do zawartości
mechl!n

--- DZIK OSZOŁOM ---

Rekomendowane odpowiedzi

8O Myślę że jesteś blisko :!:  :!:  :!:  :wink:

Chyba Cię nie wybudziłem ;) Powiedz może wszystkim tutaj zgromadzonym co to za cudeńko masz ;) Pewnie wtedy dopiero się zacznie porządna dyskusja i dywagacje, skąd go wziąłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Widocznie nie skoro sprzedałem tam już chyba 600 superdzików po 100$/szt 8O

Ty masz wujka w fabryce AMD czy co?
A dalczego musi miećwujka w fabryce??Moze pracuje w sklepie komputerowym i poprostu sobie testuje :? i sprzedaje
NIe pracuje w sklepie - już mówiłem - to jego hobby ;) Teraz jak widać już chyba na forum go nie ma :x
:evil: Ludzie NIE PRACUJĘ W SKLEPIE!!!Co do wujka z USA to nie wujek tylko brat mojej laski(N.Y).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O Myślę że jesteś blisko :!:  :!:  :!:  :wink:

Chyba Cię nie wybudziłem ;) Powiedz może wszystkim tutaj zgromadzonym co to za cudeńko masz ;) Pewnie wtedy dopiero się zacznie porządna dyskusja i dywagacje, skąd go wziąłeś ;)
:wink: ...a czy pszczółki bzyczą, a czy dziki ryczą???Powiem tylko tyle, że procesor już jest u mnie jakieś 3 tygodnie i chodzi na FSB około 430 mhz na pamięci (nie powiem jakiej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymajcie jeszcze parę dni.Potem może coś więcej Wam powiem.Procesor będą testowali eksperci.Mogę powiedzieć że FSB to ??0x1?To tyle na dziś :wink:

??0x1? - czyli 215x14. Aby tyle juz wiemy ;) Jeśli te FSB 430 było tym stabilnym, bo może na tyle maksymalnie go puściłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego, z czego tu robic tajemnice. Jezeli gosc ma procka 3 tygodnie to napewno jest to jedyny i wyjatkowy egzemplarz (jezeli wogole jest). Gdyby wiekszosc lub wiecej prockow z tego okresu mialo taki power to juz dawno bysmy o tym uslyszeli.

 

Pozatym kazdy mogl sie zarejestrowac jakos ArkadiuszNowak i pisac tu bzdury. Na razie nie mam podstaw zeby w to wierzyc. A takie podchody mnie nie bawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego, z czego tu robic tajemnice. Jezeli gosc ma procka 3 tygodnie to napewno jest to jedyny i wyjatkowy egzemplarz (jezeli wogole jest). Gdyby wiekszosc lub wiecej prockow z tego okresu mialo taki power to juz dawno bysmy o tym uslyszeli.

 

Pozatym kazdy mogl sie zarejestrowac jakos ArkadiuszNowak i pisac tu bzdury. Na razie nie mam podstaw zeby w to wierzyc. A takie podchody mnie nie bawia.

Hehehe - mało kto wie, że jego laska ma brata w Nowym Jorku ;) Więc potwierdzam, że ten arkadiusznowak... to ten arkadiusznowak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybac mozemy do przyszlego roku, a prawda jest taka, ze to rownie dobrze moze byc podpucha. Kazdy moze zapodac na Allegro taka aukcje z zaporowa cena minimalna ("reklama jest dzwignia handlu"- jak juz ktos wspomnial przy okazji tego topicu). Takze na razie nie ma co sie podniecac, trzeba poczekac az koles pusci farbe i zechce w jakis sposob to udowodnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybac mozemy do przyszlego roku, a prawda jest taka, ze to rownie dobrze moze byc podpucha. Kazdy moze zapodac na Allegro taka aukcje z zaporowa cena minimalna ("reklama jest dzwignia handlu"- jak juz ktos wspomnial przy okazji tego topicu). Takze na razie nie ma co sie podniecac, trzeba poczekac az koles pusci farbe i zechce w jakis sposob to udowodnic.

 

Mysle ze takimi tekstami nie zachecisz go do podzielenia sie z nami informacjami o tym procku !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybac mozemy do przyszlego roku, a prawda jest taka, ze to rownie dobrze moze byc podpucha. Kazdy moze zapodac na Allegro taka aukcje z zaporowa cena minimalna ("reklama jest dzwignia handlu"- jak juz ktos wspomnial przy okazji tego topicu). Takze na razie nie ma co sie podniecac, trzeba poczekac az koles pusci farbe i zechce w jakis sposob to udowodnic.

 

Mysle ze takimi tekstami nie zachecisz go do podzielenia sie z nami onformacjami o tym procku !!

Mysle, ze jezeli nie bedzie chcial to i tak sie nimi z nami nie podzieli, a mnie drazni taka ciuciubabka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego, z czego tu robic tajemnice. Jezeli gosc ma procka 3 tygodnie to napewno jest to jedyny i wyjatkowy egzemplarz (jezeli wogole jest). Gdyby wiekszosc lub wiecej prockow z tego okresu mialo taki power to juz dawno bysmy o tym uslyszeli.

 

Pozatym kazdy mogl sie zarejestrowac jakos ArkadiuszNowak i pisac tu bzdury. Na razie nie mam podstaw zeby w to wierzyc. A takie podchody mnie nie bawia.

Hehehe - mało kto wie, że jego laska ma brata w Nowym Jorku ;) Więc potwierdzam, że ten arkadiusznowak... to ten arkadiusznowak ;)

A ja skad mam wiedziec ze jego laska ma brata w NY ? Dobra to pewnie on. Ale ja dalej nie rozumiem zabawy w podchody... procek jest jedyny w swoim rodzaju (jesli jest) i ukrywanie serii nic tu nie da (zreszta jej znjomosc tez nic nie daje) Ale dobra, ja czekam na uznananie (lub nie) gwary na mojego procka, moze dostane Super Duper Prosiaka co pojdzie na 3200 Mhz 8) Mam nadzieje 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Arkadiuszu, mnie juz nawet nie interesuje seria procesora, to kiedy pokazala sie panska aukcja calkiem ladnie pokrywa sie z czasem kiedy czytalem o pierwszych JIXHB, takze przyzwoicie z dobrymi steppingami JIUHB z 19tyg wiec mozemy conajwyzej podejzewac jaki to procek...

 

Mnie interesuje tylko to w tej chwili: temperatury i napiecia... Interesuje mnie temp. rdzenia raportowana przez plyte glowna, napiecie procesora na 3ghz i temp. otoczenia... jak nie pamietasz dokladnych to przyblizenie z dokladnoscia do 5C mnie bedzie satysfakcjonowalo...

 

Wszystko bardzo fajnie ze on biega na 3ghz, gratuluje znalezienia takiego egzemplaza ale chcielibysmy znac napiecie przy ktorym on na tyle biega, watpie w to ze nacieszymy sie dlugo athlonem w tech. wykonania 0.13mik @ 2.2V...

 

Chcialbym tez wiedziec na jakim zasilaczu pan go "nakrecil" na tyle, plyta glowna takze bylaby mile wskazana ;]

 

Mozemy sie pobawic w rebusy czy kalambury, po sprzecie do procka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co to wiemy że ten proc na pewno chodzi na 3000MHz bo tyle pisał na Allegro. Jak na tyle nie chodzi to sprawa w sądzie i :) takie prawo albo daje taki jaki opisał albo $$$.

A czy to Antek to Bóg jeden raczy wiedzieć a może Celek :lol: . Pamiętacie na forum kolesia co sie chwalił takimi ndobrymi osiągami 2.8GHz na powietrznym. Ja p.... takie dywagacje. Pojawią sie pierwsze info o nowej seri za granicą to bedziemy znowu kombinować z wymianą proców :(((((. Poki co to ja kolesiowi kompletnie nie wierze szczególnie że nie chce napisać jaki to proc. Oznacza to że proce te albo będą lada dzień dostępne albo już są i boi sie o to że nikt u niego nie kupi. A skoro tyle egzemplarzy takich sprzedał to dlaczego nikt na zagraniczych seriwsach sie nie chwali takimi osiąfami???? Choćby OPPAINTER albo Bowman????????????????? Wątpie że nie kupili by prca 1.7+ co sie kręci do takiej wartości jęśli by mieli wydac nawet 500$.

DLa mnie to poki co to przekręt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też juz nie obchodzi jaka to seria tylko chciałbym zobaczyć screena WCPUID i obok PRIME95. :!:

Ja również.

 

Swoją drogą taki XP 1.7+ 1466@3000 na 1.8V nawet na Prometei to by lux było. :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też juz nie obchodzi jaka to seria tylko chciałbym zobaczyć screena WCPUID i obok PRIME95. :!:

Ja również.

 

Swoją drogą taki XP 1.7+ 1466@3000 na 1.8V nawet na Prometei to by lux było. :))

Zrzuta kazdy moze dac w kazdej chwili...

 

Np:

 

Dołączona grafika

 

Chociaz nawet screen bedzie juz jakims dowodem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co to wiemy że ten proc na pewno chodzi na 3000MHz bo tyle pisał na Allegro. Jak na tyle nie chodzi to sprawa w sądzie i :) takie prawo albo daje taki jaki opisał albo $$$.

A czy to Antek to Bóg jeden raczy wiedzieć  a może Celek  :lol: . Pamiętacie na forum kolesia co sie chwalił takimi ndobrymi osiągami 2.8GHz na powietrznym. Ja p.... takie dywagacje. Pojawią sie pierwsze info o nowej seri za granicą to bedziemy znowu kombinować z wymianą proców :(((((. Poki co to ja kolesiowi kompletnie nie wierze szczególnie że nie chce napisać jaki to proc.  Oznacza to że proce te albo będą lada dzień dostępne albo już są i boi sie o to że nikt u niego nie kupi. A skoro tyle egzemplarzy takich sprzedał to dlaczego nikt na zagraniczych seriwsach sie nie chwali takimi osiąfami???? Choćby OPPAINTER albo Bowman????????????????? Wątpie że nie kupili by prca 1.7+ co sie kręci do takiej wartości jęśli by mieli wydac nawet 500$.

DLa mnie to poki co to przekręt.

Raczej nie bo jest w kategori Atlon XP :-). Ale może, kto wie. A może on sprzedaje prawdziwego żywego dzika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One more thing - those are all BOXED CPUs!!!

Coś mi sie ta seria przestaje podobać :? :? :? :?

Czemu zapłacisz jakieś 50 zł ale za to 100 MHz do przodu jesteś za coolerka boxowego na allegro możesz sprzedać za 20 zeta :-). A tak pozatym to Box-owe procki AMD mają gwarancje 3 lata więc wsumie same plusy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale wez pod uwage to, ze nie wszystkie boxowe procki musza byc z tej serii, a nie wiem czy mozna wyciagnac procka i sobie powybierac zeby byl z tej serii. Chociarz jezeli mozna sprawdzic serie procka przed jego zakupem to czemu nie.

Hmm.. A moze to AMD wymyslilo ze bedzie dawac lepsze procki w pudelkach zeby overclockerzy, ktorych w koncu nie jest az tak malo, kupowali drozej i zeby sobie troszke przyrobic. Ach, to tylko takie moje male spekulacje :wink: .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym wy sie tak podniecacie :P przeciez te serie JIXHB wcale takie cudne nie sa :? kolesie z topicu mogli miec szczescie i tyle :P bo podobnie laza nasze kochane JUIHBy :P np moj czy holmana leci 2500 (u mnie 2466) na 1,7~1,75 tylko troche trzeba bylo poszukac :) W tym momencie mam w chacie dwa takie co na defie (1,6 DUTC) leca 2300, a moj DLT 1,7~1,75 robi tak jak w podpisie :P wiec lepiej jest se poszukac a nie podjarowaywac sie jakimis cudakami niewiadomo skad:P co do tematu cos mi tu smierdzi :P...Koles malomowny - no moze jest po marketingu i mysli e to pomoze aukcji :roll: ale podsumujmy co wiemy...FSB 215 (na TwinMosach zrobiona :P trzeba se inne aukcje poogladac:P)mnoznik coz kolo 13,5~14 , wiec ma albo Abita NF7 albo drutmoda...jednak znajac polskich sprzedawcow stawialbym na Abita (no chyba ze hardcorowiec to drutmod :P) lecac dalej mowi ze ma go 3 tygodnie...wiec nie jest to cudowny JIXHB (czas przewozu z USA 1 tydz , wiec musialby go zakupic juz miesiac temu, a poza tym po co by go odsylal spowotem do USA do "specjalistow" :P ) tak wiec ten proc to cos z "naszych" serii...i tu problem czy ktokolwiek slyszal o jakims porcu co robi 3ghz na aircoolingu?? nie :P bo jesliby byly to juzby za wielka woda dawna potestowali...ale koles mowi ze walnal WC...ok (ciekawe czy to z CPC :P) wiec mozna sie spodziewac ze jest to niezly DLT wytrzymujacy Vcory powyzej 1,95...tak wiec altwo zauwazyc ze wiemy z czym mamy do czynienia...problem pozostaje jednak autentycznosci...zadnych screenow, zadnych danych...szczerze mowiac jesli koles by mowil ze ciagnie na nim 2800 mhz to bym uwierzyl...wide na pan mrozu na wc :P ale 3ghz nie ma mowy...a poza tym dalej nie wiemy co to za proc na prawde bo albo przeocylem cos ale chyba nie powiedzial czy to 1700+ czy moze 2800+ :P (i to koniec mojego wywodu , soory all za litrowki ale cos mi swiat wiruje :twisted: 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym wy sie tak podniecacie :P przeciez te serie JIXHB wcale takie cudne nie sa  :?  kolesie  z topicu mogli miec szczescie i tyle :P bo podobnie laza nasze kochane JUIHBy :P np moj czy holmana leci 2500 (u mnie 2466) na 1,7~1,75 tylko troche trzeba bylo poszukac :) W tym momencie mam w chacie dwa takie co na defie (1,6 DUTC) leca 2300, a moj DLT 1,7~1,75 robi tak jak w podpisie :P wiec lepiej jest se poszukac a nie podjarowaywac sie jakimis cudakami niewiadomo skad:P co do tematu cos mi tu smierdzi :P...Koles malomowny - no moze jest po marketingu i mysli e to pomoze aukcji  :roll: ale podsumujmy co wiemy...FSB 215 (na TwinMosach zrobiona :P trzeba se inne aukcje poogladac:P)mnoznik coz kolo 13,5~14 , wiec ma albo Abita NF7 albo drutmoda...jednak znajac polskich sprzedawcow stawialbym na Abita (no chyba ze hardcorowiec to drutmod :P) lecac dalej mowi ze ma go 3 tygodnie...wiec nie jest to cudowny JIXHB (czas przewozu z USA 1 tydz , wiec musialby go zakupic juz miesiac temu, a poza tym po co by go odsylal spowotem do USA do "specjalistow" :P ) tak wiec ten proc to cos z "naszych" serii...i tu problem czy ktokolwiek slyszal o jakims porcu co robi 3ghz na aircoolingu?? nie :P bo jesliby byly to juzby za wielka woda dawna potestowali...ale koles mowi ze walnal WC...ok (ciekawe czy to z CPC :P) wiec mozna sie spodziewac ze jest to niezly DLT wytrzymujacy Vcory powyzej 1,95...tak wiec altwo zauwazyc ze wiemy z czym mamy do czynienia...problem pozostaje jednak autentycznosci...zadnych screenow, zadnych danych...szczerze mowiac jesli koles by mowil ze ciagnie na nim 2800 mhz to  bym uwierzyl...wide na pan mrozu na wc :P ale 3ghz nie ma mowy...a poza tym dalej nie wiemy co to za proc na prawde bo albo przeocylem cos ale chyba nie powiedzial czy to 1700+ czy moze 2800+ :P (i to koniec mojego wywodu , soory all za litrowki ale cos mi swiat wiruje  :twisted:  8)  )

Wreszcie ktos normalny, kto spojrzal trzezwo na sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale wez pod uwage to, ze nie wszystkie boxowe procki musza byc z tej serii, a nie wiem czy mozna wyciagnac procka i sobie powybierac zeby byl z tej serii. Chociarz jezeli mozna sprawdzic serie procka przed jego zakupem to czemu nie. 

Hmm.. A moze to AMD wymyslilo ze bedzie dawac lepsze procki w pudelkach zeby overclockerzy, ktorych w koncu nie jest az tak malo, kupowali drozej i zeby sobie troszke przyrobic. Ach, to tylko takie moje male spekulacje :wink: .........

Moze być. Może zaczną robić foliowe "szybki" w kartonach zeby można bylo podejżeć serie :D. Ale i tak zawsze będzie można kupić dzika na allegro :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym wy sie tak podniecacie :P przeciez te serie JIXHB wcale takie cudne nie sa  :?  kolesie  z topicu mogli miec szczescie i tyle :P bo podobnie laza nasze kochane JUIHBy :P np moj czy holmana leci 2500 (u mnie 2466) na 1,7~1,75 tylko troche trzeba bylo poszukac :) W tym momencie mam w chacie dwa takie co na defie (1,6 DUTC) leca 2300, a moj DLT 1,7~1,75 robi tak jak w podpisie :P wiec lepiej jest se poszukac a nie podjarowaywac sie jakimis cudakami niewiadomo skad:P co do tematu cos mi tu smierdzi :P...Koles malomowny - no moze jest po marketingu i mysli e to pomoze aukcji  :roll: ale podsumujmy co wiemy...FSB 215 (na TwinMosach zrobiona :P trzeba se inne aukcje poogladac:P)mnoznik coz kolo 13,5~14 , wiec ma albo Abita NF7 albo drutmoda...jednak znajac polskich sprzedawcow stawialbym na Abita (no chyba ze hardcorowiec to drutmod :P) lecac dalej mowi ze ma go 3 tygodnie...wiec nie jest to cudowny JIXHB (czas przewozu z USA 1 tydz , wiec musialby go zakupic juz miesiac temu, a poza tym po co by go odsylal spowotem do USA do "specjalistow" :P ) tak wiec ten proc to cos z "naszych" serii...i tu problem czy ktokolwiek slyszal o jakims porcu co robi 3ghz na aircoolingu?? nie :P bo jesliby byly to juzby za wielka woda dawna potestowali...ale koles mowi ze walnal WC...ok (ciekawe czy to z CPC :P) wiec mozna sie spodziewac ze jest to niezly DLT wytrzymujacy Vcory powyzej 1,95...tak wiec altwo zauwazyc ze wiemy z czym mamy do czynienia...problem pozostaje jednak autentycznosci...zadnych screenow, zadnych danych...szczerze mowiac jesli koles by mowil ze ciagnie na nim 2800 mhz to  bym uwierzyl...wide na pan mrozu na wc :P ale 3ghz nie ma mowy...a poza tym dalej nie wiemy co to za proc na prawde bo albo przeocylem cos ale chyba nie powiedzial czy to 1700+ czy moze 2800+ :P (i to koniec mojego wywodu , soory all za litrowki ale cos mi swiat wiruje  :twisted:  8)  )

Wreszcie ktos normalny, kto spojrzal trzezwo na sprawe.

Chyba tak. Ale ludźić sie zawsze możemy. Ogólnie przyjdzie pora będzie rada. Wszystkiego sie dowiemy w swoim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...