Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też szukam telefoniku do ok tysiaka, nowy/używany, byle sprawny i długo służył. Ma być pancerny w miare szybki i nie wiesiasty. Dotychczasowa 7610 przeszła sama siebie, format itp ie działają, chce uniknąc takich problemów, zalezy mi na łatwym pisaniu smsów przyzwoitym aparacie eleganckim wyglądzie i duuużym wyświetlaczu. Myslałem nad e65 i N73, ale która jest bliższa moim oczekiwaniom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serie N prawde powiedziawszy to dobre telefony ale tyle tego na ulicach łazi i przy [gluteus maximus] ma jakiegoś użytkownika, ze po prostu sa nudne juz.

E65 bym wolal w kolorze brazowym.

Mniej spotykany, klasa biznes.

Wada to slabej jakosci MP3 podobno.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki polecacie telefon z dobrym odtwarzaczem mp3, dobrą kamerką i aparatem ;P

Cena 800 - 1000zł ?

N73. Nie wiem jakie masz oczekiwania odnośnie "dobrego odtwarzacza mp3" Dla mnie żaden telefon nie ma dobrego odtwarzacza, każdy jest dopuszczający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N73. Nie wiem jakie masz oczekiwania odnośnie "dobrego odtwarzacza mp3" Dla mnie żaden telefon nie ma dobrego odtwarzacza, każdy jest dopuszczający.

Tzn pytanie bylo w im. kolegi wiec przytoczylem jego słowa. Faktycznie nie ma dobrego odtwarzacza w telefonach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhm... zgodze sie teraz z Krisem...

Dzis padła na ziemie nokia n80 i teraz w lewej została n40 with screen a w prawej n40 jej lepsza połówka tyle ze bez screen'a - żal.pl

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a N90 bedzie pancerna? :huh: bo przywyczaiłem sie do gry N7610 w noge w LO, tera może nie bedzie ąz tak hardcorowo ale potrzebuje komórki do użytku, a nie od święta, branie do roboty, zamoknięcie itp nie mogą być zabójcze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N90 śp. mego Ojca nie miała lekko (aczkolwiek nie upadała/nie moczyła się itp...) i obudowa o dziwo cała (telefon bardzo często używany) i ogólnie telefon po ok roku używania sprawny.

Aczkolwiek podejrzewam, że mocniejszych upadków/wody mogłaby nie wytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

jakas sensowna alternatwa dla n73? Czy ktos widzial jakie to robi zdjecia? Przyznam szczerze ze chce cos z dobrym aparatem bo moj olympus 2.3 pixela juz nie daje rady a poniewaz nie jestem fanatykiem fotografii to zadowolil by mnie telefon z tylko troche lepszym aparatem fotograficzntm. I nie bede musial kupowac nowego a ten zawsze bede mial pod reka.

Ta nokie n73 moge miec w taryfie biznes za 713zl brutto. Wiec cena jest nawet sensowna.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze ze chce cos z dobrym aparatem bo moj olympus 2.3 pixela juz nie daje rady a poniewaz nie jestem fanatykiem fotografii to zadowolil by mnie telefon z tylko troche lepszym aparatem fotograficzntm

zaden telefon (nawet jakby mial 10MPx) nie bedzie robil lepszych zdjec niz ten twoj olympus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhm... zgodze sie teraz z Krisem...

Dzis padła na ziemie nokia n80 i teraz w lewej została n40 with screen a w prawej n40 jej lepsza połówka tyle ze bez screen'a - żal.pl

Wiedziałem że ten telefon jest wrażliwy, ale żeby aż tak to sie nie spodziewałem :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że ten telefon jest wrażliwy, ale żeby aż tak to sie nie spodziewałem :blink: :blink:

Nie dziw się, niektóre eNki mają optykę Carla Zeissa i nie posiadają wibracji, bo wszystkie elementy tejże optyki są bardzo delikatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się, niektóre eNki mają optykę Carla Zeissa i nie posiadają wibracji, bo wszystkie elementy tejże optyki są bardzo delikatne.

a możesz napisać jakie nie mają? bo pierwsze słyszę żeby eNki nie miały wibry :huh: Wydaje mi się że tylko seria communikator nie miała (pomijająć nokie 3210 itp ;) ). Z Communikatorów to chyba tylko e90 ma...

 

 

@bertold15

Nokia 6300 Li-Ion 860 mAh (BL-4C) Up to 348 h

Nokia 6120 Li-Ion 890 mAh (BL-5B) Up to 250 h

 

wiem że to tylko suche dane, ale nie wydaje mi się żeby było z tą baterią gorzej niż w symbianowcach. To być dla kobiety więc może jest to aż S40 ;)

 

@Szawel telefonik całkiem przyzwoity, ładny wyświetlacz, jeśli komuś nie będą przeszkadzać wszędobylskie odciski palców to jest to ciekawa propozycja

http://www.gsmarena.com/nokia_6300-review-135.php

 

 

 

**********Edit**********

 

@bertold15 nie będziemy się rozdrabniać o te 30mAh ;)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@przemekbydgoszcz

jednak

Nokia 6120 Li-Ion 860 mAh (BL-5B)

Nie wiem dlaczego tak piszą (890 w specyfikacji), moze odnosnie wersji prasowej, albo jakis blad.

Dołączona grafika

 

a to ze slabiej trzyma [6300] (to zaznaczylem, ze podobno, poniewaz gdzies to przeczytalem w czyjejs wypowiedzi)

Edytowane przez bertold15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N90 bankowo nie ma alarmu wibracyjnego. Sprawdziłem to na żywo jak i w specyfikacji: 2740391[/snapback]

A ja w koncu zdecydowalem sie na K550i :D jak tylko przyjdzie to robie @610i

Czy ktos sie orientuje jak bardzo Bluetooth zarzyna baterie w telefonie :?: Bo chodza mi po glowie sluchawki BT a dokladnie HT820

 

Bluetooth w SE bardzo wolno rozładowuje telefon. U mnie przetestowane: Trasa Lublin-Warszawa i z powrotem, w sumie ok. 45 minut rozmowy i bateria ze 100% zeszła na 93%. Ogólnie wtedy bluetooth działał przez 7 godzin.

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E65 troche mi szkoda kasy, w sumie nie wiem czy to dobry sprzęt w tej cenie, N73 nie bardzo mi psauje(duża i w użytku tez nie za bardzo), N90 za delikutaśna i do tego brak wibry :E Coś innego można wymyślic? W sumiei szkodoa troche kasy na komórke no ale u mnie kom ma dożywocie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie niecodziennie zaczac ;] Podczas pobytu w Polsce na poczatku sierpnia zaskoczyla mnie wielka nawalnica, dzieki ktorej moj owczesny telefon - w810i - zginal smiercia tragiczna [; Teraz, dokaldnie 3 dni temu, ktos mi w pracy zapier... ukradl obiekt moich malych westchnien - N6680 - co za bastard ;] Teraz sie zastanawiam co by tu kupic, cena nie ma generalnie wiekszego znaczenia, pomyslow nie mam... Dzieki z gory za propozyszyns ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja już wiem ile max moge wydać na telefon. 600zł. Ani grosza więcej. Moge sie pozegnać z dobrą komórką z Symbianem, wiec IMO mogiła. Co polecacie do kwoty 600zł? Aha byłbym zapomniał. Koniecznie musi byc nówka. Dobry telefon z Symbianem to chyba nie ta klasa cenowa...

 

Wie ktoś jak z jakoscia telefonow u LG?

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chcę kupić nowy telefon z allegro.Musi być bez awaryjny i mieć szybko działające menu.Który model w/g Was byłby najlepszy?

Samsung: e840 d900 e900

Benq-Siemens EF81

MOTOROLA V6 MAXX , K3

 

W gre wchodzą głównie te telefony jeszcze w850 ale mam 750 zł a nie 890 bo tyle kosztują bez simlocka:/.Jeżeli macie jakieś inne propozycje to proszę się nie krempować hehe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja już wiem ile max moge wydać na telefon. 600zł. Ani grosza więcej. Moge sie pozegnać z dobrą komórką z Symbianem, wiec IMO mogiła. Co polecacie do kwoty 600zł? Aha byłbym zapomniał. Koniecznie musi byc nówka. Dobry telefon z Symbianem to chyba nie ta klasa cenowa...

a e50? nówkę do 600zł kupisz, później imo warto patrzeć za 6120 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sie rozgladam za E50, tylko w Poznaniu bida, nówki po 700zł< chodzą takze niefajnie. Znalazłem jedną z gwarancją za 519zł na allegro w komisie gdzie poprzedni telefon kupowałem. W czwartek przejde sie i obejrze, zależy w jakim stanie będzie. Dlatego szukam też alternatywy do 600zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...