Skocz do zawartości
Hansxxx

Karta graficzna do 500zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie mam budżet 400zł, ale mogę go rozszerzyć do max 500zł, dlatego prosiłbym o nie proponowanie kart za 580zł. 

Sprawa wygląda tak, że czasami lubię sobie w coś pyknąć, nie jestem wymagający. Wystarczy, że gra się odpali i będzie działać płynnie. 

Proc: G3420 

Zasilacz: Thermaltake SE 530W 

I jak to jest z tym dx12? Zależy mi, żeby karta go miała. Raz już się przejechałem na "bierz mocniejszą kartę z dx10, nie potrzebujesz dx11", a potem pomimo, że karta nie byłe zła wydajnościowo to nie mogłem odpalić niektórych gier. Poza tym temperatury po 95 zabiły ją :D. Mowa tutaj o GTX275. Dlatego prosiłbym też o coś w miarę chłodnego, bo po wywaleniu gtxa, tempy na procu spadły o 10.

I jeszcze dwie sprawy. Jak wygląda sytuacja dwórdzeniówek z geforcami oraz jak to jest z radkami 2xx bo w opisie widzę, że mają dx11.2

Edytowane przez Hansxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój target to HD 7850 albo jego kolejne inkarnacje.

 

Do wzięcia pod uwagę także GTX 750 (Ti) (oczywiście używany).

 

Z kwestiami związanymi z DX12 daj sobie spokój.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany zgodności z DirectX bym nie olewał, bo poza kompatybilnością z nowymi grami ma to wpływ na długość wsparcia producenta (nowe sterowniki - zauważyłem, ze producenci kończą wspieranie wg. kompatybilności z DirectX). Może uda Ci się zakupić GTX 950 - zobaczymy jaka będzie cena, bo mówi się o okolicach 600zł. Będzie w pełni zgodny z DX12.1 Alternatywą jest w cenie nawet poniżej 500zł Radeon R9 360 ( w pełni wspiera DX 12.0 ) - ale ona będzie wolniejsza od GTX 950 .

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z kwestiami związanymi z DX12 daj sobie spokój.

Zgaduj co usłyszałem, gdy chciałem wziąć gtsa450 zamiast gtxa275? 

 

Jak już pisałem nie interesuje mnie jakoś grafiki, gra sie ma uruchomić i dawać te stabilne ~40fps.

 

No i jeszcze jedna sprawa jak wygląda połączenie geforce + pentium. Bo z tego co pamiętam kiedyś dużo osób odradzało takie połączenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie wygląda, to znaczy dobrze wygląda. Lepiej niż w przypadku AMD.

 

Nie zajmuj się "kompatybilnością z DX12" bo prawie wszystko jest z tym mniej lub bardziej kompatybilne (łącznie z integrami w Haswellach), a jest wokół tego mnóstwo marketo-belkotu. No ale jak tam chcesz.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz niskie temp. i gwarancję ciszy, to wybierz model pasywny i zamontuj kontrolowany przez siebie wentylator 120mm.

http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/11219388


Duży radiator + duzy wolnoobrotowy wentylator na karcie, który przyspieszy obieg powietrza, to bardzo wydajna kombinacja.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...