Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Million dollar baby - zaczął się fajnie, w połowie był przestój, a pod koniec zaczęły się knoty. Przynajmniej takie mam wrażenie po tym jak akcja nabierała tempa. W sumie nie podobał mi się za bardzo, chyba dlatego, że był po prostu za długi.

1304244[/snapback]

A czego spodziewałes sie po tym filmie? Nawalanki, a'la Rocky z Happy Endem? Widać kompletnie nie zrozumiałes idei tego filmu. Obraz jest genialny, Freeman przeszedł chyba samego siebie. Odważę sie powiedziec , ze zagrał chyba jeszce lepiej niz w Seven....

 

- Aviator, jak dla mnie zupełnie przeciętny. Scorsese chyba stracił już pomysły na dobry film...

- Shall We Dance, idealne, mydlane kino na niedzielny wieczór z kobitką. Niby nic nowego, a jednak ma się pozytywne wrażenia po obejrzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UHF- kto nie oglądał, niech szybko nadrobi zaległości. Mam już dosyć durnowatych komedii o ujaranych nigersach, ten film to po prostu klasyka komedii. Weird Al Yankovic rządzi. Kto na sali uprawia sex z meblami? :D

 

Saw- po godzinie byłem na max-a wk.....Kolejny film spieprzony, kolejny film, w którym policja wychodzi znowu na niedorozwiniętych tłumoków, dającym sobie poderżnąć gardło, pudłując przy każdym strzale i w końcu po jednym trafieniu padają martwi :| Gdyby nie kilka idiotyzmów ( debil uciął sobie nogę zamiast użyć piły do wzięcia telefonu), to film byłby naprawdę dobry- a końcówa też nie zaskoczyła- czy bohaterowie byli naprawdę aż tak ślepi?!! Co w tym filmie było strasznego? MOja dziewczyna nie lubi horrorów i nie lubi się bać, tutaj było jej tylko do śmiechu :-P

 

Aviator- bez rewelacji. Efekty komputerowe tandetne( branża gier już robi lepsze w real-time), gra aktorska dobra, ale rewelacji nie ma- po 2 godzinach chciałem wyjść z kina bo strasznie nudny, ale ze względu na dziewczynę wysiedziałem do końca.

 

Haker- kolejny film, w którym jeżeli bierze się do fabuły elementy informatyczne, to powstaje z tego tragiczna wręcz tandeta ( i to tania). Szkoda prądu.

 

Nie ma zmiłuj- ech....o ile brać pod uwagę to, że publia tego filmu do co najwyżej gimnazjaliści, to ujdzie. Napewno lepszy niż Haker, ale tandety i słabizny to on jest wkażdym ujęciu. Bardzo mądre teksty typu " pocałuj mnie w kant mojego kutasa" :|

 

Darkness- kolejny nawiedzony dom, kolejni nawiedzeni lokatorzy, kolejny durny film :mur:

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego spodziewałes sie po tym filmie? Nawalanki, a'la Rocky z Happy Endem?

No właśnie... tak. Bo tak to wyglądało na początku. Moim zdaniem to źle wyszło, że na początku jest sporo akcji, a później taki zastój. Przez to film sprawia wrażenie niespójnego, bo zaczynasz oglądać i sądzisz, że to coś a'la Rocky, a póżniej okazuje się, że to dramat. Mnie się to nie spodobało, ale widzę, że większości ten film przypadł do gustu.

Morgan Freeman - owszem dobrze grał, ale zastanawiam się czy czasem ten oskar nie był bardziej dla bohatera, którego grał niż dla niego samego. Zresztą te oskary to można sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

man on fire z denzel'em washingtonem jak dla mnie mistrzostwo swiata :-) naprawde dobry film, swietna reżyseria i zdjęcia. jak dla mnie z tego co ostatnio oglądalem to 5/5 albo 10/10 jak kto woli :)

 

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Million Dollar Baby (PL - Za wszelka cene) swietny, ogladac.

Dzisiaj na TV4 leci "Taksówkarz" Martina Scorsese z De Niro o 22:35.

Kto nie widzial, ma mozliwosc nadrobic ten zyciowy blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, lepiej divxa na 15" monicie z lewymi napisami

Czemu lewymi :P

 

Tez uwazam ze filmy sie powninno ogladac z napisami, ostatnio co ogladalem z lektorem to bylo Allo Allo i Gang Olsena... :D (na kompie of kozz)

Klawo jak chlolera ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie

Ladder49 Mozna obejrzec bo film dobry, ale po zapowiedzi oczekiwałem czegos wiecej... [;

1319929[/snapback]

przed paroma minutami skończyłem oglądać i w zupełności się zgadzam...można obejrzeć ale rewelacji nie czyni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

polecam filmik Closer, jak to zwiazki moga byc pogmatwane... jeden z lepszych filmow 2004

1321148[/snapback]

Nie potrzebuję filmów żeby to wiedzieć :[ ale do filmiku się przymierzam i może wkońcu go zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu lewymi :P

 

Tez uwazam ze filmy sie powninno ogladac z napisami, ostatnio co ogladalem z lektorem to bylo Allo Allo i Gang Olsena... :D (na kompie of kozz)

Klawo jak chlolera ;]

1321168[/snapback]

Popieram :)

Tyle ze Allo Allo kupe traci przy lektorze, gdy nie slychac oryginalnych glosow. Choc i tak tlumacze odwalili kawal dobrej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na TV4 leci "Taksówkarz" Martina Scorsese z De Niro o 22:35.

Kto nie widzial, ma mozliwosc nadrobic ten zyciowy blad.

Nie wiem, moze nie ogladalem go zbyt uwaznie, ale czemu Travis probowal zabic tego kandydata na prezydenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to w czasach I WŚ?? Jezeli tak to przerwalem ogladanie po 30min.

Poprostu jak widzialem iskry strzelajace ze sciolki lesnej po trafieniu pociskiem, oraz zolnierzy stojacyh na bacznosc na linii ognia to mi sie odechcialo.

 

Szeregowiec Ryan i Kampania Braci Rulezzzz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompania Braci ;)

 

A poza tym zgadzam sie co do drugiego akapitu (Lost Battalion nie widzialem) :)

 

EDIT: Po obejrzeniu trailera Constantine mialem nieodparte skojarzenia z Matriksem - slusznie czy nie?

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam takie wrazenie po obejrzeniu trailera.

 

 

A co do Lost Battalion nie widzialem takich momentow, moze za slabo patrzylem, ale to nie zmienia faktu ze film mi sie bardzo podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wlasnie z kumplem ktory byl wczoraj na Constantine...

Okreslil to jednym zdaniem "pomieszanie Matrixa z Bladem".. Stwierdzil ze nic specjalnego...

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...