Skocz do zawartości
mechl!n

--- DZIK OSZOŁOM ---

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonilem do kolesia, sprawa wyglada tak:

 

Ten procek to Athlon XP, tylko pojedynczy egzemplarz, nie ma ich wiecej. Cena minimalna na aukcji jest taka ze i tak nikt tego nie kupi, a watpie zeby on chcial sprzedac taki wypas za "marne" pieniadze.

 

Wiecej o procku nie powiem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do kolesia, sprawa wyglada tak:

 

Ten procek to Athlon XP, tylko pojedynczy egzemplarz, nie ma ich wiecej. Cena minimalna na aukcji jest taka ze i tak nikt tego nie kupi, a watpie zeby on chcial sprzedac taki wypas za "marne" pieniadze. 

 

Wiecej o procku nie powiem  :wink:

To lepiej napisz co to za proc, ile za niego chce i na jakim chłodzeniu tyle ciągnął!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gostek sprzedaje dobre proce.

Kupilem od niego aktualnego Antka DUT3C, idzie z palcem w d.... na 12 x 200, 1,725 Vcore.

Na defaulcie wystarcza mu 1,5 V

OT :roll: na 100% na "domyslnym" styknie nizsze napiecie - patrz config Dextera i moj post o jajacach z drutmodem - u mnie na "pseudodomyslnym" bo 15x100 chodzil stabilnie przy 1.25V (PRIME95) tez 1700 DUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gostek sprzedaje dobre proce.

Kupilem od niego aktualnego Antka DUT3C, idzie z palcem w d.... na 12 x 200, 1,725 Vcore.

Na defaulcie wystarcza mu 1,5 V

OT :roll: na 100% na "domyslnym" styknie nizsze napiecie - patrz config Dextera i moj post o jajacach z drutmodem - u mnie na "pseudodomyslnym" bo 15x100 chodzil stabilnie przy 1.25V (PRIME95) tez 1700 DUT

Mi tez na nizszym chodzi, ale tylko na winie98 8O

Na 2000Pro wywala bledy. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do kolesia, sprawa wyglada tak:

 

Ten procek to Athlon XP, tylko pojedynczy egzemplarz, nie ma ich wiecej. Cena minimalna na aukcji jest taka ze i tak nikt tego nie kupi, a watpie zeby on chcial sprzedac taki wypas za "marne" pieniadze. 

 

Wiecej o procku nie powiem  :wink:

To lepiej napisz co to za proc, ile za niego chce i na jakim chłodzeniu tyle ciągnął!!!
Też z gostkiem gadalem - nazwał skromnie - PROCESOR ŻYCIA ;) Testuje ih serio mase, bo ma tego w brud i każdy wie, że czasem trafi się egzemplarz nieprzeciętny. Testował go normalnie, ale gdy zobaczył jak się kręci, to wrzucił na wodne chłodzenie i na dwóch różnych kompach osiągnął właśnie stabilne 3000MHz. Ceny minimalnej też mi nie powiedział, ale pewnie trochę za niego będzie chciał. Z drugiej strony - są na tym forum ludzie, którzy chętnie się pokuszą nawet za ogromne pieniądze ;) Jedyne co wiem, to że proc to 1700+ na default 1.5V i brązowym laminacie. To wszystko ;) Jeśli chodzi o pewność na allegro, to gostek jest niezawodny - już nie raz o tym pisałem, bo już u niego 4 procki kupiłem (i nie tylko procki) i każdy jeden kręci jak szalony. Cóż - po tym jak mu powiedziałem o tym topiku, to pewnie tu dziś zawita i sam podzieli się obserwacjami ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może znasz jego oznaczenie albo cene minimalną

Jak się nie mylę po dokładnym przeczytaniu aukcji to cena min. jest ok. 500 pln, więc może Berkutowi damy znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh z jego innych aukcji wynika ze bardzo lubi uzywac slowa DZIK :lol::lol::lol:

On go tak nazwał i jak widzę, coraz więcej ludzi używa tej nazwy ;)

 

Dzik jest dziki, dzik jest zły,

Dzik ma bardzo ostre kły.

Kto spotyka w kompie dzika,

Ten wie dobrze że on bryka!!!! hahahah ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może znasz jego oznaczenie albo cene minimalną

Jak się nie mylę po dokładnym przeczytaniu aukcji to cena min. jest ok. 500 pln, więc może Berkutowi damy znać
Powiem ci żew gdybym nie był spłukany i wiedział że na tych 3GHz chodzi nawet by mi oko ni mrugneło już bym kupił. Zakładając że jest to 1.7+ nawet wyższy.

I tak szukając dobrej seri wydałem już ponad 1500zł wliczam w to 3 spalone,p rzez własną głuote proce. Po prostu albo 2 razy po pijaku shima zakładałem albo raz na trzeźwo ale jak obudowa stała w pionie i jak zakładałem cooler to sie shim obsunoł.

Tak że nawiąże z nim współprace i następnego proca kupie nawet za 2 razy więcej niż kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzial ze cena minimalna to 1200 czy 1000 zl, nie pamietam dokladnie  :D

Mniej więcej powinno się zgadzać - tanio to nie jest, ale zgodnie z nazewnictwem AMD dostajesz... Athlona XP 3700+ ;)
Nie no 1000zł to już troche przegięcie ale jak bym miał sporo kasy to Why not?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzedawca piszę prawdę, to nie wyobrażam sobie na ile poszedł by ten procek u Duncana na Prometei  8O  8O  8O

Duncan przy Berkucie to jest pikuś.

Po prostu miał dobrą wersje proca. Gdyby Berkut miał tego proca pewnie by 3GHz przekroczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...