Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że już są opinie o postalu :)

 

oglądałem,, Postal: 7,5/10. Założenie - trzeba wcześniej zagrać, tak żeby złapać klimat. Dobry film, porządny porządnie kopnięty humor. Jak na film w założeniu tandeciarski solidnie wykonany. Kosi klimatem i jakby podciągnąć kilka scen dałbym jeszcze +1. Bawiłem się więcej niż te 7,5/10 ale staram się być obiektywnym ;P

 

pierwsza scena ;]

 

http://pl.youtube.com/watch?v=Vt_tv7t79WY&...feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Hitcher - Dość ciągła akcja. Nie chcę opisywac filmu warto zobaczyć chociaż dla Sophii Bush która wywalczyła dodatkowy punkt w tych siedmiu. 7/10

Zobaczyc to warto ale oryginalną wersję z Hauerem z 86 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellboy 2: The Golden Army - bum bum, bach bach, hyc hyc. Czerwony obrzezany z rogów koleś, ogniotrwała panna jego, człowiek-karp i nadmuchiwany skafander nurka walczą z wyblakłym elfem, posiadającym fikuśną włócznię i żądzę władzy nad światem. Masa efektów specjalnych na niezłym poziomie, poza tym niewiele. Za stary już jestem na głupawe bajki. 4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You don`t mess with the Zohan (Nie zadzierać z fryzjerem) - taki głupi film, że aż szkoda gadać. Ale ile się uśmiałem przy nim to zgroza. W niektórych momentach to mi prawie pęcherz strzelił - 6/10

Za niektóre scenki normalnie 9/10

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You don`t mess with the Zohan (Nie zadzierać z fryzjerem) - taki głupi film, że aż szkoda gadać. Ale ile się uśmiałem przy nim to zgroza. W niektórych momentach to mi prawie pęcherz strzelił - 6/10

Za niektóre scenki normalnie 9/10

true, true

Fizzy Bubble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crank (adrenalina) - dziwny film. Fajne założenia, ale niektóre momenty po prostu są dziwne. Motyw z kochaniem sie w miejscu publicznym to jeden wielki -> :lol:. Zakończenie jakieś takie nijakie. A szkoda bo film mógłby być dużo lepszy (fajny pomysł z adrenaliną) gdyby był trochę bardziej poważny. 6/10 to MAX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Happening - kandydat do najgorszego filmu roku... film absurdalny, z minuty na minutę coraz bardziej żenujący, 0 klimatu, płytkie dialogi, słaba gra aktorów... dodatkowo utwierdziłem się w przekonaniu, że Mark Wahlberg to bardzo przeciętny aktor. 0/10

http://www.imdb.com/title/tt0949731/

 

Hellboy 2: The Golden Army - komedia przygodowa sf:) trzeba podejść z dystansem do tego filmu;) Dla mnie 6.5/10

http://www.imdb.com/title/tt0411477/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Young People Fucking - AWESOME! Naprawdę, jedna z lepszych komedii jakie oglądałem na przestrzeni kilku lat. Co rzadko się zdarza w komediach - dobra gra aktorów, humor na dość wysokim(jak na tematykę filmu) poziomie. Inteligenty film o kontrowersyjnym, ale jakże zyciowym temacie :) Zbiera takie niskie oceny chyba dlatego że ludzie boją sie przyznać że podobne sytuacje przeżywają w swoich sypialniach ;) Polecam każdemu. 9/10

A co maja przezycia ludzi do filmu? Do polowy moze byc potem to juz co raz gorzej 3/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-FILES - 6,5/10 stane traszke w obronie filmu poniewaz jestem niezmiernie zadowolony z tego ze brak tu ufokow(zawsze lubilem te bardziej przyziemne tematy). Inna sprawa ze fabula niezbyt wciagajaca i sam pomysl jest slaby....aaaaale film sprawne zrobiony nawet trzyma w napieciu no i.....lepszy od pierwszej czesci.

 

The Dark Knight - 7/10 po wszystkich ohah i ahah oraz nominacjach posmiertnych do oscarow powiem szczerze, ze sie zawiodlem.Film jest za dlugi, zbyt rozwlekły a głowna " piekna" jak to Joker powiedzal bohaterka znana mi glownie z tytulowej roli filmu Secretary jest dla mnie zupelnie nie trafiona, co prawda gra lepiej od Holmes ale jej uroda powala chyba tylko jokera a u mnie wywoluje skurcze zoladka.Nie zmienia to faktu ze film ogladalo sie bardzo przyjemnie, niemniej wymienione minusy powoduja po prostu ze podobal mi sie o wiele mniej niz Batman begins.

 

Postal -6/10 troche na wyrost ale niech Uwe ma bo usmialem sie na tym filmie a i dupeczki byly niczego sobie.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My Sassy Girl (wer. Koreańska) - Wszystko fajnie ale nie przepadam za azjatyckim kinem, te krzyki i itp film był dobrze zrealizowany lecz czasami nudny. Chciałem porównać obie wersje, gdyż naczytałem się jaki to kicz będzie w amerykańskiej wersji. Ogólnie w porządku 7/10

My Sassy Girl (wer. Amerykańska) - Elisha Cuthbert w roli głównej lubię jej grę. Tutaj na przykład scena w wesołych miasteczku przeszła szybko i bez emocji to schrzanili. Ogólnie ten remake jakoś bardziej zapadł mi w pamięci po mimo niedociągnięć. Każdy ma swoją opinię. Ocena 7.5/10

Spokojny Człowiek - Ciekawa historia człowieka z problemami. Film pod względem scenariusza ciekawy. Powiem siadł mi na psychice i zmusił do kilku refleksji. 7/10

Young People Fucking - Fajnie zrealizowany i ciekawie podzielony. Były momenty, że uśmiałem się po pachy. Nie był zły ale rewelacyjny też nie. 6/10

Edytowane przez MisiekLover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto prywatne - 7/10. Film był kręcony za pensję chyba sprzątaczki w Super Samie, ale klimat jest :D http://pl.youtube.com/watch?v=M5_WvN1TpSY Ot i tak przez prawie cały film, a akcja z babcią sprzedającą jajka ma w sobie więcej masakry, niż cały Seed.

jak to jest komedia to ja jestem swiety mikolaj. tandetny, polski kicz z poczatku lat 90 tych. Szkoda czasu, juz lepiej obejrzec psy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deception - klimat podobny do Derailed, do pewnego momentu nie wiemy o co biega, ale później film jest bardzo przewidywalny. Pomysł fajny, dobra gra (Jackman, Mcgregor), spory minus za realizację. 6/10

 

Jesus Camp - dokument o tym jak to w USA robią pranie mózgu dzieciakom. Uczą ich, że świat powstał 6000 lat temu (razem z ludźmi), a ewolucja jest bee. W ogóle nauka jest bee, bo tylko bóg jest prawdą. Myślałem, że taka ciemnota to tylko w PL. Polecam! 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamma Mia! :)

 

byłem widziałem dobrze się bawiłem,, na musicalu.. pierce wymiata,, ogólnie klimat jest taki że o ile nie wybiegnie się po pierwszej scenie jest równo coraz lepiej. duży plus za śmianie się z samych siebie, nie ma nadęcia jest mało 'na poważnie'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Babylon A.D- z Vin Diesele'm

 

kolejny film z macho w roli glownej,tym razem nie za odlegla przyszlosc ,na swiecie panuja sekty religijne itp.A nasz glowny bohater musi dostarczyc pakunek(kobiete) z bylej repububliki radzieckiej do USA.I jak to w takich filmach bywa akcja akcja akcja,tylko ze miejscami glupawa-a rezyser naiwnie myslac ze robiac strasznie szybkie i krotkie ujecia zrobi dzieki temu bardziej efektowny film srogo sie przeliczyl,tego nie da sie ogladac bo czasami nawet nie bedziemy wiedzieli co sie dzieje.

 

Drugi problem tego filmu to debilny scenariusz gdzie glowna bohaterka jest namiastka niepokalanej Matki Boskiej(dziewica w ciazy)-reszte sobie dopowiedzcie sami-jednym slowem syf ,kila i mogila :lol2:

ocena- 4,5 / 10

 

Seed

-ogladajac ten film nie wiedzialem ze jest robiony przez U.Bolla,dlatego na koncu bylem bardzo zakoczony,film miejscami bardzo dobry,miejscami sredniawy,jednak jako caloksztalt prezentuje sie bardzo dobrze a koncowka wymiata! -najlepszy film Uwe

 

ocena 8 /10

 

Rec

 

choc Hiszpanski horror to jednak zrobiony bardzo dobrze,film miejscami dobrze trzyma atmosfere,aktorzy dobrze wpisuja sie w swoje role-no i sam pomysl aby pobrac krew od opetanego dziecka a nastepnie probowac robic experymenty bardzo mi sie spodobal-koncowka filmu swietna!!

 

ocena 8 /10

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzystwo. Zwracam sie do was o pomoc w znalezieniu filmów o tematyce "przeżyłem życie ale właściwie to nic nie osiągnąłem", "moja egzystencja nic nie znaczy dla świata" albo "mialem być kimś a jestem zerem". Ostatnio z filmów o takiej tematyce widzialem "klik i robisz co chcesz" i "lista życzeń". Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzystwo. Zwracam sie do was o pomoc w znalezieniu filmów o tematyce "przeżyłem życie ale właściwie to nic nie osiągnąłem", "moja egzystencja nic nie znaczy dla świata" albo "mialem być kimś a jestem zerem". Ostatnio z filmów o takiej tematyce widzialem "klik i robisz co chcesz" i "lista życzeń". Z góry dziękuje za pomoc.

ostatnio oglądałem Z punktu widzenia nocnego portiera i bardzo bardzo bardzo mi sie podobął, trwa tylko 17 minut. Jest na youtube.

 

Dobre też jest Songs from the second floor

trailer

 

 

 

Wiadmość dla wszystkich: ogladajcie tego nocnego portiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos polskich filmów nie lubie wiec wole cos zagranicznego :)

 

Ps. Nocny portier bardzo fajny.

 

Chcialem dodać do mojej prośby aby te filmy wyciskały łzy lub chociaż wzruszaly troszke.

Edytowane przez qbaneoplus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...