Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, nadal nie moge skonfigurowac motki E1 ROKR, aby cos na nia nagrac :/

Ma ktos jakis dokladny opis? Szukalem, korzystalem i albo nie moge znalezc jakiegos wpisu, albo i tak komp mi jej nie wykrywa :/ cholerstwo PST :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nadal nie moge skonfigurowac motki E1 ROKR, aby cos na nia nagrac :/

Ma ktos jakis dokladny opis? Szukalem, korzystalem i albo nie moge znalezc jakiegos wpisu, albo i tak komp mi jej nie wykrywa :/ cholerstwo PST :/

 

Nie załamuj sie, ja też miałem ciężkie momenty z moją motką, ale najważniejsze to próbować dalej.

 

Ja zainstalowałem jeszcze taką poprawkę do obsługi portów, to powinno pomóc.

http://www.matrax.net/forum/showthread.php?t=10396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Camilos, nie chce się czepiać, ale wciąż nie powiedziałeś czemu warto kupić tego Samsung Z300.

Mial na mysli, ze kupujesz Z300 za 122 PLN co by sie oczywiscie oplacalo chocby nie wiem jakie gowno z niego bylo.

Na allegro chodza po 600-700 PLN wiec rachunek prosty.

A ogolnie o komorce mozesz poczytac tutaj - http://www.gsmonline.pl/portal/phonetests/...0n_id=179&link=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec telefon mi sie po raz pierwszy calkowicie rozladowal - zaczolem go ladowac o godz 12:30 i do tej pory (3h) telefon jeszcze sie laduje, a co najlepsze pokazuje, ze niby dopiero jedna kreska sie naladowała :/ To normalne ?? Cos mi tu nie pasuje :mur:

 

EDIT:

Odlaczylem ladowarke na moment i zobaczymy, ze jest naladowany (ze niby wszystkie kreski sa), podlaczylem, stan powrocil do poprzdeniego i nadal jest ladowanie.

 

BTW. Jezeli chodzi o przegrywanie plikow to dam sobie spokoj, jak uskladam na karte TF, to bede mogl normalnie przez czytnik kart wrzucic na nią pliki mp3 i potem karte wsadzic w telefon i normalnie motka bedzie je widziala?

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec telefon mi sie po raz pierwszy calkowicie rozladowal - zaczolem go ladowac o godz 12:30 i do tej pory (3h) telefon jeszcze sie laduje, a co najlepsze pokazuje, ze niby dopiero jedna kreska sie naladowała :/ To normalne ?? Cos mi tu nie pasuje

Wszystko jest ok zostaw ją niech się ładuje i nie kombinuj :angry:

 

Odlaczylem ladowarke na moment i zobaczymy, ze jest naladowany (ze niby wszystkie kreski sa), podlaczylem, stan powrocil do poprzdeniego i nadal jest ladowanie.

Patrz wyżej

 

BTW. Jezeli chodzi o przegrywanie plikow to dam sobie spokoj, jak uskladam na karte TF, to bede mogl normalnie przez czytnik kart wrzucic na nią pliki mp3 i potem karte wsadzic w telefon i normalnie motka bedzie je widziala?

Twój wybór jakby ci się chciałto to na forum matrax wszystko byś znalazł i problem rozwiązany. Więcej chęci. Nie stety nie pomoge ci bo już niepamiętam kiedy swoją E398 miałem. Ale z nią tez były podobne jazdy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze do 500 zl nie kupie telefonu z radiem, mp3 i wymiennymi kartami pamieci, z wyswietlaczem lepszym niz 4096 kolorow i 128x128 pixeli, to powiedzmy ze sobie olewam sprawy radia, mp3 i wymiennych kart pamieci. I tu mam pytanie, czy do 500 zl kupie cos fajnego z obrotowym wyswietlaczem? jest siemens sf65, ale nie za bardzo mi sie podoba. I wogole spostrzezenia uzytkownikow dotyczacych takiego bajeru sa mile widziane. Chcialbym takze poznac wasza opinie nt. sharpa gx30 oraz co wybralibyscie jakbyscie sie zastanawiali miedzy spv c500 a motka mpx200. Aha i czy na tych dwoch ostatnich telefonach mp3 jest w stereo czy w mono ?

 

z gory dzieki za opowiedzi i sugestie ;]

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPV ma straszne problemy z serwisem w Polsce, więc wolałbym chyba Motorolę. Gdyby nie było takich problemów z naprawą SPV w naszym kraju, to wtedy decyzja mogłaby być zupełnie inna.

 

 

@nuras_en, o Nokii 6680 i SE k750i było już sporo na forum. Wiele osób dzieliło się wrażeniami z użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v3 vs e398 vs k700i

Telefon potrzebny do ogólnych zastosowań.

Chodzi mi żeby robił w miarę dobre zdjęcia ale można by też było posłuchać MP3.

Motorola e398 z softem rokr e1 jest moim faworytem. Na wydanie mam 600 zł.

Motorola ma fajny plus KARTY PAMIĘCI. Może macie jakieś inne telefony warte uwagi ?

Motorola V3 jest bardzo ekskluzywna ale mam wątpliwości co do klapek (przykre doświadczenia z t722i z której lakier schodził)

Przeczytałem poradnik i mam pustkę z góry dziękuję za pomoc.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze do 500 zl nie kupie telefonu z radiem, mp3 i wymiennymi kartami pamieci, z wyswietlaczem lepszym niz 4096 kolorow i 128x128 pixeli, to powiedzmy ze sobie olewam sprawy radia, mp3 i wymiennych kart pamieci. I tu mam pytanie, czy do 500 zl kupie cos fajnego z obrotowym wyswietlaczem? jest siemens sf65, ale nie za bardzo mi sie podoba. I wogole spostrzezenia uzytkownikow dotyczacych takiego bajeru sa mile widziane. Chcialbym takze poznac wasza opinie nt. sharpa gx30 oraz co wybralibyscie jakbyscie sie zastanawiali miedzy spv c500 a motka mpx200. Aha i czy na tych dwoch ostatnich telefonach mp3 jest w stereo czy w mono ?

 

z gory dzieki za opowiedzi i sugestie ;]

pozdrawiam

Motorola E1 Rokr / E398 i masz wszystko czego chcesz, procz radia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola e398 z softem rokr e1

No i to powinien byc najlepszy wybór. Jeżeli nie zależy Ci na kartach pamięci to możliwy bedzie K700i. A skoro masz niemiłe wspomnienia po Motce typu "v" to mozesz jej nie brać ale ta Motka V3 napewno zasługuje na uwagę z Twojej strony. POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to powinien byc najlepszy wybór. Jeżeli nie zależy Ci na kartach pamięci to możliwy bedzie K700i. A skoro masz niemiłe wspomnienia po Motce typu "v" to mozesz jej nie brać ale ta Motka V3 napewno zasługuje na uwagę z Twojej strony. POZDRO

Powiem tak t722i była malowana a v3 jest metalowa i ekskluzywna. Wszystko fajnie ale niczym nie zadziwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ty, nie jest podatna na żadne zarysowania. Zrobiona z cienkiej gumy, dzięki czemu trzyma się w rękach i nie rysuje się. Motorola E398 to świetny telefon mimo, iż już go zmieniłem na W550i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar w najbliższym czasie kupić sobie komórke z klapką w cenie do około 150zł. Upatrzyłem sobie Sony Ericssona Z200. Czy jest to dobra komórka? A może macie jakieś inne propozycje w tym przedziale cenowym. Ważne, żeby miała kolorowy wyświetlacz i dzwonki polifoniczne no i oczywiście żeby miała klapke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar w najbliższym czasie kupić sobie komórke z klapką w cenie do około 150zł. Upatrzyłem sobie Sony Ericssona Z200. Czy jest to dobra komórka? A może macie jakieś inne propozycje w tym przedziale cenowym. Ważne, żeby miała kolorowy wyświetlacz i dzwonki polifoniczne no i oczywiście żeby miała klapke :)

Do tej ceny to dobrego klapkowca i z kolorowym chyba nie znajdziesz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie z Allegro nowego do 400 zł?? Ważne: Aparat, mp3, irda lub bluetooth. Widziałem np. motki c975 (wiem że nie mają irdy i blue!!) z angielskim menu i simlockiem za jakieś 200 zł. Opłaca się coś takiego??

 

Mogłby ktoś rzucić adres strony na której byłoby opisane jak zmienić menu z angielskiego na polski, i ściągnąć simlocka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motki c975

Jeżeli rozmiary nie przeszkadzają to można ogólnie brać. Jest niezła, ma MP3, karty pamięci. No ile trochę szkoda że nie ma BT i IrDA. Jeżeli będzie potrafił zdjąć sobie smilcka i wgrać PL menu to można brać. Za te pieniądze warta a ja zrobisz te rzeczy(sciągniesz simlocka i wgrasz PL Menu) to jeszcze możesz trochę sobie zarobić. Ja mam obecnie taką do sprzedania. POZDRO Edytowane przez P@weł m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emeczka.

 

Potrzeba mi ( a raczej tatusiowi) fonik/plamtop z opcja (albo mozliwoscia zainstalowania) podgladu aktualnych kursow walut, najlepiej w formie wykresu.

 

Jest cos takiego na foniki z symbianem?

Jak wygladaja koszty bycia ciagle online, ogladajac kursy?

 

Laptopik bylby spoko, ale tatus wolaby cos mniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fonik/plamtop

Może coś z SPV bo to wg. mnie do tego przeznaczone fony. Ostatecznie jeszcze SE P800/900/910i. Myslę że te fony powinny być OK. KOszty raczej nie beda małe. A poza tym sporo trzeba zapłacić za taki SPV lub te SE P800/900/910i trzeba trochę zapłacić(ceny nawet ponad 1000zł). POZDRO

P.S:SPV M3000&SE P900

P.S2: A może warto zakupić zwykłego PDA ale to sie chyba mija z celem...

Edytowane przez P@weł m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tata narazie nie ma umowy i uzywa tataka (nie smiac sie prosze ;)).

 

SPV M3000&SE P900 to troszke drogawe urzadzenia... moim zdaniem najlepsze rozwiazaniem byloby kupienie jakies nokii np. 6630 + .sis ktory laczylby sie za pomoca czegos np. gprs - 72gr za 500kb z netem i pobieral kursy walut, i robil z tego wykresik na bierzaco, jednak nie wiem czy cos takiego istnieje ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...