Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Felon - film ciekawy, prawdziwy ;) 8/10

 

Animal 2 - Dno - 2/10

 

Big Stan - niby to ma byc komedia a moim zdaniem byl to bardziej film familijny (no moze jak by wyciac te romozwy o gwalceniu itp.) - 6/10

 

Dr. Dolittle 4 - Dno - 2/10

 

Leatherheads - Film bardzo dobry, dobra gra aktorow, bardzo przyjemnie spedzony czas - 9/10

 

Meet Dave - Moim zdaniem film z Eddy'im Murphy'm powinien byc gwarantowana dobra rozrywka, a ten jest raczej sredni. MAlo smiesznych momentow - 6/10

 

Outpost - Z racji tego ze interesuje sie WW II a szczegolnie SS i okultyzmem./nauka tamtych czasow, ogladajac ten film nie nudzilem sie. Co prawda nie jest to dzielo wysokich lotow ale mozna zobaczyc. - 6/10

 

X-Files - I Want To Believe - :o Co to mialo byc ? To wogole nie przyomina serialu, nuda i nic wiecej. - 3/10

 

Silent Hill - No nie powiem ,dosyc ciekawe chociaz przydlugawe. - 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mutant Chronicles o fak. Trudno cos o tym napisac, bo nie mam pojecia czy ten film to wytwor niskobudzetowki czy poprostu taka marnosc jezeli chodzi o wykonanie. Fabula prosta jak teksty piosenek Feela. Zachowanie debilne jak wyglad Wisniewskiego. Koncowka filmu denna jak jak tworczosc Rubika 4/10

Czy ja wiem... Mnie się film podobał, lubię takie klimaty - 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mummy: Tomb of the Dragon Emperor przeczytalem kilka recenzji, zobaczylem bardzo fajny trailer i sie napalilem. Mowie sobie "Ja jebu, kolejna Mumia, wypaaaasik." No i na gadaniu sie skonczylo. Wszystko co fajne pokazali w trailerze, humoru jakos mniej, inna glowna aktorka. Mamy lazace posagi, smoka, yeti i powstajace trupy - ale one juz byly poprzednio. Ogolnie akcja wartka i film konczy sie jakby za szybko. Aleee. No wlasnie, jest pewno ale... To nie jest ta mumia co poprzednie dwie czesci. Zabraklo juz chyba ciut pomyslow na dobra fabule, czesc filmu jest poprostu na sile wydluzona, czasami ciut wieje nuda. Szkoda ze nie robil tego filmu Stephen Sommers poprzednie czesci wyszly duzo lepiej. Przy tej zawiodlem sie tak samo jak przy Indiana Jones. szkoda bo mozna bylo zrobic ten film lepiej, duzo lepiej... 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja przedstawie co oglądałem ostatnio:

Dzień Próby (2001) - naprawdę baaaardzo ciekawy film o tematyce kryminalnej, jak dla mnie 9/10

Mechanik (2004) - też dosyć intrygujący film, aczkolwiek coś w tym filmie brakowało... 7,5/10

Out Cold - jedna z najlepszych komedii jakie widziałem, naprawde masa humoru, 9/10

Solaris - nuda nuda nuda... 4/10

The Happening - po trailerach myślałem, że będzie to coś ciekawszego... niestety przeliczyłem się... 3/10

Nieuchwytny (Untraceable) - spoko film znów o tematyce kryminalnej, ciekawy i fajnie zrealizowany ... 8/10

Doomsday 2012 - DNO 0/10

Królowie Nocy - znów kryminał :P ale fajny - 7,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Dark Knight - 9/10 - tak jak i Begins film bardzo mi się spodobał...tylko..czemu on takim niskim mhrocznym głosem nawija ? :D

Batman używa jakiegoś modulatora głosu, było to widoczne w Batman: Begins. Swoją drogą obejrzałem dziś Batman: Begins i muszę przyznać, że film jest fantastyczny. Szkoda tylko, że tak późno go obejrzałem (po The Dark Knight :oops: ).

The Dark Knight - must see! Dawno nie widziałem tak świetnego filmu. Kto jeszcze nie był w kinie (nie oglądajcie tego filmu na komputerze, przynajmniej nie po raz pierwszy, bo tracicie naprawdę dużo), ten musi się wybrać.

 

Swoją drogą pierwszy Batman oceniam bardzo wysoko, druga część była troszkę gorsza, ale nadal trzymała poziom. Trzecia i czwarta część to był jakiś śmieszny żart. Batman: Begins i The Dark Knight wybijają się ponownie, a The Dark Knight oceniam najwyżej ze wszystkich przygód Batmana. Czekam na kolejny film o bohaterze z Gotham City.

 

Mummy: Tomb of the Dragon Emperor... Wszystko co fajne pokazali w trailerze, humoru jakos mniej, inna glowna aktorka.

Mumia bez Rachel Weisz to nie Mumia. :P Jak się ma ten film do nowej części o przygodach Indiany? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś przypadkiem wpadło w rece takie cos jak The Scorpion King 2: Rise of a Warrior(to nie miało jeszcze premiery....) to odradzam.

W zasadzie film mógłby miec dowolny inny tytuł, bo i tak nie ma nic wspolnego z czescią pierwszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meet Dave - pomimo doła, dobrze się bawiłem, stary dobry Eddie (mimo że odpicowany jak w paru ostatnich filmach to świetny) no i ta ekipa wewnątrz :) 7/10 Polecam.

 

Felon - było już pisane, oczywiście polecam! Szczególnie podoba mi się to, że bez jakichś hollywoodzkich chwytów, da się jeszcze zrobić dobre kino, jak za dawnych lat, 8/10 ...a może frytki do tee...

 

znaczy się American History X? ;) - rewelacja! 10/10. Tak mi się przypomniało pod koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felon - było już pisane, oczywiście polecam! Szczególnie podoba mi się to, że bez jakichś hollywoodzkich chwytów, da się jeszcze zrobić dobre kino, jak za dawnych lat, 8/10 ...a może frytki do tee...

 

znaczy się American History X? ;) - rewelacja! 10/10. Tak mi się przypomniało pod koniec.

Podpisuję się pod tym dwoma ręcyma ale obu filmom nota o 1 w górę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oskarowa Rola Jokera.

W zasadzie to średnio się interesuję galą oskarową, więc zapytam - można pośmiertnie go otrzymać ?

 

Hancock - 7/10...do obejrzenia, bez achów i ochów.

 

Forgetting Sarah Marshall - 6/10 - byłoby więcej, ale zbyt częste nawiązywanie do seksu imho nie wyszło temu filmowi na dobre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wanted. Ścigani. - OMG, i pomyśleć, że chciałem iść na to do kina. Za kilka fajnych scen dam 4/10, ale tylko dlatego, że mam dobry humor (chociaż mam wrażenie, że właśnie skrzywdziłem inne filmy, którym wystawiłem tą ocenę).

 

Ps.

Jutro idę na Batmana do I-MAX, yeah;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wanted - 5/10 - w tych 5 pkt to rola Angeliny, masa dobrych aktorow, i strasznie duzo efektow, za ich nadmiar tez powinienem odjac pkt. Bylem i wkinie i zaluje.

Kung fu Panda - 8/10 - dobra bajka DreamWorks, ale zachwytu nie ma ;]

WALLE - 9/10 - lepsza od Kung Fu Pandy, PIXAR odwalilo ponownie kawal roboty ;]

Hancock - 7/10 - taki do oejrzenia, fajny, ale...

Taken - 9/10 - bardzo dobry film, swietna akcja, mala ilosc efektow specjalnych, brak super bohaterow, jak to w ostatni czasy bywa, po prostu dobry byly agent, i jeszcze raz swietna akcja

The Bank Job - 7/10 dobry, ale bez zachwytu...

The Great Debaters - 9/10 - siwetna rola Denzel'a, poczciwego Denzel'a ;). Bardzo dobry film.

Welcome Home Roscoe Jenkins - 4/10 - nie dziwie sie, ze ma ocene na imdb lekko ponad 2... Film na bardzo nudny dzien,

What Happens In Vegas - 6/10 -dobra komedia, lecz Cameron powoli wydaje mi sie, ze w kazdym filmie gra tak samo ;)

The Incredible Hulk - 9/10- siwetne efkety (podloga trzesaca sie w kinie od masy eksplozji ;)) i dobra fabula, po prostu dobry film,

Iron Man - 8/10 - Dobry film,

The Ruins - 3/10 - pfff, porazka, niby horror, niby thiller, niby komedia...

Harold and Kumar Escape - 6/10 - spodziewalem sie czegos naprawde lepszego...

Lejdis - 2-3/10 - porazka...

Never Back Down - 7/10 taki na nudny dzien ;)

College Road - 4/10 - eh, no dobra... nazwijmy ten film "nudna komedia"

The Happening - 4/10 - a idz Pan w holere... Te 4 pkt to tak naprawde, za zaskakujacy poczatek filmu... (plac budowy, park...)

3:10 to Yuma - 7/10 - No ... Hm co tu napisac? Taki sredniawy film :roll:

War Made Easy - 2/10 - wszystko obejrzalem w zwiastunie, zaluje kasy...

Mala Wielka Milosc 4/10 - jak te wszystkie polskie, komedie romatyczne... Gdyby nie moja, to poszedlbym na film z harcorowa akcja :twisted2:

You Dont.Mess With The Zohan - 5/10 - Adam Sandler, za to te 5 pkt, jakies 10-15 minut jest smieszne dalej... nudyyy,

Sex And The City - 6/10 - jezeli Wasze Kobiety / Zony, chca isc na komedie romatyczna, ta powiedzmy ze jest do obejrzenia dla faceta, nie znajdziecie lepszej w najblizszych repertuarach kin,

Meet Dave - 7/10 - Rola Ediego, i ekipy na mostku powla,a film fajny, ale czasami przynudnawy ;).

 

Czemu tak duzo filmow? Nie pisalem w tym topicu od miesiecy, i troche sie tych filmow nazbieralo :D.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Dark Knight - WOW ! FIlm arcydzielo, nie zaluje ani centa wydanego na bilet. ROla Jokera tak jak jua mowiliscie to esencja dobrego aktorstwa, i naprawde szkoda ze aktor juz nie zyje. Duzo efektow, film bardzo dynamiczny. 2.5 godiny dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Day of the Dead A.D. 1985 - o jakie niedobre to było, jejku jej. Niby Romero, niby klasyka, ale niedobre do imentu. W nieokreślonym bliżej schronie/kompleksie/kopalni bunkruje się Drużyna Chwatów otoczona morzem zombiaków. W Drużynie jest: domina, brodaty Jaś Fasola, dr Frankenstein, Murzyn z okrutnie denerwującym jamajskim akcentem naćpanego wielbłąda, rubaszny koleś o ksywce "Steel", który stara się ratować ten ... utwór, charyzmatyczny przywódca z debilną zaczeską i manierą wypowiadania się oraz garstka statystów. No i jeszcze więcej ucharakteryzowanych plakatówkami statystów as zombies themselves. Cykl "... of the Dead" skończył się na "Kill'em All" ... tfu, w cyklu o zombiakach błyszczy jak dotąd niewiele perełek: "Dawn of the Dead" A.D. 2004 i seria Resident Evil, choć tu nie do końca chodzi o zombiaki. Co do filmu - 1/10 za "Steela", resztę najlepiej wrzucić w odmęty sedesu

 

Green Street Hooligans - straszliwe skutki wyrzucenia Froda z Harvardu. Dynamicznie przedstawiona, miejscami zabawna, rzecz o angielskich kibolach, mówiących w dziwnym języku (to ten "cockneye" bodajże). Zacne, zacne. Brak biustów i bobrów, acz nieodczuwalny. 8/10

 

Hancock - superbohater w roli superpsuja. Do połowy świetne, pieni się od humoru w dobrym stylu (żadne tam fizjologie, womit czy propagowanie pedalstwa), potem wkracza książkowe Holyłód ze swoją umoralniającą do bólu prostaty wizją świata i już nie jest takie świetne. I za dużo demolki, bym łykał jak młody pelikan (np. z anusa wyssane trąby powietrzne albo oranie wieżowców przeciwnikiem bez większej szkody dla spójności i stabilności konstrukcji). Wydawać się może, że kręciły to dwie różne ekipy - jedna chciała zrobić kolorowe "Sin City", ale potem przyszła druga i na reszcie taśmy dokręcili opowiastkę ze szkółki niedzielnej, w której zwyciężyć musi miłość, ropa i dolar. Sieg heil. 5/10, gdyby nie odrażająca druga połowa byłoby 7 lub 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Stan - 4/10 na filmweb.pl ocena 7,71 :blink: zwariowalem. Film od biedy mozna obejzec ale nazwac swietna komedia juz nie.Gosciu 150 cm trzesie wiezieniem poznawszy tajniki kung fu i naciagania sutkow.Duzo tu slabego chumoru i scen walk- nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Stan oto film o tym jak w 6 miesiecy stac sie super madafaka kungfu fajterem. Zal... Kilka scen przy ktorych drgnie kacik ust, reszta plytka i prosta jak Moda na Sukces 4/10. Nie oczekujcie po tym filmie "Boskiego Zigolo"

 

Felon film zacny, bez zbednych FX, ciut uproscili fabule pomijajac cala rozprawe itd... Za co obnize lekko ocene. Ogolnie film moglby trwac duzo dluzej ukazujac troszke wiecej samej tresci. Wcale by nie nudzil, wrecz przeciwnie. Np chetnie zobaczylbym jak John trenuje Wade'a, albo cala historie za co John trafia za kratki, i wiele innych motywow. Ogolnie film godny polecenia 8,5/10

 

Wanted o dzizas, niech bedzie Allah blogoslawiony ze nie poszedlem na to do kina!! Takiej szmiry dawno juz nie widzialem. Niby na podstawie komiksu itd, ale to film kierowany chyba do 12 latkow. Mnogosc fx'ow powala, ale co z tego jak przy wiekszosci chce sie film wylaczyc. Niezniszczalne samochody ofkors made in US and A, fizyka ktora nie obowiazuje czlonkow bractwa - podkrecane kule, 50m skoki, strzaly z fafnastu kilometrow, kule niczym interkontynentalne rakiety atomowe zal zal zal. Jak mam byc szczery film mnie cholernie zmeczyl 3/10 i to tylko za jedna scene z Angelina, ktora o dziwo w tym filmie w ogole mi sie nie podobala, i za rozbryzgujace sie mozgi ;]

 

Hancock kolejny film w ktorym wszystkie sceny godne uwagi ukazane zostaly w trailerze i wystarczylo na ich pokazanie niecale 2 min. Zapijaczony superheros, rozwalajacy miasto podczas prob ratowania ludzkosci. Jak mam byc szczery film zobaczylem i napewno szybko o nim zapomne. Nie pokazane nic co zapadloby w pamiec... Poprostu typowy sredniak 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hancock - po tym filmie oczekiwałem jedynie tego, że zajmie mi 90min w ciągu których i tak nie mam nic do roboty. Nie zawiodłem się. Ot, taki o film, tak jak napisał jonathan - wszystko co ciekawe zostało ukazane w trailerze. 6,5/10.

 

Wanted - bajka... Jak komuś podobał się Crank to proszę bardzo ;). Jak dla mnie 5/10.

 

Paranoid Park - to miał być chyba bardzo twórczy film z jakimś przesłaniem, którego za cholerę nie mogę odczytać :lol:. Główny bohater to jakieś-coś podchodzące pod emo, podobnie jak jego całe otoczenie. Najbardziej irytowały mnie długie ujęcia na twarz Alexa, których w filmie jest mnóstwo... 2/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z seansu Dark Knight-a. Film bardzo dobry, ale nota na IMDB jest troszke przesadzona. Klimacik bardzo fajny, bardziej komiksowy i dużo mroczniejszy niż poprzednia część (która średnio mi się podobała). Ale przyznać musze, że rola Jokera to klasa - psychopata pełną gębą, przekonywująca i świetnie zagrana. Do tej pory miałem obraz Jokera, granego przez Nicolsona i wydawał mi się bardzo zbliżony do komiksowego "oryginału", ale chyba jednak Joker raczej wyglądałby jak ten grany przez Leadgera. Czy rola Oscarowa? Do końca roku jeszcze troche zostało, ale wcale bym sie nie zdziwił jakby tak sie stało. Daje 8,5/10...a zresztą, niech będzie 9/10. Polecam!!

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...