Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam jeszcze taki dylemat. Strzymałem się z kupnem Motoroli E398 i zastanawiam się nad Motorolą E770v. Praktycznie ta sama cena. Więc mam pytanie do was bo w telefoni chodzi mi teraz głównie o jakość mp3 na słuchawkach. Która z nich ma lepszą jakość oraz w miare głośno gra na słuchawkach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze, oplaca sie brac Samsunga Z300 z gwara, i wszystkimi bajerami typu kabel, pudlo, smycz, itd. za 600zl??Czy jest problem ze sciagnieceim simlocka??

SAMSUNG Z300 to dobry telefon. Wg. skoro nie słychać żę nie można zdjąć simloka to... da się go zdjąć i raczej za takie niewielkie pieniądze(chodź nie powiem ile). Raczej z tym nie powinno być problemu. POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze taki dylemat. Strzymałem się z kupnem Motoroli E398 i zastanawiam się nad Motorolą E770v. Praktycznie ta sama cena. Więc mam pytanie do was bo w telefoni chodzi mi teraz głównie o jakość mp3 na słuchawkach. Która z nich ma lepszą jakość oraz w miare głośno gra na słuchawkach ??

 

Ja nie widze żadnej różnicy, no może minimlna na kożyść E770V :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co możecie polecić, by w telefonie bateria trzymała jak najdłużęj. Telefon jest mi potrzebny głównie do dzwonienia.

Czy na prawdę pozostaje mi tylko Nokia 610i???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co możecie polecić, by w telefonie bateria trzymała jak najdłużęj. Telefon jest mi potrzebny głównie do dzwonienia.

Czy na prawdę pozostaje mi tylko Nokia 610i???

Domyślam się, że chodzi Ci o 6310i. Tak. Ewentualnie jakiś inny model bez kolorowego wyświetlacza + dobra bateria polimerowa. Generalnie, jeśli zależy Ci na baterii, to raczej odpada mały telefon i kolorowy wyświetlacz. Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chce sobie wymienic telefon mam na to okolo 400zl teraz mam philipsa 362 i zastanawiam sie nad kupnem noki 3660 co o tym sadzice i czy "oplaca" sie wymieniac podzielcie sie swoimi odczuciami do tego telefonu (3660)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chce sobie wymienic telefon mam na to okolo 400zl teraz mam philipsa 362 i zastanawiam sie nad kupnem noki 3660 co o tym sadzice i czy "oplaca" sie wymieniac podzielcie sie swoimi odczuciami do tego telefonu (3660)

Ja bym się zastanowił czymś innym ten telefon już dawno stracił swoje 5 minut.

 

@Neo_x

 

a czy to jest do tego temat :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Motka E398@E1 bo ta z normalnym softem jest strasznie wolna. Więc polecił bym przeróbkę- min. można filmy kręcić, lepiej grają MP3 itd. POZDRO!!!

tez miałem na mysli "z przeróbka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym ostrzegał. Ostatnio na rynku pojawiło się sporo sprowadzonych z Anglii nowych motek c975. Chodzą tanio ok 250 zł. Jedyny wał w tym że w większości NIE DA SIĘ Z NICH ZDJĄĆ SIMLOCKA!!!!!

Tak wiec kasa wyrzucona w błoto :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym ostrzegał. Ostatnio na rynku pojawiło się sporo sprowadzonych z Anglii nowych motek c975. Chodzą tanio ok 250 zł. Jedyny wał w tym że w większości NIE DA SIĘ Z NICH ZDJĄĆ SIMLOCKA!!!!!

Tak wiec kasa wyrzucona w błoto :mur:

Czy nie da się zdjąć smoka to nie wiem... Niedawno taką ohandlowałem za 211zł facetowi który już kilka takich kupował(nawet taniej). Mnie nic do tego. Ale mój kumpel(jego był fon) pytał się i zażyczyli sobie za przyjemność 50zl+PL menu bo nie było. Ale bez smoka i z PL Menu(z tuning softem) można trochę ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> Jeżeli ma się sprzęt to dlaczego nie... POZDRO!!! Edytowane przez P@weł m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym ostrzegał. Ostatnio na rynku pojawiło się sporo sprowadzonych z Anglii nowych motek c975. Chodzą tanio ok 250 zł. Jedyny wał w tym że w większości NIE DA SIĘ Z NICH ZDJĄĆ SIMLOCKA!!!!!

Tak wiec kasa wyrzucona w błoto :mur:

 

Tak tak :mur: było i jest wzmianka na róznych forach o tematyce komórkowej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to jest do tego temat :mur:

jest to w pelni powiazane telefonami komorkowymi wiec nie rozumiem Cie. Widze ze chetnych nie ma to sobie daruje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szybko i krótko: poszukuję telefonu prostego w obsłudze, intuicyjnego, niezawodnego i z możliwie najlepszym dyktafonem. Bajery w stylu GPRS nie wiadomo jakiej klasy, aparat można sobie odpuścić. Cena - myślę w granicach 300-400zł. Help :).

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szybko i krótko: poszukuję telefonu prostego w obsłudze, intuicyjnego, niezawodnego i z możliwie najlepszym dyktafonem. Bajery w stylu GPRS nie wiadomo jakiej klasy, aparat można sobie odpuścić. Cena - myślę w granicach 300-400zł. Help :).

 

pozdr

W tej granicy z najlepszym dyktafonem to IMHO nie będzie dobrego modelu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilo23, nie chce się czepiać, ale nie rozumiem czemu dajesz N70 i 6680 w przedziale 300-400zł:> Sagema jestem skłonny zrozumieć nawet;]

 

A to, że raczej trudno Nokie z dobrym dyktafonem kupić w tej cenie, to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny rozwalają :? Osobiście myślałem o czymś w stylu Nokia 6021, 6230, 6610... każda poniekąd ma dyktafon, wiem że w tej cenie nie będzie to jakość, ale chodzi o samą funkcję.

Którą z tych trzech polecilibyście jeśli idzie o szybkość, prostotę, baterię, relacje cena-jakość? A może co innego? Telefon ma być nowy, 2nd hand raczej nie wchodzi w grę.

 

pozdr

Edytowane przez Garreat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...