Skocz do zawartości
mechl!n

--- DZIK OSZOŁOM ---

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: Widocznie nie skoro sprzedałem tam już chyba 600 superdzików po 100$/szt 8O

Ty masz wujka w fabryce AMD czy co?
A dalczego musi miećwujka w fabryce??Moze pracuje w sklepie komputerowym i poprostu sobie testuje :? i sprzedaje
NIe pracuje w sklepie - już mówiłem - to jego hobby ;) Teraz jak widać już chyba na forum go nie ma :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie podedukuję... W USA sprzedałeś 600 proców po 100$, w Polsce też kilka setek poszło -> zarobiłeś kupe szmalcu -> stać Cię na Promę lub Vappo -> na tym chłodzeniu wykręciłeś proca. Dobrze kombinuję?

 

Napisz chociaż, czy faktycznie proc jest na brązowym laminacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie podedukuję... W USA sprzedałeś 600 proców po 100$, w Polsce też kilka setek poszło -> zarobiłeś kupe szmalcu -> stać Cię na Promę lub Vappo -> na tym chłodzeniu wykręciłeś proca. Dobrze kombinuję?

 

Napisz chociaż, czy faktycznie proc jest na brązowym laminacie.

Pewnie tak :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Widocznie nie skoro sprzedałem tam już chyba 600 superdzików po 100$/szt 8O

Ty masz wujka w fabryce AMD czy co?
A dalczego musi miećwujka w fabryce??Moze pracuje w sklepie komputerowym i poprostu sobie testuje :? i sprzedaje
To musi mieć niezłe obroty w tym sklepie komputerowym skoro sposrod ilustam procków znalazł setki które kręcą sie na 3000+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie podedukuję... W USA sprzedałeś 600 proców po 100$, w Polsce też kilka setek poszło -> zarobiłeś kupe szmalcu -> stać Cię na Promę lub Vappo -> na tym chłodzeniu wykręciłeś proca. Dobrze kombinuję?

 

Napisz chociaż, czy faktycznie proc jest na brązowym laminacie.

Pierwszy raz słysze żeby możliwości o/c proca były zależne od koloru laminatu. Ja strzelam że to proc albo z 10 albo 19 tygodnia tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie podedukuję... W USA sprzedałeś 600 proców po 100$, w Polsce też kilka setek poszło -> zarobiłeś kupe szmalcu -> stać Cię na Promę lub Vappo -> na tym chłodzeniu wykręciłeś proca. Dobrze kombinuję?

 

Napisz chociaż, czy faktycznie proc jest na brązowym laminacie.

Pierwszy raz słysze żeby możliwości o/c proca były zależne od koloru laminatu. Ja strzelam że to proc albo z 10 albo 19 tygodnia tego roku.

Ja tego nie powiedziałem- tylko pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie podedukuję... W USA sprzedałeś 600 proców po 100$, w Polsce też kilka setek poszło -> zarobiłeś kupe szmalcu -> stać Cię na Promę lub Vappo -> na tym chłodzeniu wykręciłeś proca. Dobrze kombinuję?

 

Napisz chociaż, czy faktycznie proc jest na brązowym laminacie.

Pierwszy raz słysze żeby możliwości o/c proca były zależne od koloru laminatu. Ja strzelam że to proc albo z 10 albo 19 tygodnia tego roku.

Ja tego nie powiedziałem- tylko pytam.

Rozmawiałem dziś z arkadiuszem i powiedział, że niewiele oprócz tego właśnie mi powie, ale laminat jest brązowy. Też myślę, że z 10 lub 19 tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o tym dziku to chyba bylo w drugiej czesci pt "Nie ma mocnych".

Bardzo mozliwe, nie pamietalem dokladnie wiec podalem tytul najbardziej oddajacy sedno sprawy ktore dziki sa najlepsze :)

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...Rozmawiałem dziś z arkadiuszem i powiedział, że niewiele oprócz tego właśnie mi powie, ale laminat jest brązowy. ..."

 

Jeżeli tak, to te brązowe mają w sobie POWERA! Sławny JIUHB 0251 Morphlinga też brązowym był...

 

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jedem wielki :lol:

zlozylem juz kumplom z 15 kompow (nie jest to moze duzo ale jakies doswiadczenia mam ) na 1.7+ dlt3c , kupowalem normalnie w sklepie i zawsze 2.2G bez problemu szlo na dobrym AC ,

jaki jest odsetek 1.7+ dlt3c ktore nie ida na 2.2G na AC ?

a ludzie kupuja jakies dziki ,sriki za 300zl i sie ciesza

 

ale brawa ala pana arkadiusza za pomysl na biznes

lekko liczac 600x35$ to troche kasy jest , respekt :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...Rozmawiałem dziś z arkadiuszem i powiedział, że niewiele oprócz tego właśnie mi powie, ale laminat jest brązowy. ..."

 

Jeżeli tak, to te brązowe mają w sobie POWERA! Sławny JIUHB 0251 Morphlinga też brązowym był...

 

:D :D :D

Mój DLT3C JIUHB 1700+ z 10 tygodnia na brązowym laminacie ma też duży power :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jedem wielki  :lol:  

zlozylem juz kumplom z 15 kompow (nie jest to moze duzo ale jakies doswiadczenia mam ) na 1.7+ dlt3c , kupowalem normalnie w sklepie i zawsze 2.2G bez problemu szlo na dobrym AC ,  

jaki jest odsetek 1.7+ dlt3c ktore nie ida na 2.2G na AC ?

a ludzie kupuja jakies dziki ,sriki za 300zl i sie ciesza  

 

ale brawa ala pana arkadiusza za pomysl na biznes  

lekko liczac 600x35$ to troche kasy jest , respekt  :idea:

Też mam 1,7+ dlt3c i idzie tak jak w podpisie na aero 7+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a czy to jest moze 1 z nowiusienkich JIXHB na nowej obudowie, te procesor na slabym chlodzeniu powietrzem na 1.6V robia 2.5ghz....

 

Bo nie chce mi sie wierzyc za bardzo (no chyba ze mozesz testowac partie po 10000 prockow) ze wybrales je z obecnych z 8,9,10, 19tyg prockow (JIUHB)...

 

Mozna wiedziec jakie to chlodzenie oraz jaka byla temp. rdzenia oraz wody ?

 

Bylbym zapomnial, kim sa ci specjalisci z USA ? Moze prowadza jakis serwis albo forum maja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a czy to jest moze 1 z nowiusienkich JIXHB na nowej obudowie, te procesor na slabym chlodzeniu powietrzem na 1.6V robia 2.5ghz....

 

Bo nie chce mi sie wierzyc za bardzo (no chyba ze mozesz testowac partie po 10000 prockow) ze wybrales je z obecnych z 8,9,10, 19tyg prockow (JIUHB)...

 

Mozna wiedziec jakie to chlodzenie oraz jaka byla temp. rdzenia oraz wody ?

 

Bylbym zapomnial, kim sa ci specjalisci z USA ? Moze prowadza jakis serwis albo forum maja ?

A może to jakiś prototyp Athlona 0.09um :wink: A co do tych JIXHB to ja jeszcze nie znalazłem konkretnych informacji że wogóle mają wyjść. Ale patrząc na Bartony to niektore maja tą 3 literkę właśnie X. Może więc i JIXHB będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdawał sobie sprawe ze prawdopodobieństwo sprzedazy tego proca jest znikome ale za to jakie wzbudził zainteresowanie swoja osoba...chocby u nas na forum

heh stal sie slawny :lol: powinni w teleexpresie mowic o takich rzeczach a nie o jakis akcjach protestacyjnych LPR, blokujacych port we Wladyslawowie :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdawał sobie sprawe ze prawdopodobieństwo sprzedazy tego proca jest znikome ale za to jakie wzbudził zainteresowanie swoja osoba...chocby u nas na forum

On tego zainteresowania nie wzbudził ;) Wszystko zawdzięcza mechl!n'owi - może obiecał mu jakiś procent? hehe - żartuje ;) Wzbudził po prostu zainteresowanie tych, którzy najlepiej się na tym znają i tak jak mechl!n - "trzymają rękę na pulsie". Pewnie kupiec się znajdzie, ale pewnie w ciemno nikt nie kupi takiego procka. I to za takie pieniądze. Ale jak już ktoś kupi, to pewnie właśnie z tego forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to jakiś prototyp Athlona 0.09um :wink: A co do tych JIXHB to ja jeszcze nie znalazłem konkretnych informacji że wogóle mają wyjść. Ale patrząc na Bartony to niektore maja tą 3 literkę właśnie X. Może więc i JIXHB będzie.

Nie pamietam gdzie ale chyba na xtremesystems dopadlem notke o nim i z tego co pamietam (nie obetnijcie mi glowy jesli sie myle) ;p chodzil na 2.5ghz na 1.6V na "slabym" chlodzeniu (pewnie slk800 ;p)...

 

JESLI tez pamietam to nie chcialy >1.8V postowac.... wiec [gluteus maximus] ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to jakiś prototyp Athlona 0.09um :wink: A co do tych JIXHB to ja jeszcze nie znalazłem konkretnych informacji że wogóle mają wyjść. Ale patrząc na Bartony to niektore maja tą 3 literkę właśnie X. Może więc i JIXHB będzie.

Nie pamietam gdzie ale chyba na xtremesystems dopadlem notke o nim i z tego co pamietam (nie obetnijcie mi glowy jesli sie myle) ;p chodzil na 2.5ghz na 1.6V na "slabym" chlodzeniu (pewnie slk800 ;p)...

 

JESLI tez pamietam to nie chcialy >1.8V postowac.... wiec <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ;

Jeżeli znajdziesz gdzieś jakieś info o nim to podaj link. A tam był opisany pojedynczy egzemplarz czy kilka? Może to akurat ten ich egzemplarz nie chciał chodzić pow 1.8V. Mój jeden DLT3C nie chce postowac powyzej 1.7V za to drugi chodzi spoko na 2V. Z JIXHB moze byc podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie podedukuję... W USA sprzedałeś 600 proców po 100$, w Polsce też kilka setek poszło -> zarobiłeś kupe szmalcu -> stać Cię na Promę lub Vappo -> na tym chłodzeniu wykręciłeś proca. Dobrze kombinuję?

 

Napisz chociaż, czy faktycznie proc jest na brązowym laminacie.

:roll: ...jak śmigałem z kolegami na motorach to mówiliśmy że dobra zabawa zaczyna się od 280km/h.Dokładnie tak samo jest z chłodzeniem procesora.Moja rada jest taka że jak masz piątaka..(żartuję).Chodzi o to że nie oszczędza się na tym co ma fundamentalny wpływ na wydajność jednostki!!!Jeden koleś mówił że może dać 400zł bo za parę chwil kupimy sobie w sklepach XP3000+ za 500zł.Było by to sensowne jeżeli XP3000+ kręcił na XP6000+!!!!!hehhehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to jakiś prototyp Athlona 0.09um :wink: A co do tych JIXHB to ja jeszcze nie znalazłem konkretnych informacji że wogóle mają wyjść. Ale patrząc na Bartony to niektore maja tą 3 literkę właśnie X. Może więc i JIXHB będzie.

Nie pamietam gdzie ale chyba na xtremesystems dopadlem notke o nim i z tego co pamietam (nie obetnijcie mi glowy jesli sie myle) ;p chodzil na 2.5ghz na 1.6V na "slabym" chlodzeniu (pewnie slk800 ;p)...

 

JESLI tez pamietam to nie chcialy >1.8V postowac.... wiec <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ;

Jeżeli znajdziesz gdzieś jakieś info o nim to podaj link. A tam był opisany pojedynczy egzemplarz czy kilka? Może to akurat ten ich egzemplarz nie chciał chodzić pow 1.8V. Mój jeden DLT3C nie chce postowac powyzej 1.7V za to drugi chodzi spoko na 2V. Z JIXHB moze byc podobnie.
8O Myślę że jesteś blisko :!: :!: :!: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...