Skocz do zawartości
mechl!n

--- DZIK OSZOŁOM ---

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nawet nie wiemy co to za procek zgodnie z opisem to może być np. PIV, celeron cokolwiek. Nasuwa mi się jedynie myśl ze to my jesteśmy dzikie oszołomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet nie wiemy co to za procek  zgodnie z opisem to może być np. PIV, celeron cokolwiek. Nasuwa mi się jedynie myśl ze to my jesteśmy dzikie oszołomy.

Qrwa ile razy mam powtarzać ze jest w kategori Athlon XP ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet nie wiemy co to za procek  zgodnie z opisem to może być np. PIV, celeron cokolwiek. Nasuwa mi się jedynie myśl ze to my jesteśmy dzikie oszołomy.

No i nie wiemy co rozumiec pod pojeciem stabilny (moze stabilnie uruchamia sie komp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to baleron, ktore napewno sie mu wykrecil na 3 ghz, przeciez on nie napisal nawet ze to athlon. To jakas farsa, a wy myslicie se to athlon. Chyba ze ma chlodzenie cieklym azotem i jakis super proc o co go nie podejrzewam.

Jest dany w kategori Athlon XP już o tym pisałem więc raczej to jest Athlon XP. A zapewne tego proca i tak nie ma :-)

Mowil mi osobiscie, ze to Athlon XP 1700, napiecie default 1.5V, brązowy laminat.

Przecież nawet nie wiemy co to za procek  zgodnie z opisem to może być np. PIV, celeron cokolwiek. Nasuwa mi się jedynie myśl ze to my jesteśmy dzikie oszołomy.

Nicky - nie wiem, czy Ty w ogóle czytasz poprzednie posty???? Jesteś z "zadupia pod Katowicami" - arkadiusznowak jest z Katowic. Zadzwon do niego i zapytaj - JUŻ NAWET ON SAM MÓWIŁ, ŻE TO ATHLON 1700+ 1.5v DEFAULT I BRĄZOWY LAMINAT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może tak? - organizujemy zrzutę po powiedzmy 10 złotych od osoby (10 płytek jeszcze jestem w stanie sonie odżałować), a po wygraniu akucji testy i cała prawda o 'procku życia'?

 

...tylko trza jeścio jakiegoś zaufanego skarbnika znaleźć - ja się boję takiego keszu (nocny blisko :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzedawca piszę prawdę, to nie wyobrażam sobie na ile poszedł by ten procek u Duncana na Prometei  8O  8O  8O

Duncan przy Berkucie to jest pikuś.

Po prostu miał dobrą wersje proca. Gdyby Berkut miał tego proca pewnie by 3GHz przekroczył.

8O Skąd wiesz że ja tego nie zrobiłem???Daję gwarancję stabilnej pracy na 3000mhz(co chyba oznacza że kręciłem na więcej no nie?).

Przecież nawet nie wiemy co to za procek  zgodnie z opisem to może być np. PIV, celeron cokolwiek. Nasuwa mi się jedynie myśl ze to my jesteśmy dzikie oszołomy.

No i nie wiemy co rozumiec pod pojeciem stabilny (moze stabilnie uruchamia sie komp).
NiemacieK - przecież o tym też już była mowa! Daję gwarancję stabilnej pracy na 3000mhz(co chyba oznacza że kręciłem na więcej no nie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tawariszcz_gonciarsky popraw swoje avarta bo mało fps i skacze. Na forum jest 500 userów jak się po 0,5 zł zżucimy to wygramy napewno, chciaż nie napewno bo jak przebijemy cenę minimalną to arke nas kick z aukcj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tawariszcz_gonciarsky popraw swoje avarta bo mało fps i skacze. Na forum jest 500 userów jak się po 0,5 zł zżucimy to wygramy napewno, chciaż nie napewno bo jak przebijemy cenę minimalną to arke nas kick z aukcj

Nicky - nie handlujesz na allegro? Masz do sprzedania Jaguara za 100.000 zł, ja dzis zakladam konto na allegro i daje 120.000 - ciekawe, czy usunąłbyś moją ofertę?! :> Ktos z np 80 pozytywami pewnie nie zostalby usuniety!

 

PS. Dorzucam dyszkę na wspólny cel - KUPUJEMY WSPÓLNIE OSZOŁOMA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pandoCENT- tak jakbys nie zauwazyl to nie jest napisane czym bylo testowane i w czym bylo stabilne. A tak na marginesie to nie obraz sie ale zachowujesz sie jakby ten Nowak byl jakims Twoim guru i kinieczna bylaby ta wazelina "JUŻ NAWET ON SAM MÓWIŁ, ŻE TO ATHLON 1700+ 1.5v DEFAULT I BRĄZOWY LAMINAT!" - prosze prosze juz nawet on sam mowil". Wielki mentor uchylil rabka tajemnicy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Niech każdy przeczyta od początku wszystkie posty z tego topic'u i poźniej dopiero zaczyna dywagacje. Co do jego haseł i temperamentu? Jest na tym forum tylko dlatego, że dowiedział się o topicu o swoim DZIKU OSZOŁOMIE. Więc nie musi znać wszystkich obowiązujących tu reguł i zasad.

 

"Mala" poprawka, jezeli chce byc uczestnikiem forum, zarejestrowal sie i uzywa forum, to musi znac i przestrzegac.

 

Prosze tez powstrzymac sie od zbednego bicia piany.

Wogole rozwazam zamkniecie topicu, bo takie pieprzenie w bambus nic nie daje.

Arkadiusz powinien zapodac dowody w postaci zrzutow.

Inaczej to takie gadki mozna sobie w ...... * wsadzic.

 

* - tu wstawic odpowiednia czesc ciala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze to jedna wielka mistyfikacja...

calkowicie sie zgadzam. dzieki tej aukcji mial juz ponad 1500 odwiedzin strony i ludzie wiedza, ze jest taki kolo i ze handluje super prockami. jest to czysty marketing, a my robimy mu darmowa reklame. niech koles da dowody, a jak nie chce bo jest to scisle tajne przez poufne :lol: to niech sie nie wypowiada, bo ja tez moge powiedzic, ze swojedo duronka podkrecilem na 3GHz na AC i kto mi uwierzy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze to jedna wielka mistyfikacja...

calkowicie sie zgadzam. dzieki tej aukcji mial juz ponad 1500 odwiedzin strony i ludzie wiedza, ze jest taki kolo i ze handluje super prockami. jest to czysty marketing, a my robimy mu darmowa reklame. niech koles da dowody, a jak nie chce bo jest to scisle tajne przez poufne :lol: to niech sie nie wypowiada, bo ja tez moge powiedzic, ze swojedo duronka podkrecilem na 3GHz na AC i kto mi uwierzy??

Chyba już wszyscy zgodzą się że to jakiś dowcip. Nikt tego nie potraktuje powaznie bez dodatkowych informacji. Jednym słowem pan Arkadiusz sobie w kulki leci. Z klientami się tak nie postępuje. Przez te jego wymijajace odpowiedzi, przestałem wierzyć że te 3GHz rzeczywiście chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobmy glosowanie.

 

Kto jest za zamknieciem tego tematu?? Bo w sumie i tak chyba pan Arkadiusz nie uchyli rabka tajemnicy i nie zdradzi nam jaka seria procka, napiecie, chlodzenie itd.

 

Jestem za zamknieciem topic'a!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może tak? - organizujemy zrzutę po powiedzmy 10 złotych od osoby (10 płytek jeszcze jestem w stanie sonie odżałować), a po wygraniu akucji testy i cała prawda o 'procku życia'?

 

...tylko trza jeścio jakiegoś zaufanego skarbnika znaleźć - ja się boję takiego keszu (nocny blisko :D)

OK ja moga dać 10 zeta. proponuje zeby skarbnikiem był reed :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tawariszcz_gonciarsky popraw swoje avarta bo mało fps i skacze. Na forum jest 500 userów jak się po 0,5 zł zżucimy to wygramy napewno, chciaż nie napewno bo jak przebijemy cenę minimalną to arke nas kick z aukcj

Nicky - nie handlujesz na allegro? Masz do sprzedania Jaguara za 100.000 zł, ja dzis zakladam konto na allegro i daje 120.000 - ciekawe, czy usunąłbyś moją ofertę?! :> Ktos z np 80 pozytywami pewnie nie zostalby usuniety!

 

PS. Dorzucam dyszkę na wspólny cel - KUPUJEMY WSPÓLNIE OSZOŁOMA ;)

OK ja moge zalicytowac mam 79 pozytywów i dzisiaj zapewne dobije do 80 o ile nie więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobmy glosowanie.

 

Kto jest za zamknieciem tego tematu?? Bo w sumie i tak chyba pan Arkadiusz nie uchyli rabka tajemnicy i nie zdradzi nam jaka seria procka, napiecie, chlodzenie itd.

 

Jestem za zamknieciem topic'a!!

Teoretycznie można zamknąć ale po co może pan arkadiusz wreszcie coś zdradzi (łudze sie). Albo może będziemy mieli kolejny rekordowy topic do statystyk :lol: . Ale tak na serio nie ma co gołosowac za zamknięciem tematu bo to kolejne nabijanie postów. Moim zdaniem decyzja należy do moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze to jedna wielka mistyfikacja...

calkowicie sie zgadzam. dzieki tej aukcji mial juz ponad 1500 odwiedzin strony i ludzie wiedza, ze jest taki kolo i ze handluje super prockami. jest to czysty marketing, a my robimy mu darmowa reklame. niech koles da dowody, a jak nie chce bo jest to scisle tajne przez poufne :lol: to niech sie nie wypowiada, bo ja tez moge powiedzic, ze swojedo duronka podkrecilem na 3GHz na AC i kto mi uwierzy??

dokladniea A kogo to jest wina ;) ;)

a wlasnie moj podpis jest juz nieaktuany teraz jest to 4100+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze to jedna wielka mistyfikacja...

calkowicie sie zgadzam. dzieki tej aukcji mial juz ponad 1500 odwiedzin strony i ludzie wiedza, ze jest taki kolo i ze handluje super prockami. jest to czysty marketing, a my robimy mu darmowa reklame. niech koles da dowody, a jak nie chce bo jest to scisle tajne przez poufne :lol: to niech sie nie wypowiada, bo ja tez moge powiedzic, ze swojedo duronka podkrecilem na 3GHz na AC i kto mi uwierzy??

dokladniea A kogo to jest wina ;) ;)

a wlasnie moj podpis jest juz nieaktuany teraz jest to 4100+

Tylko nie mów ze chesz kupić oszołoma, a tak BTW to jest 3900+ :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobmy glosowanie.

 

Kto jest za zamknieciem tego tematu?? Bo w sumie i tak chyba pan Arkadiusz nie uchyli rabka tajemnicy i nie zdradzi nam jaka seria procka, napiecie, chlodzenie itd.

 

Jestem za zamknieciem topic'a!!

Teoretycznie można zamknąć ale po co może pan arkadiusz wreszcie coś zdradzi (łudze sie). Albo może będziemy mieli kolejny rekordowy topic do statystyk :lol: . Ale tak na serio nie ma co gołosowac za zamknięciem tematu bo to kolejne nabijanie postów. Moim zdaniem decyzja należy do moderatorów.

Ja nie wiem kto tu posty nabija ale w tym temacie masz ich juz 20 wiec :? .....

Pan arkadiusz pewnie poda nam dane proca ale po zakonczeniu aukcji, ktorej pewnie nikt nie wygra za ta kase. Teraz trzeba tylko troche poczekac, a nie podniecac sie procem o ktorym sie nic nie wie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde nie rozumiem czym sie tak podniecacie

 

niech i go wykrecił na 4ghz , niech go sprzeda nawet za 3000zł!

 

dopóki nie ma screena nie ma o czym gadac

 

a arkadiusza nie rozumiem czemu robi z tego taką tajemnice -zarzuciłby screena , podał cene , serie itp a moze i ktos z forum by sie chętny znalazł

 

ps.jezeli te 3ghz sa prawdą na ac to jest to imho jiuhb 0319 , jakis zajebicho egzemplarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze to jedna wielka mistyfikacja...

calkowicie sie zgadzam. dzieki tej aukcji mial juz ponad 1500 odwiedzin strony i ludzie wiedza, ze jest taki kolo i ze handluje super prockami. jest to czysty marketing, a my robimy mu darmowa reklame. niech koles da dowody, a jak nie chce bo jest to scisle tajne przez poufne :lol: to niech sie nie wypowiada, bo ja tez moge powiedzic, ze swojedo duronka podkrecilem na 3GHz na AC i kto mi uwierzy??

dokladniea A kogo to jest wina ;) ;)

a wlasnie moj podpis jest juz nieaktuany teraz jest to 4100+

Tylko nie mów ze chesz kupić oszołoma, a tak BTW to jest 3900+ :-)

wiem ze ten oszlolom to 3900+ ale moj to 4100+ [; :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w kwestii formalnej...

 

Jeżeli ja nie założył bym tego topica zrobił by to ktoś inny- dużo ludków z forum przegląda allegro i napewno nie omieszkali by poinformować nas o tej ofercie.

 

Zamknięcie topica IMO spowoduje powstanie kilku następnych dotyczących tego samego.

 

Jeżeli jednak wolą moderów/adminów będzie jego zamknięcie- nie mam nic naprzeciw(ko) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reed, zakoncz te farse, jak arkadiusznowak bedzie chcial pokazac screen wcpuid to zalozy topic i pokaze, a narazie to niech sie chlopak pierd***.

 

PS Obstawiam ze gdyby topic dotyczyl cpc i tego ze pan pamula mowi ze na jego zestawie mozna chlodzic proca na 10 ghz to bys juz skasowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...