Skocz do zawartości
BassMan-SND

Nitto Racing

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie ratunku!!!!!!!!! :roll:

Wqrwia mnie ta j@!#^!@#*)!^@a gra już nie mam cierpliwości. Wczoraj grałem ze 2h i nic nie wygrałem. :evil:

Wybrałem sobie czas

17.000 miałem ET=17.184 RT=1.228 8)

A komputer wybrał sobie 14.500 a miał ET=14.981 RT=0.747 :?

I nie wygrałem!! Z anglika dobry nie jestem dlatego FAQ dużo mi nie pomogło. :oops:

Jak mi może ktoś to wytłumaczyć to byłbym bardzo dźwięczny. :)

Pozdrawiam

Punek

P.S. Proszę o szybką pomoc bo nie wiem jak długo wytrzymam i moge stracić cierpliwość. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punek poczytaj na poprzednich stronach ;) Moim zdaniem gdybys zszedl ze startem tzw RT ponizej 1.000, to moze wygrasz, a jesli nie to probuj ustawiac taki czas az wkoncu wygrasz. Ja wygrywam bez problem ;)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ostatnio ustawialem sobie skrzynie na ustawienia te z 22 drugiej strony topicu. ustawilem wszystko ladnie scigam sie z jakims kolesiem, autko ladnie przyspiesza az tu nagle po wrzuceniu piatego biegu jest boom i pisze engine damage(po zmianie na 5 bieg obroty wzrastaja tak jakbym zmienil z 6 biegu na jedynke). Naprawialem silnik, zmienialem olej,odinstalowywalem skrzynie i nadal KLAPA :( Jezeli ktos mial podobny przypadek niech napisze jak sobie z nim poradzil...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ostatnio ustawialem sobie skrzynie na ustawienia te z 22 drugiej strony topicu. ustawilem wszystko ladnie scigam sie z jakims kolesiem, autko ladnie przyspiesza az tu nagle po wrzuceniu piatego biegu jest boom i pisze engine damage(po zmianie na 5 bieg obroty wzrastaja tak jakbym zmienil z 6 biegu na jedynke). Naprawialem silnik, zmienialem olej,odinstalowywalem skrzynie i nadal KLAPA :( Jezeli ktos mial podobny przypadek niech napisze jak sobie z nim poradzil...;)

No chyba nikt nie iwe co jest grane. Coz ja ci powiem co ew mozesz zrobic. Jesli masz juz troche kasy np 10000$ to ustawiaj se gorsze czasy do scigania i scigaj sie z typami, ale dochodz max do 4 biegu (dlatego masz sobie ustawic gorszy czas). Gdy uzbierasz np 18.500$ to kup nowa civic i sprzedaj ta co masz teraz, moze to pomoze. Fakt bedziesz w plecy ale jesli chcesz dalej grac to chyba nie masz innego wyjscia. :?

 

Ps. Sciga sie ktos ze mna? Jesli tak to moj nick to: kolas

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze- gra nie działa- pisze, że mam jakąś starą wersje i każe zciagnąć nowszą ( a nie ma nowszej :|)  

 

Co robić?

Usun ta co masz na dysku i scignij to co jest na stronce www.nitto1320.com :) U mnie tez sie zdarzylo ze nie bylo nowszej wersji ale jak sciagnalem to juz dzialalo jak powinno ;)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tym razem ja mam problem. Od samego poczatku gdy sciagnalem ta gierke i zaczalem w nia grac ( od polowy wakacji) to ta gierka mi tnie :( Czyzby to byla wina sprzetu?? Sprzet w podpisie. Prosze o pomoc w tej sprawie. Powiem iz moj kumpel mial AMD Durona 1.2GHZ i karte Ati Rage Fury 128 16 mb i mu plynnie chodzilo. Czy to wina mojego sprzetu ze mi tnie, co prawda nie tnie zre nie moge grac, ale tnie :(

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry:

Mam podobny problem, normalnie jak jade to nie tnie, ale jak trzymam fure na nosie przez 2-3s to zacina sie :(

A sprzęt mam dobry ( podpis ).

U mnie tez tak jest ze jak wcisne nosa to gra staje a jak poszcze to np musze odrazu wrzucic 6 po obrotomierz wtedy gdy gra stanela doszedl np do 8 tys oborto. Ale mi gierka zarywa nawet gdy sie ustawiam do startu i wogole. A wiec czy to wina mojego sprzetu? :?

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez zarywa przy nosie, a pozatym jest ok. No moze pozatym ze raz na 1,5-2 godziny sie wiesza.

Sa teraz moze jakies teamy aktywne? Zalozylem PL_Lui Team, jaestem w nim ja i .....ja:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazyliscie takie zjawisko ze gdy przeciwnik komputerowy startuje ponad 2 sec wczesniej to zawodnik ma zawsze foul

np. jade w turnieju tym srednim i ja ustawiam sobie ET=11sec a pierwszy przeciwnik ma 13.75 i nawet jak niczego nie ruszam to mam czerwone swiatlo i FOUL, jest to wkurzajace, nie scigam sie w najlepszym turnieju bo jeszcze nie umiem jak przeciwnik tak precyzyjnie dobrac ET zeby wygrac, jak wygrywan to dlatego ze oni break out:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze ma ustawiony wiekszy ET

chodzi o to ze jesli moj jest mniejszy o ponad 2 sec od niego

to jest bug ze zawsze mam falstart nawet jesli nie rusze wogole

co oznacza automatyczna przegrana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia wersja wyszla ponad miech temu, mogliby sie zmobilizowac i wydac nowa

 

kurcze z trudem moja civiczka wyciagam ponizej 10sec a mam wszystko zamontowane co sie da, probowalem ustawien skrzyni ze strony chyba 9tej i nic:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartson:

A tobie Nitro wogule nie działa :?:

Może nie zainwestowałeś w TURBO do silnika :?:

Ja narazie sobie zrobie z 1 tydzien przerwy z ta gierka ;) Zapykam w ferie zimowe :P Bartson chodzi i o to ze wogole ci nie dziala NITRO czy co??

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartson:

A tobie Nitro wogule nie działa :?:

Może nie zainwestowałeś w TURBO do silnika :?:

 

Zainstalowałem nitro.

Jak wciskam "0" to staje gra zacina kilka razy, samochód nie przyspiesza, a nitro nie maleje. Jak grałem jeszcze na 1.06 to wszystko było OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...