Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

co polecicie do 200pln? 9550? 9500 (tylko 4 potoki)? 9600? a moze cos nvidii? z gory dzieki za riposty.

najlepszy to bedzie radeon9500 z pamieciami 256-bit, ewent. radeon9500 pro ( 8 potokow ) ale juz szyna pamieci bedzie wynosic tylko 128-bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam coś w granicach 200 - 300 zl .... zapatrzyłem się na Ati X600 Pro i nVidia 6600LE co poleciacie ??? Ati ma 256 pamieci w porównaniu do nvidii i wieksze taktowanie pamięci... ale ja jakoś zawsze byłem fanem Nvidii... a chyba że ma ktoś inny pomysł ? :) Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam R9700Pro czy opłaca sie ją teraz sprzedać i kupić coś na pcie do 500zł . Jesli tak to co kupić żeby miało choć troche lepszą wydajność.

e..nic ci sie nie oplaca narazie ;) poczekaj na GeForce7600GT , moze jak bedzie w przystepnej cenie to pojawi sie sens zmieniac :)

 

 

Szukam coś w granicach 200 - 300 zl .... zapatrzyłem się na Ati X600 Pro i nVidia 6600LE co poleciacie ??? Ati ma 256 pamieci w porównaniu do nvidii i wieksze taktowanie pamięci... ale ja jakoś zawsze byłem fanem Nvidii... a chyba że ma ktoś inny pomysł ? :) Z góry dzięki.

tutay profukt nvidi jest lepszy, ale na twoim miejscu dolozylbym kilka zlotych do geforca6600, ktory jest naprawde niewiele drozszy a ma juz dwa razy wiecej potokow :)

tak w ogole to czy ty masz PCI-E? bo jak masz tylko AGP to jedynym wyborem pozostaje ci radeon 9500 z 256-bitowa szyna, ewent. jak masz tyle szczescia co ja rzuc sie na modowalnego, ja swojego radka tak przerobilem na 9700PRO :D

Edytowane przez Tomcool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam troszkę unowocześnić kompa znajomej a właściwie jej synkowi(12lat). Okazało sie że ma fajnego procka AXP 1700 z wolnym mnożnikiem sopkojnie idzie 11x200 na nominalnym napięciu .Do tego myślę dokupić jakąś płytke na NF2 ,zasilacz mam Fortrona 350MDN.I teraz moje pytanie a zarazem dylemat co do karty graficznej , mam do wydania około 350 zł.Zastanawiam sie nad ta 6600

 

http://www.allegro.pl/item91058062__gigaby..._agp_tanio.html

 

lub tym R9700 Pro

 

http://www.allegro.pl/item90527465_nowe_at...msung2_8ns.html

 

Może ktoś miał jakies doświadczenia z oboma tymi kartami i doradzi mi co dla takiego dzieciaka było by lepsze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie lepszy bylby 9700pro, z 6600 to jakąś używaną 6600GE wychaczyć, pozatym:

http://www.allegro.pl/item91183136_sapphir..._r360_gwar.html

wysłać czy maila czy za 350-370zł sprzeda zawsze można :)

http://www.allegro.pl/item91306390_gigabyt...gp_od_1zl_.html

od 1zl, narazie 305zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić kartę graficzną do 250 zł. Na oku mam na razie jedną z allegro - GForce 6200. Trapi mnie jednak jeden szczegół - 1. Czemu pamięci raz opisane są jako DDR3, a raz DDR2, no i w takim razie dlaczego zainstalowane są na szynie tylko 64 bit'owej? Proszę Was o wyjaśnienie. Jeśli zna ktoś lepszą kartę za podobną cenę, będe wdzięczny :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcę kupić karte graficzną do 400 zł na AGP.Jaka bedzie najbardziej wydajna w grach takich jak np. Battlefield 2 może ktos z Was gra i może polecić jakąś karte tak do 400 zł

 

z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw ma być do gier. Krótka piłka :). X1900XTX czy 7900GTX? I dlaczego ta lub ta? :)

 

Zestaw będzie taki:

Asus A8N32-SLI Deluxe nForce4 SLI x16 - 820,- zł

AMD Athlon 64 X2 4200+ BOX (Socket 939) - 1580,- zł

Kingston HyperX DDR 2x 1GB PC-400 CL2 – 970,- zł

Seagate 200 GB Barracuda 7200.9 - 340,- zł

Antec NeoPower 480 - 510,- zł

Logitech Z-2300 THX - 550,- zł

Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Music - 450,- zł

LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-H20L LightScribe - 240,- zł

FDD 1,44MB 3,5" - black – 40,- zł

Obudowa Chieftec DG-01B-D-U bez zasilacza – 230,- zł

Zalman CNPS 7700-Cu - 160,- zł

HP DeskJet 5940 - 380,- zł

17" Samsung SyncMaster 770P - 1530,- zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdziele nie masz co z kasa robic :PPPP

 

ze swojej strony polecam nVidie, tak jakos bardziej mi do AMD pasuje ;]

no i ponoc w marku06 dochodzi do 30% roznicy ( na korzysc GeForca ) pomiedzy tymi kartami

btw. moze chcialbys opchnac swoja stara plyte glowna?

 

Witam.Mam troszkę unowocześnić kompa znajomej a właściwie jej synkowi(12lat). Okazało sie że ma fajnego procka AXP 1700 z wolnym mnożnikiem sopkojnie idzie 11x200 na nominalnym napięciu .Do tego myślę dokupić jakąś płytke na NF2 ,zasilacz mam Fortrona 350MDN.I teraz moje pytanie a zarazem dylemat co do karty graficznej , mam do wydania około 350 zł.Zastanawiam sie nad ta 6600

 

2008732[/snapback]

Jaka karta PCI-E do 350 zł ? Najchetniej prosilbym o propozycje z allegro.

 

pozdro

6600, moze GT z allegro

 

Chcę sobie kupić kartę graficzną do 250 zł. Na oku mam na razie jedną z allegro - 2010785[/snapback]

Witam

 

Chcę kupić karte graficzną do 400 zł na AGP.Jaka bedzie najbardziej wydajna w grach takich jak np. Battlefield 2 może ktos z Was gra i może polecić jakąś karte tak do 400 zł

 

z góry dzięki za odp

tutaj to postaraj sie naprawde wychaczyc GF6600 GT, nie powinno byc trudno ;)

 

 

pozdrawiam wszystkich :)

Edytowane przez Tomcool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprzęt dla kuzyna, ja tylko składam :). Wrócił z Norwegii i teraz "szaleje" :).

 

Swojego ASUSA narazie nie sprzedaje, bo nie zmieniam sprzętu. Mnie teraz jakoś do gier nie ciągnie, raczej praca biurowa i muzyka :).

 

Co do tego 3DMarka 06 to widziałem testy i różnica jest, ale nie 30% :). Jeszcze poczytam, ale coraz bardziej skłaniam się ku 7900gtx.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Radeon 9500Pro ma słabe taktowanie procesora - 275 Mhz, może lepszy byłby w tej sytuacji 9550, którego będzie można później podkręcić, jak myślicie?

Ale za to ma 8 potoków, a 9550 tylko 4. Żeby zrównać 9550 wydajnością z niekręconym 9500 PRO musiałbyś podkręcić 9550 do poziomu pełnego 9600 XT. Niedawno na allegro jeszcze były 9500 256bit modowalne na 8 potoków czyli pełny 9700, jakby ci się udało takiego wyrwać to był by najlepszy wybór może jeszcze będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...