Skocz do zawartości
Spentany

Marilyn Manson

Rekomendowane odpowiedzi

MM podobno ma polskie korzenie :lol: Dołączona grafika :lol: Dołączona grafika :lol:

 

Tak jak każda znana postać z zachodu ... ale do jednych możemy się przyznawać oficjalnie a do innych nie ... ze polskie korzenie itd.

 

ja tam uwielbiam jego muze ... mam @LL plyty i bardzo lubie sluchac nawet jednej zapetlonej z 9 razy. (jak ostatnio :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu po prostu potrafi się sprzedać. Ja czasem lubię sobie go posłuchać. Ale ogólnie cała jego popularność to wynik szumu medialnego wokół jego osoby i zachowania.

 

BTW Gdzieś kiedyś czytałem, że plotka, że niby Manson grał kiedyś w "Cudownych latach" to jedna z najbardziej rozpowszechnionych plotek świata 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowca ...

jego popularnosc wiaze sie z tym ze szokuje wszystkich tradycjonalistow

Sam uwazam ze robi fajna muze ale osobiscie uwazam go za pozera ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

Niemozna powiedziec ze cala popularnosc MM opiera sie na jego zahowaniu, szumie medialnym itp... fakt to jest wielka czesc jego popularnosci zwlaszcza w usa ale gosc robi tez fajna muzyke... nie jestem jego wielkim fanem w zasadzie podoba mi sie kilka jego kawalkow i dopiero ostatnia jego plyta spodobala mi sie na tyle ze ja czesto slucham...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos napisal to pozer - znalazl nisze w rynku muzycznym i doskonale ja zapelnil - muzyka jest swietna - swietnie sie jej slucha ale i taka musi byc zeby przynosila dochod - bo tylko o kase mu chodzi - poczytajcie o nim a zrozumiecie - caly skandal tez jest nastawiony na kase - nie potepiam go za to :) lubie jego muze ale nigdy nie bede tez jego fanem :) mysle ze jego muza umrze razem z nim - gdyz pamietamy tylko o tych ktorzy tworzyli muze dla czegos wiecej niz tylko kasy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM podobno ma polskie korzenie :lol: Dołączona grafika :lol: Dołączona grafika :lol:

 

Tak jak każda znana postać z zachodu ... ale do jednych możemy się przyznawać oficjalnie a do innych nie ... ze polskie korzenie itd.

 

ja tam uwielbiam jego muze ... mam @LL plyty i bardzo lubie sluchac nawet jednej zapetlonej z 9 razy. (jak ostatnio :) )

lumpa bizkita pewnie tez bardzo lubisz :bij: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

Pytanie za 100 pkt :

Jaka role w zyciu Warnera odegral Trent Reznor ?

: )

Ja niewiem ale wiem ze to wielcy kumple sa, podobno to strasznie madre towarzystwao... NIN tez uwielbiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh dla mnie ten koles jest marny jak shazza. sory :)

 

n i NIN czasem pogrywaja chyba jeszcze.. ale nine inch nails jest znaaacznie lepszy od teg.. :/

Sucham przewaznie "spokojnej" muzy i nin jest wyjatkiem.. :D ALe nei ma co "maryla" gra załosnie... nin jest the best :D

 

A ja cały czas wierze ze grał w cudownych latakch i ma poslie pochodzenie ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa informacje mowiace o tym ze Reznor rzekomo zaczal prace zmierzajace ku stworzeniu nowego materialu ale hmm zobaczymy

a co do przyjazni z Warnerem nikt do konca nei wie jak to w koncu jest

polecam teledysk do Starfuckers i Gave up

: )

 

update

aha i beautiful people LIve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest :) Mam trochę jego Video i muzy- fajne robi jazdy na koncertach- chlastanie się żyletką, bieganie z kupą na widelcu, rwanie biblii na strzepy, żyganie......hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM podobno ma polskie korzenie :lol: Dołączona grafika :lol: Dołączona grafika :lol:

 

Tak jak każda znana postać z zachodu ... ale do jednych możemy się przyznawać oficjalnie a do innych nie ... ze polskie korzenie itd.

 

ja tam uwielbiam jego muze ... mam @LL plyty i bardzo lubie sluchac nawet jednej zapetlonej z 9 razy. (jak ostatnio :) )

lumpa bizkita pewnie tez bardzo lubisz :bij: :lol:

hehe ten avatar to wynik zakładu i jeszcze troche musi powisiec na forum :) a co Kuśtykającego Biszkopta to lubie kilka kawałków.

 

apropo's wiesz ze Fasola nagrywa Singiel ? :)

 

 

Wracając do MM .. poczytajcie jego biografię ... "stek bzdur" <-- tak powiedzial po tym jak dal prawo do opracowania jego biografii ale musial zarobic .. daltego ta biografia to pic na wode photo....

niedawno na Mtv niemieckim leciala bardzo obszerna recenzja nowej plyty mansona i calej jego tworczosci ... i uwazam go za jak najbardziej normalnego czlowieka jedynie takiego ktory zrobi wszystko dal kasy ... nawet czasem jest 'bezplatny' tzn. nagrywal sie w japoni kobitom na komorki "Hi this is Marilyn Manson" jako dzwiek dzwonka za absolutne :) free ... kiedys powiedzial cos takiego .... "...Z moim głosem i cipką mojej żony podbijemy świat..." uważam ze zrobil to bez tego drugiego :P <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...