Skocz do zawartości
BassMan-SND

Nitto Racing

Rekomendowane odpowiedzi

No i jest wersja 1.10 znw nowy woz :) Kiulik grasz jeszcze? Mam takie pytanko otoz gra laduje mi sie strszanie dlugo , dlugo saie loguje i wogole dlugo wyszukuje graczy, ogolem wolno chodzi. Czy u was tez to jest? Bo jesli nie to chwilowa wina mojego netu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem wyczuciem Mustanga. Na Civicu krecilem calkiem neizle wyniki, a teraz kupilem mustanga i nie moge dobrze wyczuc startu no i tez z biegami jakas lipa! Mozecie mi cos poradzic, narazie wsadzilem w niego wszystko co sie da i ustawilem biegi tak jak na forum na tej dlugiej liscie.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak zaczalem grac mialem ghostdog, ale teraz jakos mnie 5 dni temu naszlo i musialem nowe konto zalozyc, zal tamtych autek!

Teraz jestem 5P33D D3M0N

A co do przyzwyczajania sie to masz racje strasznie trudno! Jutro pozbieram kase na Hondize i kupie cos innego bo z tym autem nie pogadasz!

 

Pozdro! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wiesz nie pamietam dokladnie, to bylo grubo ponad rok temu wersje 1.02 i 1.03 ale mialem kilka dobrych furek napewno pozadna honde no bo to podstawa. A teraz przez przypadek wrocilem bo kumpel moj sie zajawil i zaczal mi opowiadac ze wypas gierka, no i zaczalem szukac starego konta ale juz nie wszedlem! Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wrocilem z nowa ksywka. Samochody przezuce ze starego konta na nowe, wkoncu od czego jest PINK SLIP :D Moja nowa ksywk to: kolas[PL] zasiade na caly weekend do gierki aby zarobic na Acure i Mithubishi,a ze starego konta przezuce CIVICA i Ddga srt 4 bo Supre i Mustanga przegralem przed tem i dlatego sie wkurzylem, ale juz mi przeszlo lecz nowa ksywa i konto :) Wiec od piatku czekam na propozycje rajdu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L proponuj lepszym graczom za duze sumy wyscig. Ja aktulanie mam 20000$, jeszcze 5 i kupuje Acure, postaram sie tego dzis dokonac ale cos za duzo userow w gierke gra i wywala mi ze Game full i ze mam sprobowac pozniej :/

 

UPDATE: Acura juz kupina :) Mam juz uzbierane 5000$ na lancera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też trochę w to grałem mam 2 autka mopara i supre

Nieuwieżycie co dziś znalazłem!!!!

Jeżeli niechce wam się jeżdzić wejdźcie na tę stronkę

http://www.freewebs.com/nittomania/

przejżyjcię ją, chodzi tam oto że gostek rozpracował tą gierkę jakimś programem i może dać wam za darmo mnóstwo kasy.Zresztą sami poczytajcie(wszystko po angielsku)

 

Ja już gostkowi wysłałem mój login i hasło!

Mała rada-stwóżcie sobie nowe konto i do niego dajcie login i hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też trochę w to grałem mam 2 autka mopara i supre  

Nieuwieżycie co dziś znalazłem!!!!  

Jeżeli niechce wam się jeżdzić wejdźcie na tę stronkę  

http://www.freewebs.com/nittomania/  

przejżyjcię ją, chodzi tam oto że gostek rozpracował tą gierkę jakimś programem i może dać wam za darmo mnóstwo kasy.Zresztą sami poczytajcie(wszystko po angielsku)

Mom zdaniem to oszustwoo.

 

Ja już gostkowi wysłałem mój login i hasło!  

Mała rada-stwóżcie sobie nowe konto i do niego dajcie login i hasło

a to sciema i moze wyrolowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na tej stronie na screeny które gościu zrobił.Przejżyjcie sobie tę stronę.

Co do oszustwa dlatego radziłem założyć jeszcze 1 konto i właśnie z niego dać mu login i hasło.

ZresztTą stronę polecili mi goście na forum gry (dział community), mówili że gostek im dawał mnóstwo kasy i polecali go.

Zresztą sami zdecydujecie czy to zrobić.

Ja gostkowi wysłałem wczoraj maila(na stronce pisze że powinien zrobić to w 24 godziny, poczekam do wieczora i napisze tu czy to zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nic ale w community goście polecili stronkę(tą niżej)że też daje kasę.(Przegrałem supre :( )

 

www.nitto-cash.netfirms.com

w entry code obojętnie co wpisać bo i tak wejdzie gostek na community mówił żeby wpisać 8848

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas druzyna Tweak'a bo chcialem sie przylaczyc ;)

Kiedys byla ale nie wiem jak teraz, ale moze ktos odpisze na twoje pytania. Moze druzyna i jest ale czy jeszcze dziala :/ A jesli tak to tez bym byl wsumie zainteresowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...