Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

A Co powiecie o The Ring 2  japońskim?? Opłaca sie ogladac czy lepiej odłozyc na bok i ogladac amerykańską wersje tego filmu??

1367741[/snapback]

Jezeli mowisz o Ringu 2 to polecam, ale zanim sie zaniego zabierzesz obejrzyj Ringu 0, nastepnie Ringu 1, a potem Ringu 2.

 

Amerykanski Ring w porownianiu do Ringu jest marna niedorobka nie trzymajaca klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ktorym ringu teraz mowisz?? Bo o ile japoński ring 1 był OK, to drugi jest niestety słabiutki... Co prawda nie oglądałem jeszcze amerykańskiej dwojki, ale jeszcze gorsza raczej byc nie moze:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ring 0 ? ale us czy jp?

z tego co slyszalem to moge powiedziec ze wszyscy znajomi mowie za the ring 2 jp to straszna kicha, teraz podobno wyszedl the ring 2 us ale jeszcze nie widzialem... w sumie ring1 amerykanski mi sie podobal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Before sunset (Przed zachodem słońca) - Nawet nawet film, caly głowny wątek to rozmowa, ktora toczy sie pomiedzy parą ludzi (byłych "kochankow") ktorzy spotkali sie przed 9-cioma lat'y i teraz nagle znow sie spotykaja... 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nazywajcie prosze Ring ang, Ring jap. tylko uzywajcie prawdziwego tytulu, czyli

 

Ring = amerykanski

Ringu = jap.

 

Ring wyszly dwie czesci : 1,2.

Ringu zas trzy : 0,1,2.

1368473[/snapback]

no teraz to wszystko jasne :-) thx :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam do obejrzenia film Terminal. Jest to ciekawa opowiesc o mieszkancu Karkozii...a zreszta zobaczcie sami :wink: . Ale na najwieksze oklaski zasluguje partytura do tego filmu wykonana przez Johna Williamsa- po prostu miooodzzziiiiioooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Propozycje

 

 

 

Resident Evil 1,2 - Fajny klimat filmu..Coś w stylu Zombie na ludzi :)

 

The Wash - Zajebista Komedia ze snoop doggiem i DR.Dree w roli główej.Klimaty amerykańskich gangów i Ganji. :D:D:D

 

How High - Odjechana Komedia GODNA UWAGI (wszystkim polecam) W roli głównej ekipa z Wu Tang Clan .. (Ale sie uśmiałem)Film zrozumieją ludzie co znają klimaty Ganji...Dobra więcej dla wtajemniczonych :P

PS.To była moja najleprza komedia jaką w życiu oglądałem :D

 

Jackass_The_Movie - W tym filmie (o ile tak to można nazwać :P ) bez kitu Występują świry...Cały Film jest nakręcony amatorską kamerą i to wszystko działo sie naprawde...Dla ludzi Co Pragną sie Długo śmiać !!! !!! !!! hahahbuahaha

 

Wysyp Żywych Trupów - Parodia Filmu świt żywych trupów..moge powiedzieć że nawet fajna komedia.Dla ludzi co lubią klimaty Zombie troche inaczej :P hehe

 

American X - Film o Skinach interesujący..Film opowiada o losach pewnego skina który zabił czarnucha.(Więzienie i te sprawy )

 

Sex is Zero - Film dokońca przezemnie niepojęty..Wiem że to komedia (Japońska) o 4 idiotach..(UWAGA sceny erotyczne) :P

 

Queen Of The Damned - Bardzo dobry Film o pewnym Vampirze..Który zapragną zostać piosenkarzem... Hmmm Film Bardzo mi sie podobał ponieważ lubie tego typu filmy... VAMPIRE :D

 

Draculla 2000 - Sama nazwa wam mówi że Film jest o prastarym Vampirze Draculli

Film dosyć stary ale jary.. :D

 

Shaolin Soccer - Bardzo dobra komedia...Coś dla Fanów Piłki Nożnej..Lub Fanów gry z Pegazusa "Goal 3 "

 

 

hmmm hmmm hmmmm Narazie to tyle Bo reszta mi z głowy wypadła :)

 

 

 

Pozdrawiam Vako B)

Edytowane przez vako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Z podniesionym czołem - The Rock (czy jak mu tam) i prawie wszystko jasne. Fani Stevena Segala i Jeana Clauda van Damma będą całkowicie usatysfakcjonowani. Jedyna rzecz w tym filmie, która daje do myślenia to to, że w stanach wybory przeprowadza się nawet na stanowisko szeryfa - ludzie sami decydują kto będzie ich chronił.

Popieram, mimo prostej fabuły film jednak w jakiś sposób przykuwa do ekranu, przyjemnie się go ogląda :)

 

Droga do zatracenia - wreszcie obejrzałem i szczerze mówiąc wolę oglądać właśnie takie nieco starsze filmy na poziomie, niż taką tandetę jak teraz robią (w większości przypadków). Naprawdę godny polecenia.

Klasyka sama w sobie :D

 

One missed call - no i właśnie nie wiem co o nim sądzić. Dla tych, którzy nie słyszeli/nie widzieli to japoński film w stylu klątwy, czy ringu. Powiedzmy, że można go obejrzeć.

HMmm, sam jeszcze nie oglądałem, ale kumpel z którym co tydzień oglądam filmy mówił że dość przeciętny, Ring lepszy, aczkolwiek to nie moje zdanie :)

 

Enigma - bardzo pozytywne zaskoczenie. Ten film to kawał dobrej roboty, a myślałem, że będą to jakieś dokumentalne nudy. Na szczęście wszystko jest dobrze zbalansowane - sensacja, romans i wydarzenia historyczne. Na początku trochę się nie kleji, ale później fabuła wciąga na dobre, aż do samego końca. Naprawdę polecam.

Dobrze gada dać mu wódki :D Jak ktoś przetrzyma pierwsze 30min to potem się nie oderwie do końca :D

 

Teraz trochę o kaszance:

Payback lub Paycheck (już nie pamiętam, polski tytuł to zapłata) - w niczym nie pomaga udział Bena Aflecka i Umy Thurman, tudzież nienajniższy budżet. Film po prostu bez polotu, gdzie na dodatek zmarnowano dwa dobre pomysły: szpiegostwo przemysłowe połączone z wymazywaniem pamięci (coś a'la Johnny Mnemonic) i co można zrobić mając maszynę pokazującą przyszłość. :)

Paycheck... Aczkolwiek nie zgodzę się, fani Jamesa Bonda nie będą zawiedzeni ;) Aczkolwiek proszę kolegi o nie mylenie tego filmu z mistrzowską kreacją Mela Gibsona w Payback :D

 

Alone in the dark - uffffff. Alien vs Predator jest o całą klasę lepszy od tego filmu. Niestety, mimo udziału Christiana Slatera jest to typowa hollywoodzka kiszka na miarę Żołnierzy Kosmosu

Łojezu, zabierzcie to z kin i nie pozwalajcie oglądać ludziom! Kto miał kiedykolwiek styczność z tą cudowną grą poczuje się wręcz urażony :/ Totalna kiszka!! Omijać szerokim łukiem!!

 

ale można upaść jeszcze niżej, bo widziałem też kawałek:

Dracula 3000 - miałem ochotę wyłączyć go tuż po tym jak zobaczyłem jak według twórców filmu będą w przyszłości wyglądać aparaty tlenowe. Autentycznie - brechtałem się z 5 minut jak zobaczyłem tandetnie przerobione maski dla płetwonurków w kosmosie. Wytrzymałem jeszcze 15 minut tych bredni i dałem sobie spokój.

1367592[/snapback]

Hmmm, Dracula 2000 był całkiem ciekawy :) Muszę gdzieś wyczaić 3000 i obejżeć, wbrew pozorom niektóre filmy się rozkręcają dopiero w połowie - 2/3 filmu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewiąte Wrota - 7+/10 - fajny klimat (a to najważniejsze), dałbym wiecej, gdyby nie ta końcowka:/

 

Hide and Seek - niestety bardzo słabo - nudny, bez polotu, wtórny... mogłbym tak dlugo - 3+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paycheck... Aczkolwiek nie zgodzę się, fani Jamesa Bonda nie będą zawiedzeni icon_wink2.gif Aczkolwiek proszę kolegi o nie mylenie tego filmu z mistrzowską kreacją Mela Gibsona w Payback icon_biggrin3.gif

No właśnie już dawno go skasowałem i nie pamiętałem. Oczywiście w Payback Mel Gibson i Lucy Liu wymiatają. Niestety, teraz Gibson wkręcił się w jakieś w religijne filmy, a przedtem zagrał w strasznych kichach typu Znaki, czy Byliśmy Żołnierzami (jak dobrze pamiętam). Gdzie jest ten Gibson z Ptaszka na Uwięzi, czy choćby Czego pragną kobiety?

Hmmm, Dracula 2000 był całkiem ciekawy icon_smile3.gif Muszę gdzieś wyczaić 3000 i obejżeć, wbrew pozorom niektóre filmy się rozkręcają dopiero w połowie - 2/3 filmu icon_wink2.gif

Też oglądałem Draculę 2000 i uważam, że był całkiem niezły, ale uwierz mi, że 3000 to szmira jakich mało i szkoda na niego czasu. Nawet jakby dalej miał się rozkręcić, to chyba co najwyżej do poziomu Alone in the dark. :)

 

Zapomniałem jeszcze o Life Aquatic... - też kicha, jak się patrzy. Szkoda talentu Billa Murraya dla takiego filmu - nudy pierwszej klasy.

 

Edit

Obejrzyjcie Różową Panterę i Strzały w ciemności - dla mnie filmy z Closeau to cykl komediowy wszechczasów.

Edytowane przez Złoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oglądał już ktoś SIN CITY ??? Ja widziałem już trailer i jak dla mnie ten filmo to poprostu bedzie super bo ja uwielbiam takie klimay i do tego jeszcze bardzo ciekawie zrobiony MNIAM czekam z niecierpliwościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Propozycje

Resident Evil 1,2 - Fajny klimat filmu..Coś w stylu Zombie na ludzi :)

 

tia co ty powiesz ,zombi łał

The Wash- Zajebista Komedia ze snoop doggiem i DR.Dree w roli główej.Klimaty amerykańskich gangów i Ganji. :D:D:D

łons egejn  "tia" pominmy juz  samo to ze film jest cienki jak siki weża

How High - Odjechana Komedia GODNA UWAGI (wszystkim polecam) W roli głównej ekipa z Wu Tang Clan .. (Ale sie uśmiałem)Film zrozumieją ludzie co znają klimaty Ganji.

ar ju siur ?  "ludzie co znaja klimaty..." ROTFL
.Dobra więcej dla wtajemniczonych :P

PS.To była moja najleprza komedia jaką w życiu oglądałem :D

widać mało filmów widziales nie wiem czy sie smiac czy płakac

Jackass_The_Movie - W tym filmie (o ile tak to można nazwać :P ) bez kitu Występują świry...Cały Film jest nakręcony amatorską kamerą i to wszystko działo sie naprawde..

i jak doczytałem do tego miejsca to mam  2 teorie  graham albo kompletny idiota bez kitu :)
Dla ludzi Co Pragną sie Długo śmiać !!! !!! !!! hahahbuahaha

 

Wysyp Żywych Trupów - Parodia Filmu świt żywych trupów..moge powiedzieć że nawet fajna komedia.Dla ludzi co lubią klimaty Zombie troche inaczej :P hehe

łał normalne zdanko  nawet trafne

 

American X - Film o Skinach interesujący..Film opowiada o losach pewnego skina który zabił czarnucha.(Więzienie i te sprawy )

tia skin czarnuch wiezienie  ,co za gość .  po pierwsze  to zabił 2 afroamerykanów;] a po 2 to tytól ma być AMERICAN HISTORY X

Sex is Zero - Film dokońca przezemnie niepojęty..Wiem że to komedia (Japońska) o 4 idiotach

południowo koreańska  idioto
.(UWAGA sceny erotyczne) :P

 

Queen Of The Damned - Bardzo dobry Film o pewnym Vampirze..Który zapragną zostać piosenkarzem..

buahahahahah   ogładnij go se jeszcze jakies 124 razy    i upewnij sie czy  jedynym marzeniem  lestata było zostac piosenkarzem
Hmmm Film Bardzo mi sie podobał ponieważ lubie tego typu filmy... VAMPIRE :D

 

Draculla 2000 - Sama nazwa wam mówi że Film jest o prastarym Vampirze Draculli

Film dosyć stary ale jary.. :D

film dno anie jary  drakula = judasz   tego jeszcze nie było ;/

Shaolin Soccer- Bardzo dobra komedia...Coś dla Fanów Piłki Nożnej..Lub Fanów gry z Pegazusa "Goal 3 "

a ja myślałem ze to   dlafanów  tsubasy  ale cotam

hmmm hmmm hmmmm Narazie to tyle Bo reszta mi z głowy wypadła :)

chyba raczej ci głowa odpadła

Pozdrawiam Vako

 

 

post który popełniłeś nominuje  cię do  tytoołoo naczelnego  krytyka tłika  ( nagrodą jest min  płastkiowa palma na której siedzi niedzwiedz o imieniu oskar) dodatkowo od sponsorów   bilet na film p.t. :  nie wypowiadaj sie publicznie na temat filmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema !

 

Ogłądałem conieco i mogę powiedzieć, że :

 

Egzorcysta początek, większej bzdury stworzyć nie mogli, film liniowy, nic niekonwencjaloności wszystko już było... Okropny... Nie warty ani minuty

 

Fucking Amal, no... tu już mamy kino, które daje do myślenia. Wg. mnie bardzo dobry... traktuje dość poważny problem (?) 6 lat temu to zapewne był problem... Polecam

Tu byl spoiler - wnt

Edytowane przez wunat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Ostatnio ogladalem

 

Interstare 60 (Ale Jazda!) / calkiem ciekawy filmik warto obejzec:)

Hostage / calkiem dobry filmik

Meet The Fockers / fajna komedia

After The Sunset / dobry

My Babby's Daddy / fajna komedia

Constantine / mi sie bardzo podobal:)

Elektra / slabizna

Freddy Got Fingered / strasznie pop**** film;)

Alone in The Dark / porazka;)

Soul Plane / komedia z czarnuchami;) ani to smieszne ani ciekawe....

 

Niedlugo przerobie

 

Be Cool

Donnie Darko Directors Cut

Assault On Precinct 13

Cursed

The Machinist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sin City - tylko dla ludzi lubiacych takie klimaty komiksowe, mnie sie podobalo i szykuje sie zeby ogladnac 2 raz.

1375796[/snapback]

Właśnie dorwałem ten movie :) Dobrze że się ktos wypowiedział bo miałem się pytać jak wypadł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Spartan - 7/10 wmiare dobry ale tak z 1/4 filmu nie kumalem o co chodzi, w ogole film troche zagmatfany ale napewno warty obejżenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assault On Precinct 13

The Machinist

 

Już oglądałem z czego Mechnanik mi się bardziej podobał, psychologiczny thriller a rozwiązanie conajmniej zaskakujące.

 

Atak na 13 posterunek hmm film ukazuje walkę policjanta byłego tajniaka z własnym sobą ciekawy i wciągający

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...