Skocz do zawartości
BassMan-SND

Nitto Racing

Rekomendowane odpowiedzi

to jakie w koncu mieliscie czasy w civice najlepsze z nosem i bez nosa ?? i ponawiam moje pytanko o zmiane autka jezeli jestem liderem teamu !! chce sprzedac civice i pisze ze nie moge bo to jest autko teamowe i cos tam jeszcze, a kupiem sobie forda ale w teamie dalej widnieje moja stara civica :/ dlaczego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomeq to chyba dosc dobrze ja na mustangu nie moge ponizej 8,3 zejsc :( chcoaiz raz mialem rowne 8. Ale czegos brakuje w tym moim bo DNS ma ponad 900HP a ja 850HP musze sie go wyptac bo chyba dalem tuning na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja moja civica z nosem mam 8,723 i sie zastanawiam czy to duzo czy malo

Srednio... bez nosa mam 9.0, a na n2o dwa razy jechalem i bylo 8.64 ale oczywiscie na ustawieniach ratio bez nosa... wiec moim zdaniem na nosie powinno sie dac wycisnac 8,2 - 8,4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja moja civica z nosem mam 8,723 i sie zastanawiam czy to duzo czy malo

czas masz bardzo dobry, moj rekord to z nosem 9.02, a bez nosa to rak 9,2, tak amala roznica bo tak mam skrzynie sutawiona po swojemu, mam na wykresie 516 KM, a Ty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do omawiania wszelkich spraw zwiazanych z gra na TYM FORUM. Jest juz dwoch userow z tad zarejstrowanych tam :)

Zgadzam się z przedmówcą. Koniec nabijania postów. Chodźmy tam gdzie nasze miejsce ( przynajmniej w tym temacie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja moja civica z nosem mam 8,723 i sie zastanawiam czy to duzo czy malo

czas masz bardzo dobry, moj rekord to z nosem 9.02, a bez nosa to rak 9,2, tak amala roznica bo tak mam skrzynie sutawiona po swojemu, mam na wykresie 516 KM, a Ty ?

mam skrzynie ustawiona tak jak na tej stronie co ktos tu linka dawal !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska z teamu HORSEPOWER - mam prosbe - nie wypowiadajcie sie juz w tym teamcie i przetransportujcie sie na forum http://members.lycos.co.uk/niemiecc/forum/...wforum.php?f=17

 

Zrobi sie bajzel jak czesc bedzie omawiac sprawy tu a czesc tam :D

 

Niech NOS bedzie z wami ... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oka tylko zmiencie ta j** czcionke przy kodzie bo mozna cholery z nia dostac dajcie cos czytelniejszego

niestety nie ja dawalem ta czcionke przy kodzie i nie mam na nia wplywu :( ale pociesz Ciebie bo wystarczy ten kod tylko raz odczytac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probuje sie zalogować ale na e-maila od dwoch dni nic mi nie przychodzi.co jest?

musisz zmienic adres email na ktory sie logujesz bo na czesc nie przychodzi. zapraszam na forum tej gry adres dwa posty wyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za pieprzona gra, wczoracj hallenge neidzialal, to jezdzdzilem z kompem, wygralem 28 turnniei wszytko smigalo a dzisaij od rana wiecha jest po kazdej naprawie w garazu grrrrrrrrrrrrrrrr, poco wypuszczali ta gre jak tak sie sypie grrrrrrrr

 

a teraz to wogle sie wiesza na ladowaniu na samym poczatku, co za zlamasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO<span style="color:red;">[ciach!]</span>A GRA ZAALOZYLEM 3 KONTA NA 3 MAILACH I [gluteus maximus] NIC NIE PRZYCHODZI PO<span style="color:red;">[ciach!]</span>A GRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...