Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka - byłem wczoraj w kinie na tym filmie. Po niesmaku z Indianą spodziewałem się średniego filmu przygodowego ale się myliłem. Od prawie samego początku akcja, dobre połączenie przygody, fantastyki i humoru. Warto iść na ten film do kina. 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felon - przy ogromnej ilości nowych filmów, które nie prezentują sobą absolutnie niczego, ten tytuł jest z całą pewnością warty uwagi. Trzyma w napięciu do końca, nie sposób się nudzić. Poza tym dobrze ukazuje uczucia, które rządzą człowiekiem i co mogą z nim zrobić. Dobra rola Val Kilmera. 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyło się Pleasantville na TVN7.

Na IMDB ma marne 7.5/10 - imho 9.0/10.

 

Cudowna komedia, właściwie chyba komediodramat sci-fi ;]

Właściwie nie wiem co można powiedzieć o tym filmie - z kumplami przy piwku będzie to American Pie, tyleże w wersji dla ambitnych. Dla mnie - czyli solowego oglądacza wgapionego w ekran ze skupieniem - mądry film o różnicach i zmianach. W pewnym sensie o granicach rasowych, ociemniałości i niechęci do postępu. Polecam wszystkim. Aż dziw bierze, że taki dobry film leciał na TVN7 :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grindhouse- Planet Terror mi się bardzo przyjemnie oglądało zobaczyłem bo już od dłuższego czasu mi zalegało do obejrzenia, jak dla mnie niepotrzebny jest ten "efekt starego filmu" i kilka rzeczy było lekko przesadzonych a zarazem śmiesznych. Ode mnie 8,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outpost w czasie drugiej wojny swiatowej SSmani tworza super zolnierza, a nawet caly oddzial. Po xx latach banda wrednych madafaka najemnikow eskortuje jakiegos gogusia szukajacego wielkiego skarbu. Jak sie okazuje chodzi o maszynke do miesa ;] Film przecietny, nudnawy. Tak naprawde nic ciekawego... 6,5/10

 

Street Kings kolejny wredny madafaka tym razem policjant-kat-rasista ;] Film milutki i lekki. Czasami jakas kula roztrzaska komus szczeke, innym razem ktos glowkuje szpadel.... Film sensacyjny o niezbyt zawilej fabule, przewidywalny dosc... ale fajny 8,5/10

 

You Kill Me dwa razy podchodzilem do tego filmu i zaluje, zaluje ze za pierwszym razem nie bylo mi dane go calego zobaczyc. Tu takze wredny madafaka zapijaczony zabojca made in poland, mowiocy po rosyjsku :| Komedyjka, dramat, sensacja... sam juz nie wiem co bardziej. W kazdym razie polaczonebardzo fajnie ;] 8,5/10

 

Mutant Chronicles o fak. Trudno cos o tym napisac, bo nie mam pojecia czy ten film to wytwor niskobudzetowki czy poprostu taka marnosc jezeli chodzi o wykonanie. Fabula prosta jak teksty piosenek Feela. Zachowanie debilne jak wyglad Wisniewskiego. Koncowka filmu denna jak jak tworczosc Rubika 4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rycerz- ogólnie film b.dobry, ciekawa fabuła, świetni aktorzy, dość długi co też uważam w tym przypadku za plus, dla osób lubiących kino akcji pozycja obowiązkowa.

 

9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grindhouse- Death Proof nie był taki fajny jak planet terror dużo gadania mało akcji jedynie środek filmu (parę scen) i końcówka (ładnych kilka minut) uratowały go. Ode mnie za niego 4,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grindhouse- Planet Terror mi się bardzo przyjemnie oglądało zobaczyłem bo już od dłuższego czasu mi zalegało do obejrzenia, jak dla mnie niepotrzebny jest ten "efekt starego filmu" i kilka rzeczy było lekko przesadzonych a zarazem śmiesznych. Ode mnie 8,5/10

 

Grindhouse- Death Proof nie był taki fajny jak planet terror dużo gadania mało akcji jedynie środek filmu (parę scen) i końcówka (ładnych kilka minut) uratowały go. Ode mnie za niego 4,5/10

po prostu wącpan nie zrozumiał co panowie Tarantino i Rodriguez chcieli uzyskać w w/w filmach ...

-przyjemne kino z MAAASĄ odwołań do klasyki i tzw "oczek" w kierunku widza

-filmy sa takie a nie inne bo ... no własnie .. bo to Grindhouse.. poczytaj o tym guglu ;D

 

btw. to tak jakby krytykowac filmy Romero za "kicz" ... to nie kicz.. to ich urok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu wącpan nie zrozumiał co panowie Tarantino i Rodriguez chcieli uzyskać w w/w filmach ...

-przyjemne kino z MAAASĄ odwołań do klasyki i tzw "oczek" w kierunku widza

-filmy sa takie a nie inne bo ... no własnie .. bo to Grindhouse.. poczytaj o tym guglu ;D

 

btw. to tak jakby krytykowac filmy Romero za "kicz" ... to nie kicz.. to ich urok ;)

Może i nie zrozumiałem, źle zinterpretowałem; każdy ma inny gust ja wypisałem swoje odczucia po tych filmach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WALL-E - świetna animacja Disneya. Ostatnio tak dobrą widziałem kilka lat temu i zwie się Final Fantasy.

Nie wiele takstu, sporo humoru i jak to zwykle u Disneya gra na najpłytszych uczuciach ale warto naprawdę z rodziną zobaczyć ten film - 9/10

 

I ta oficjalna stronka !- http://disney.go.com/disneypictures/wall-e/

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Night of the Dead A.D. 1968 - czarno-biała klasyka, Początek Wszechrzeczy, pierwszy film o żywych zwłokach konsumujących żywych ludzi. Aktorstwo zgodne z wymogami epoki (tragicznie złe i przesadzone), ciekawostka przyrodnicza - na zombiaki mówią "those things" albo "ghouls", nigdzie nie słyszałem "zombies". Czyżby było za wcześnie? 3/10

 

Dawn of the Dead A.D. 1978 - dziesięć lat później Romero strikes back. Jest lepiej, ale tak ohydnie sztucznej krwi nie widziałem jeszcze nigdzie. Nic się nie postarali. Co ciekawe, remake z 2004 jest przeokrutnie smakowity, o ile pamiętam zyskał wysoką notę u mej nieskromnej osoby, a tu pierwowzór cieniuchny jak stringi. Masa baboli do wyłapywania w czasie projekcji - nie zamknięte drzwi w latających śmigłowcu, szalona jazda ciężarówką, w której nie kręci się kierownica i tak dalej. I przedziwnie wyglądający leworęczny sołdat, jeden z głównych bohaterów. 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WALL-E - prawie arcydzieło, 9,5/10

Autostopowicz - nie przypadkiem film uznawany za klasykę gatunku, 9/10

 

Idealnym uzupełnieniem filmowego weekendu mógł być Dark Knight, bo miałem rezerwacje na przedpremierę - uznałem jednak, że pójdę do I-MAX;]

 

 

Grindhouse- Death Proof nie był taki fajny jak planet terror

Pfff :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grindhouse- Death Proof nie był taki fajny jak planet terror dużo gadania mało akcji jedynie środek filmu (parę scen) i końcówka (ładnych kilka minut) uratowały go. Ode mnie za niego 4,5/10

100% racji. Chociaż ja bym obniżył ocenę :lol2: Całość przegadana i strasznie nudna - trąci mnie czym miał być ten film. Planet terror był majstersztykiem, a to ledwo przełknąłem (zresztą nie tylko ja).

 

Wczoraj obejrzałem Metropolis - czyli początki kina s-f. Zdecydowanie dla miłośników starego kina i lepiej poczekać na nową wersję (tzn z dodanymi scenami, które niedawno odnaleziono).

Film zdecydowanie wyprzedził swoją epokę, ciężko go oceniać wg. dzisiejszych standardów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Dark Knight - 9/10 - tak jak i Begins film bardzo mi się spodobał...tylko..czemu on takim niskim mhrocznym głosem nawija ? :D

 

The Bank Job - lubię filmy w takich klimatach i tym razem się nie zawiodłem, kawał dobrej roboty imho i też 9/10

 

Wall-e widzę wszyscy zachwalają więc następny w kolejce pewnie będzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felon - przy ogromnej ilości nowych filmów, które nie prezentują sobą absolutnie niczego, ten tytuł jest z całą pewnością warty uwagi. Trzyma w napięciu do końca, nie sposób się nudzić. Poza tym dobrze ukazuje uczucia, które rządzą człowiekiem i co mogą z nim zrobić. Dobra rola Val Kilmera. 9/10

przed chwilą obejrzałem zgadzam się w 100% ode mnie również 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felon - 9/10 ... swietna rola Stephena Dorfa, trzyma w napieciu... i jakos te 1,5h mija w 15min. POLECAM!

 

Wanted 6,5/10 - wlaczylem i mysle... wylaczam, ale jakos sie rozkrecilo i po przyzwyczajeniu do przesadzonych efektow wyszlo calkiem niezle. No i Angelina =P

 

Hancock - 7/10 - do obejrzenia, efekty...efekty...

 

Dark Knight - Ide jutro do Multikina i spodziewam sie filmu roku =P

 

PS> Death Proof moim zdaniem lepszy od Planet Terror =P (wlasnie ze wgledu na dialogi, smaczki, i oczka =P)

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...