Skocz do zawartości
Dzieju

Wymiana Kart HD7970 na ? HD7990 czy 290X tryb CF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolejna akcja w moim sprzecie . Prosze o porade Aktualnie mam Karty HD7970 MSI Light... Prosze o porade na co je wymienic . Nowe Radki 290X czy Starsze tansze HD7990 ? Do sprzetu jak ponizej . i7 2600K ocAsus Maximus V Extreme16gb DDR3 Corsair Vengeance CL9 XMPZasilacz Chieftec 1200W2 x MSI OC HD7970SSD 120GB Intel1TB WDG13+G19+G7002 monitory 24Cale + srodek 27 Cali T27A750 Ewerntualnie co przy okazji zmienic w kompie ? i czy wymagaja tego nowe karty .

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana na 7990 IMO to chybiony pomysł. Chyba że zależy Ci na miejscu w budzie i  ni ze nieco mniejszym poborze prądu. Co do 290x to nie wiemy jeszcze bo karty wciąż nie ma na rynku. AMD  przełożyło premiere. Nie zdziwię się jak w okolicach 29 czy w dniu premiery Battlefield 4 pojawi się na rynku. W tym momencie recenzujący będą mieli prawo udostępnić wyniki testów.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x 7970 nie wyrabiają się? Z tego co wiem liczenie Bitcoin na grafach już jest mało opłacalne... Do czego więc potrzebujesz takiego POWERHOUSA?
Jeżeli koniecznie chcesz na coś wydać pieniądze, to moim zdaniem zaczekaj na nową platformę intela dla entuzjastów z DDR4. (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dają rady przy bf4 rozdzielczości 5760x1200 ultra, AAna Max i AN. Ustawienia obrazu na jakość. Użyte profile amd. Są spadki Fps. Mowa jest wyłącznie o CF i chyba to bedą hd7990. A co myślicie o GF ? 290x mają wyjść koło 15 października Może cpu zmienić ?Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ...
 
Padlo na 2x R9 290X 
 
Pytanie czy moja Mobo to uciagnie ? 
 
Asus Maximus V Extreme ? chodzi mi o PCIE itd....
 
Kolo 8 Listopada zamawiam bo tak sie pojawia w zaprzyjaznionym sklepie ..
 
Prawdopodobnie zegary 1000/5000 ba sa rowniez wyzsze 1030, wolal bym MSI .
 
Zobaczymy co bedzie .
 
Prosze o info co z moja plyta ? wystarczy czy wymieniac ? 
 
Pozdro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnego problemu mam specjalny pokoj z klima i jestem sam w nim :D 

 

Tylko do grania :D Serio .

 

Wiec hałas nie gra roli , uzywam sluchawek olbrzymich z procesorem dzwieku i jest naprawde elegancko :D 

 

Wiez mi ze te radki co mam teraz robia sporo halasu :D ale to sie nie liczy :D 

 

W idlu jest cisza a jak gram to sluchawki laduja na glowie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żadne słuchawki tu nie pomogą. Pamiętaj, że karta nie radzi sobie z utrzymaniem temperatur na mniejszych obrotach, niż, 70%.

 

Moje radki w zamknietej obudowie radza sobie pomieszczenie 21c a radki maja 74c max

 

Obroty zawsze ustawiam na 100% powyzej 60c uzywam MSI Afterb.

 

Wiec spoko a sluchawki wystarczaja wierz mi Dołączona grafika

 

Ale jazda jest jak diabli na tej turbinie Dołączona grafika jak suszarka mojej zony !!! lool az mi mina zrzedła :/

 

 

Zeby sie tylko nie unosil komputer przy 2 takich :/

post-9166-0-46140400-1383582569_thumb.jpg

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz dwa niereferenty r9 290 różnica między r9 290x a 290 jak widać po testach jest marginalna.

Pozostałą kasę zostaw na piwo i fryzjerke dla żony :)

Skoro twoim tytułem jest BF4 to szkoda przesiadać się na nvidie gdy tuż za rogiem czai się  mantle (dla bf4)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czai sie mantle o ktorym NIE WIADOMO NIC, ale patrze marketing niektorych dobrze porobil

Dobra, dobra.

Faktem jest to ze aktualnie wahania na rynku sa bardzo duże, jak wtrzymasz z zakupami to poczekaj az pojawia sie niereferenty amd oraz nvidia wypusci wszystkie 780 na sterydach.

A co do mantle... Poczekamy i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...