Skocz do zawartości
BassMan-SND

Nitto Racing

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem poczatkujacym graczem i narazie gram Civikiem i mam go dosc dobrze ztuningowanego (czas od 10.00 sec.) ale nie wiem dlaczego mam bardzo male przyspieszenie. I o co chodzi z tym ze komp startuje wczesniej (ok. 2 sec wczesniej i z tymi mocniejszymi szans nie mam) HELP please!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) ale mam kolejny problem nie naleze do tych co z mechanika sa zapanbrat i troche schrzanielem sobie gear rations mozecie mi pomoc i podac jakies dobre ustawienia do civica prosze pomozcie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

PS: czytalem te ustawienia ale i tak moj woz osiaga tylko 120 mph a wczesniej osiagal do 130 wiec tak czy inaczej jest duzo wolniej podajdzie mi takie ustawienia zeby osiagal powyzej 130 prosze :wink:

 

PS2: OK ustawilem sobie ratiosy podane wyzej przez Harego ale mam i tak welniejszy woz niz przettem jesli cos to moge podac czly sprzet tuningowy jaki mam zakupiony jesli to cos pomoze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze mam juz NOSA 50 jak i rowniez turbo na 3 poziomie i ulepszenia, wiekszosc rzeczy do silnika(procz hed work,displacement i iniektors), wszystko z wydechu, cool air intake, te kola za 1600 i opony, boost contloler, ecu chip, wtyczki,wszystko to co jest w jednej kategorii z gearboxem i to by bylo na tyle. zanim kupilem ten cholerny magic gear box i zaczolem zmieniac mialem kategorie rajdowca na C a teraz mam na D. podajcie chodziaz ustawienia jakie sa oryginalne (wiem ze nie bylo 6 biegu) PLEASE HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moglby mi pomoc otorz stracilem autko bo koles mnie w ch*** zrobil i jakims sposobem mial czas civickiem 8.1

 

czy ktokolwiek widzial, zlyszal, wie jak tak zrobic(wiem ze to podchodzi pod jakies oszustwo ale mozna sie dowiedziec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja nigdy nie mialem 8.1, moj najlepszy czas to 8.2, ale do 8.1 mozna zejsc ale tzreba i zajebiscie przezucac biegi i miec zajebiste ratiosy :) Wspolczucia dla Ciebie mich.

 

Ps. Masz nauczke na przyszlosc ;)Nie ja nigdy nie mialem 8.1, moj najlepszy czas to 8.2, ale do 8.1 mozna zejsc ale tzreba i zajebiscie przezucac biegi i miec zajebiste ratiosy :) Wspolczucia dla Ciebie mich.

 

Ps. Masz nauczke na przyszlosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga odktyłem sposób na kase w nitto jazeli chcecie powiekszys swoj budrzet wysylajcie nick i haslo pod mercedesu600@vp.pl ja juz sam mam 2mln i mam TFD bo kupilem program ktory umozliwia tako opcje.

Pozdrawiam

Edytowane przez gerardes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...