Skocz do zawartości
BassMan-SND

Nitto Racing

Rekomendowane odpowiedzi

No chlopaki co jest. Nikt sie nie sciga. Harry nie odpowiada na wyscigi. Ktos chetny zeby sie poganiac ? Mam 2x civic i 2x lancera. Viperem niestety nieda sie na moim kompie jezdzic :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XXX_

 

Kurde ale nawymyslali. Za 20 dolarów dostaje sie koszulke i jeszcze pare bzdur w grze. Roczny abonament membera hahah. Wyczaili z emozna niezla kase na tym zbic. Bi niema co ukrywac gierka jest kozak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtf !? Czy tylko u mnie nieda sie kompletnie grac ? Albo az tak ograniczyli dostep dla normalnych graczy albo az tak straszliwie maja przeciazone serwery. Zobaczymy jak bedzie jutro rano.

Mam nadzieje ze to lagowisko minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem grac od wczoraj i mam na maxa zmodyfikowana Civiczke :D 524hp choc w garazu pokazuje mi 452hp, musze znalesc tylgo dobre ustawienia skrzynki bo czasy mam slabe 9,6s gdy wlacze nosa na 3 i jade na nim do konca.

 

 

Moze ktos chce sie zmierzyc na kase ? powiedzmy stawka 500$ :) taki maly tescik....

 

aaa zapomnialbym moj nick to: chantilas[pl]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie z TOba poscigam ale narazei mam problemy z fura. Na 4 stopniu turbo mam gorsze czasy niz na 3. Przy starcie mi samochod zdycha, a jak wiecej gazu to mieli kolami. Nie wiem narazie jak temu zaradzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz nikt sie w to nie bawi :)

Kurcze kupilem sobie nowa Honde i zalozylem wszystko prawie co sie dalo, ale zamiast turbo to supercharger i bez nitro i zastanawia mnie czemu doladowanie mam tylko 2bar jak w innej mam chyba 2,5? Czego moze mi brakowac?

W tej drugiej mam teoretycznei to samo ale zaczynalem od turbo, i pozniej musialem i tak usuwac bo w obu mam superchargera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz.......:

do czasu oglnego dolicza sie jeszcze czas reakcji na start...mogles miec czas lepszy ale reakcja twoja mogla byc wolniejsza...dlatego sumaryczny czas miales gorszy....byc moze dlatego przegrywasz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...