Skocz do zawartości
BassMan-SND

Nitto Racing

Rekomendowane odpowiedzi

stworzylem dwa zeby team zalozyc, na luigiano mam civiczke a na restrain2004 mustanga cobra

No to wkrotce zloze ci oferte scigania sie bo narazie mam przerwe w tj gierce, ale wrazie by co, moja ksywka to kolas

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram od paru dni w nitto. wiecej wyganych i wieksze stawki....

ale sa takie cwaniaczki w nitto, co ustawiaja se autko na maxa, potem wszystko wywalaja z niego i zamiast 512hp jest jakies badziewne 160hp. ciec proponuje ci wyscig np o 5k lub zwykla honde 160hp. przed startem wszystko se chu....j ustawia na maksiora i wykreca czas 8.6s civikiem. a ja co jak start w klasie samochodow do 160hp to do 160hp a nie 5x wiecej. jest jakis sposob a takich zlodzieji bo ja naprawda opepanczo wciaglalem sie w te gierce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa. wygralem wbrew arytmetyce!!!!!

mialem czas 11.421 rt 0.721 a typek mial 11.213 i rt 1.272

wyscig h2h, wiec kto pierwszy ten lepszy!

chwile przed otrzymanem widomosci o wygranej sprawdzilem ch... i mial 376hp zamiast 167hp - na tyle go wyzywalem. moze nitto przelicza sobie cos???? i potem porownoje wyniki, he?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie ma problemow z typkami. Zdaza mi sie przegrac, ale coz tak bywa. A ty masz jakiegos pecha bo zawsze trafisz na zlego goscia. Ja sie scigam z ludzmi ktorzy maja po 160 hp i wygrywam,, pozniej sprawdzam nadal 160 hp i czas pasujacy to mocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie ma problemow z typkami. Zdaza mi sie przegrac, ale coz tak bywa. A ty masz jakiegos pecha bo zawsze trafisz na zlego goscia. Ja sie scigam z ludzmi ktorzy maja po 160 hp i wygrywam,, pozniej sprawdzam nadal 160 hp i czas pasujacy to mocy

a tw zdaniem jaki czas jest dobry dla 160hp maszynki, bo juz mi sie zdarzylo kilka razy ze przegrani rywale zarzucali mi oszukiwanie. i to wcale nie byli ci z 160 hp hondami tylko np cos w granicach 200hp

ja mam sw ciwiczke 167hp i jest nam ok.

 

mozemy sie zmierzyc h2h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowilem sie scigac o pink slips. i nie wiem jak to sie stalo ale jakis czas po wyscigu patrze a w garazu mam locked na mojej hondzie. mysle ze jest to chyba wina tego ze typ z ktorym sie scigalem jeszcze mi podjal mojego wyzwania????? myslisz ze jest to mozliwe. bo dla mnie to raczej burak w grze!

 

tak czy siak na 21 kupie nowa honde i dotrzymam umowy :)

nick : max zz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, patrzac po tym co sie osiaga w RL (modlin, zwykle streety) to (wiadomo, ze asfalt gorszy ale nie az tak...) dla popierdziawy z 160 patatajami czas w okolicach 11 sek to czysty absurd :/

 

Chyba, ze z jakims shotem + 50 hp i wage ok 1000kg to moze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, patrzac po tym co sie osiaga w RL (modlin, zwykle streety) to (wiadomo, ze asfalt gorszy ale nie az tak...) dla popierdziawy z  160 patatajami czas w okolicach 11 sek to czysty absurd :/

 

Chyba, ze z jakims shotem + 50 hp i wage ok 1000kg to moze...

 

ja na stock hondzie krecilem czasy 15.25 itp Teraz mam RX-8 i czas 8,90 ale juz w nitto nie gram od 2 miechow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka ty masz ksywke w grze? Jak to mnie nie ma? Szukaj kolas  

Podaj swoja ksywe to ci zaproponuje rajdzik

jak czesto nie grasz to system nitto nie moze cie wyszykac w 200 ostatnich racerach. o ksywce juz pisalem , patrz ^^^^^^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...